18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A w Lublinie wyprzedzam lajk dat!

fantastico • 2015-12-16, 19:58
Emejzing i crazy! Co to ten kierowca zrobił??


qwachu

2015-12-17, 02:39
Popitoleniec napisał/a:

zobacz jak ta p*zda przed nim jechala... Ile on mial 30kmh? Mnie tacy nieziemsko wk***iaja, jak jedziesz po nocce, zaj***ny mulem, jedynie duza predkosc pozwala ci myslec logicznie 'adrenalina' , a tu leci przed tb pogromca.. 60kmh.. i k***a zasypiasz...

Jak się przyjrzysz, to na końcu filmu widać przejście dla pieszych. Nie widać na filmie, ale może wczesniej gdzieś było ograniczenie prędkości.

Jak cię to wk***ia to nie siadaj za kółkiem, zdaj prawo jazdy, chociaż pewnie go nie masz, skoro piszesz o 60 km/h.

GoreTime

2015-12-17, 02:44
braincollector napisał/a:

Jakiś wysyp filmików z Lublina jest. To kogoś potrącają, gdzieś ktoś się rozpieprza, jadą pod prąd, policja jakieś pościgi organizuje itd. Naprawdę tylu idiotów jest w tym Lublinie?



Miasto powiatowe, zjada się z nieopodal i masz efekt.
Nie żeby Lubelscy kierowcy byli jacyś zajebiści, ale większość incydentów własnie z przyjezdnymi

edit:
tam ograniczenie do 50 normalnie, ale jakim trzeba być pok***ieńcem by j***ć po krawężniku prawą stroną jak można ciągłą lewą :D , z naprzeciwka mają gdzie zjechać

Psilocke

2015-12-17, 02:53
Patrz w LLUsterka debile są wszędzie.

fantastico

2015-12-17, 03:24
Psilocke napisał/a:

Patrz w LLUsterka debile są wszędzie.



Szczególnie na parkingach...parked e lot!!! :P

id...........an

2015-12-17, 03:55
k***a no nie, kto te prawa jazdy rozdaje ja pie**olę. Osobiście zjechałbym w prawo, żeby we mnie pie**olnął i wezwał policję ch*jowi

HiSpect

2015-12-17, 04:10
To już chyba 3 lub 4 jego temat na głównej, a wy dalej nie zauważyliście, że typ trolluje cały czas w ten sam, ch*jowy sposób? Banda kretynów.

rz...........nu

2015-12-17, 07:26
Lublin to taka polska Ukraina.

jinn

2015-12-17, 07:32
jakuzapk napisał/a:

bardzo fuck mrożący krew w żyłach film.
I think zacznij k***a używać jednego języka, fucking crazy bitch.


Ty nie k***a anderstend, że to był tylko dżołk?

DannyBazooka

2015-12-17, 08:20
dobry ziomek, piwko ode mnie. a frajerstwu jadącemu po chłopaku życzę ch*ja do dupy. pewnie połowa z was nie może wygrzebać resztek ziemi spod pazurów, drobnok***amieszczańska klasa średnia pożal sie boże.

chylek

2015-12-17, 10:16
Naucz się k***o pisać!

mblbn

2015-12-17, 10:29
@Popitoleniec
jakbyś nie zauważył to tam było przejście dla pieszych, a po obu stronach tej ulicy są budynki uczelniane i tam zawsze masa ludzi chodzi

~Velture

2015-12-17, 11:32
Cytat:

dobry ziomek, piwko ode mnie. a frajerstwu jadącemu po chłopaku życzę ch*ja do dupy. pewnie połowa z was nie może wygrzebać resztek ziemi spod pazurów, drobnok***amieszczańska klasa średnia pożal sie boże.


j***ć ziemię pod naszymi pazurami. Dobrze umyjemy i będzie czysto. Pomyśl o swojej słomie w butach bo aż mi przez monitor wlatuje.