18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A w zakręt wchodzę tak

PIs • 2023-03-13, 15:59
W Sandomierzu młody, niedoświadczony bo 21 letni motocyklista, oczywiście bez prawa jazdy czy kasku uderzył w płot podczas próby pokonania zakrętu - doznał znacznych uszkodzeń ciała. Niestety nigdzie nie ma nieocenzurowanego filmiku.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-03-14, 10:59 ]
[quote="vivusanima"Jest to pełniejsza wersja, wcześniej dodanego materiału o takim samym tytule.

[/quote]

smc

2023-03-13, 17:58
Parkowanie od inijki. Egzamin zdany :mrgreen:

Kidl3r

2023-03-13, 18:00
Zgodnie z teorią względności wejść w zakręt można z każdą prędkością.

Yolanda

2023-03-13, 18:16
Zniszczyć cudzą własność, ( mowa ty o płocie) jakie to polskie.
To nie żaden motocyklista, tylko smark.

Franko

2023-03-13, 18:37
Nowy challenge na sadolowe parkowanie :mrgreen: :lol:

cant_touch_this

2023-03-13, 18:47
To nie jest Sandomierz tylko Słupcza. Don Matteo ma w swoim świętym ch*ju takie sprawy

kefir123pl

2023-03-13, 19:13
j***ny, ja bym tak nie zaparkował

LLime

2023-03-13, 19:48
Ale płot to zajebiście osadzony :D

Jokerd

2023-03-13, 20:54
@up a czemu ta marchewka siedzi na rowerze?

Ps. Ja jestem zdania, ze za wolno. Mogl wiecej dopie**olic, to by skosił ten słupek i nic by mu sie nie stalo. A tak sie o niego zawinął… :lol:

symptomCOVID19

2023-03-13, 21:10
Jokerd napisał/a:

@up a czemu ta marchewka siedzi na rowerze?
Ps. Ja jestem zdania, ze za wolno. Mogl wiecej dopie**olic, to by skosił ten słupek i nic by mu sie nie stalo. A tak sie o niego zawinął…


Bo to szalona marchewka ;) , a typ się poskładał bo nie miał najmniejszego pojęcia jak prawidłowo manewrować hamulcami zwłaszcza nożnym a tym bardziej jak prawidłowo zbijać biegi aby wytracić skutecznie prędkość innymi słowy mistrz prostej . Wszystkim motocyklistą życzę bezpiecznego sezonu .

CrystalFairy

2023-03-13, 23:22
Przynajmniej widać, że wózek też będzie umiał zaparkować.

kocur

2023-03-14, 00:12
Bardzo ładnie, czuć wiosnę. Mam nadzieje że starzy motop*zdy pokryją szkody .

Czekam na więcej, najlepiej na hardzie.

symptomCOVID19 napisał/a:

Bo to szalona marchewka , a typ się poskładał bo nie miał najmniejszego pojęcia jak prawidłowo manewrować hamulcami zwłaszcza nożnym a tym bardziej jak prawidłowo zbijać biegi aby wytracić skutecznie prędkość innymi słowy mistrz prostej . Wszystkim motocyklistą życzę bezpiecznego sezonu .



Ja natomiast wszystkim motop*zdą życzę lądowania na drzewach i innych barierkach. Ha tfu na to kurestwo.

kryptonowa_laska

2023-03-14, 07:32
kocur napisał/a:

Bardzo ładnie, czuć wiosnę. Mam nadzieje że starzy motop*zdy pokryją szkody .
Czekam na więcej, najlepiej na hardzie.
Ja natomiast wszystkim motop*zdą życzę lądowania na drzewach i innych barierkach. Ha tfu na to kurestwo.



Do pewnego momentu fajnie było czuć się motocyklistą, należeć do elitarnej grupy warzyw, ale gdy na kolejnym z rzędu zlotu zrobił się syf, jak tylko wjechał alkohol, katowanie silnika do odciny o 5 rano (ponad 100 dB na wydechu, a jakże), gdzie ludzie przyjechali na ośrodek wypocząć, dałem sobie spokój z wszelkimi klubami motocyklowymi (swoją drogą, debil, który tak zrobił, rozj***ł sobie silnik — wracał do domu na lawecie). Lubię jeździć na jednośladach, zapie**alam tylko na pustych odcinkach dróg ekspresowych, bo każdy kierujący motocyklem zapie**ala i to lubi. Jak będę to robił wśród pojazdów, to w końcu ktoś mnie nie zauważy w lusterku lub zrobi coś nieprzewidywalnego i będzie problem.
I co to nie słyszałem prawie przed lub po każdym zlocie, że kolega nie dojechał, bo go coś rozj***ło po drodze lub sam się rozj***ł. Nie żal mi ich. Oczywiście zawsze jest pie**olenie, że to wina samochodu, bo wymusił, albo drzewa, bo rosło na zakręcie. Jasne, tylko że auto wygląda jakby zawinęło się na motocyklu.

Dużo mi się zdarza sytuacji, gdzie kierowcy po prostu nie zauważają jednośladów, bo jesteśmy "mali". Wystarczy jeździć defensywnie i z odpowiednią prędkością, to prawie zawsze wyhamujesz lub szkody na zdrowiu będą marginalne. Najwięcej wymuszeń pierwszeństwa na jednośladach (rowery czy motocykle) jest przy włączaniu się do ruchu lub na skrzyżowaniach bez świateł.

I jeszcze anegdotka na koniec, gdy miałem najsłabszą maszynę w grupie, jak jechałem na zlot, usłyszałem "spoko, będziemy jechać spokojnie". A po chwili 140 km/godz. na drodze krajowej... To ja nie chcę wiedzieć co się dzieje, jak im się "spieszy".

cormax19000

2023-03-14, 07:43
Uuuuuuaaaaaaaa jak pinknie

UrlichUrwich

2023-03-14, 08:02
Hey Mate You can't park there...