18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ePeeL

2016-01-05, 17:45
Zostawiam piwko za pana w 6:00 co zaj***ł motocykliście. Nie dość, że ku*as na motocyklu niecierpliwy to jeszcze wyprzedza tam gdzie nie można.

MaczoJuh

2016-01-05, 17:57
Te z zimy to skutki jazdy na letnich oponkach :) przesmiagalem tak jeden sezon, w sumie powyzej 50kmh juz auto tracilo wgl jaka kolwiek przyeczpnosc.. a na zimowkach latam grubo po 70-100kmh i nic :)

Bandi99

2016-01-05, 18:25
Z tym autobusem to kierowca przesadził, a kierujący motocyklem nikomu nie powie ze nie ma szczescia

Igorek95

2016-01-05, 18:29
@MaczoJuh to samo miałem pisać, nie wyobrażam sobie żeby na zimówkach zarzuciło mnie jadąc prosto, tak jak kilku agentów na tym filmiku. Te wypadki są spowodowane nie warunkami, a kompletną głupotą, bo trzeba być debilem żeby na taki śnieg wyjechać na letnich, jeszcze takim np punciakiem, z oponkami cienkimi jak w rowerze ;)

qismo1

2016-01-05, 18:43
Igorek95 napisał/a:

@MaczoJuh to samo miałem pisać, nie wyobrażam sobie żeby na zimówkach zarzuciło mnie jadąc prosto, tak jak kilku agentów na tym filmiku. Te wypadki są spowodowane nie warunkami, a kompletną głupotą, bo trzeba być debilem żeby na taki śnieg wyjechać na letnich, jeszcze takim np punciakiem, z oponkami cienkimi jak w rowerze ;)



No to widać mało jeździcie... Jeżeli opona nagle najeżdża na powierzchnie o całkiem innej przyczepności to nawet nie wiecie kiedy zarzuci autem.
Sytuacja z 0:33. Jedziesz po asfalcie, co prawda mokrym czy zaśnieżonym, ale w każdym razie "czarny asfalt", a nagle najeżdżasz na taką "plamę" śniegu czy tego błota śnieżnego. I jeżeli z na lewym kole będzie większa przyczepność niż na prawym to auto zacznie sp***alać na boki. A czy się umie auto wyprowadzić to już kwestia umiejętności. Bo ktoś z tej sytuacji z 0:33 nie wyszedł cało tym puntem, corsą czy co to jest, a kierowca auta z kamerką wyprowadził auto.

Opony zimowe dają dużo, ale
MaczoJuh napisał/a:

a na zimowkach latam grubo po 70-100kmh i nic

to chyba nie wiem po jakiej drodze, bo mam wrażenie, że tata nie pozwala siedzieć z przodu, a co dopiero za kółkiem.

motorcycleman

2016-01-05, 18:45
@Igorek95 akurat cienkie oponki to na śniegu zaleta ;)

Igorek95

2016-01-05, 18:47
@qismo jeśli ktoś nie ogarnia i jedzie z pedałem gazu wciśniętym mocniej, niż w danym momencie może, to faktycznie jedno koło traci przyczepność i dupa, opony nie pomogą. To co napisałem wyżej, było pisane z perspektywy ludzi z wyobraźnią :D
@motorcycleman oj mam inne zdanie w tym temacie

kocyk8000

2016-01-05, 18:51
co do tych zimowych opon, to sam kupilem rok temu nowe zimowe michelin na lato nie zmienialem bo mi nie szkoda. Mocno sie nie zuzyly a latem to i po 190km/h sie na nich latalo i zajebiscie sie drogi trzymaly. Zaraz poleca chejty ze tak wolno, szybciej nie jezdzilem bo mi mojego 1.9cdti szkoda katowac na wysokich obrotach

Donmenello

2016-01-05, 19:23
4:40
Gość z seata powinien się pozbyć prawa jazdy + potężny wpie**ol za ucieczkę z miejsca zdarzenia, które niewątpliwie spowodował.

GhostRider32

2016-01-05, 19:42
Chyba jakaś epidemia ślepoty panuje. Patrzeć k***a co się dzieje wokół nas na drodze, a nie patrzeć na wprost i ch*j z tym, co obok, albo za nami...

MaczoJuh

2016-01-05, 19:50
@qismo1
Co ty gadasz ? Igorek ma tutaj racje... nie wpie**alasz pedalu gazu na maxa, jak sie da hamujesz biegami, nie pedalem.
Tak masz racje, najezdzajac na inna powierzchnie tracimy przyczepnosc, ale trzeba byc mega p*zda, zeby w takiej sytuacji agresywnie kontrowac kierownica czy dawac ostro w p*zde :) ... Jak sie zdalo prawko i przyszla pierwsza zima, to sie przelatalo troche 'bokiem' i serio to duzo daje... irytujacy jest fakt, ze lekki snieg paralizuje tak duza ilosc kierowcow... na prostej w miare ogarnietej drodze (czasem lepiej jak sie swiezy snieg 'bardziej sie klei') smialo mozna te 80kmh jechac, nie 40...

Spikeel

2016-01-05, 19:53
6:43 Komentarz z radio akurat :D

Dziad_Inżynier

2016-01-05, 20:11
ePeeL napisał/a:

Zostawiam piwko za pana w 6:00 co zaj***ł motocykliście. Nie dość, że ku*as na motocyklu niecierpliwy to jeszcze wyprzedza tam gdzie nie można.


Ale wiesz, że taka jazda jak jego nie jest łamaniem przepisów? Fakt, jakby zwolnił widząc przerwę ("Hmmm a może k***a tam jest skrzyżowanie? Nie no ch*j, jadę"), to by kózka nie płakała, ale wina jest kierowcy samochodu.

Co do reszty - jak ładnie widać nieogarnięcie i bezmyślność ludzi, jakby k***a lusterka mieli na ozdobę. Co do pana w 1:40, to mam wrażenie, że celowo stuknął tą beemke, ale bardzo dobrze, niech sie ch*jaszek nauczy korzystać z ronda.

KlapkiKubota

2016-01-05, 20:20
Co ten biały Man zrobił temu ciągnikowi?