18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty przechylasz kielicha za kierownicą?!

valdziu • 2016-11-02, 20:04


Dziś trochę w odmiennej formie, ale temat pijanych za kierownicą już był poruszany na tyle sposobów, a jednak nadal nie do wszystkich dociera...

BrianGriffin

2016-11-02, 20:38
Za bezpieczny weekend, Waldziu
Za bezpieczny :wodka:

valdziu

2016-11-02, 20:56
BrianGriffin napisał/a:

Za bezpieczny weekend, Waldziu
Za bezpieczny :wodka:



Dziś tylko wodą mineralną :)

Novik

2016-11-02, 21:18
jak trzeba to się wróci w każdym stanie

St...........on

2016-11-02, 22:26
Novik napisał/a:

jak trzeba to się wróci w każdym stanie



Ale nie zawsze do celu...

PA...........SM

2016-11-02, 22:34
Prawidłowe statystyki trzeba robić w rozdzieleniu na wypadki po spożyciu alkoholu i bez spożycia alkoholu. Wtedy będzie pełny obraz sytuacji! Media najpierw pie**olą o tym pijaństwie, a chwilę później pokazują statystyki, niestety ogólne statystyki i straszą, że niby mamy wielki problem.

BrianGriffin

2016-11-02, 22:57
PANxxxBDSM napisał/a:

Prawidłowe statystyki trzeba robić w rozdzieleniu na wypadki po spożyciu alkoholu i bez spożycia alkoholu. Wtedy będzie pełny obraz sytuacji! Media najpierw pie**olą o tym pijaństwie, a chwilę później pokazują statystyki, niestety ogólne statystyki i straszą, że niby mamy wielki problem.



Są statystyki zatrzymanych nietrzeźwych kierowców.
I estymacje ilu naprawdę może ich jeździć. Do tego inne badania społeczne. Z czym chcesz dyskutować?

dertaz

2016-11-02, 23:22
E tam pie**olenie, jakby nie pijani kierowcy to 1/3 sadistica by znikła

~Velture

2016-11-03, 00:36
BrianGriffin napisał/a:

Za bezpieczny weekend, Waldziu
Za bezpieczny :wodka:




kalijanek

2016-11-03, 02:47
przecież większość złapanych to są wczorajsi, więc nie pie**olcie mi tu o pijanych kierowcach. Najpierw zrobili dopuszczalną normę tak małą, że nawet kulturalny człowiek nie może sobie piwka w barze wypić i pojechać normalnie do domu a teraz pie**olą ile to pijanych kierowców złapali. Ja rozumiem jak ktoś ma promil czy dwa to tak ale jak trochę sobie wypił to bez przesady

tarcer123

2016-11-03, 07:57
up Myślenie typowego polskiego Czereśniaka. A te piwko jest ci niezbędne? Jak chcesz coś wypić to nie jedziesz. Proste. Te dwie rzeczy alko i auto nie maja prawa iść w parze. Tak samo z dniem poprzednim. jeżeli wiem ze byłem naj***ny jak pociąg do szczecina to następnego dnia na wszelki wypadek nie tykam auta. Bo mimo że trzezwy, jestem zaj***ny mułem. Ja czasami jak mam grypę to nawet czuje się ch*jowo i widzę że reakcja i ruchy są nie te co powinny.

SpeedyG

2016-11-03, 08:15
Jak ja nie lubię tego kolesia, który potrafi zrobić 20 minutowy filmik ciągłego pie**olenia o tym jak poprawnie zapinać pasy.
Co do statystyk, to k***a jak masz 0,4 promila i normalnie się czujesz, ale policja zabierze prawko za jazdę po pijaku. Przecież taką ilość to po średniej popijawie wcześniejszego dnia można wydmuchać. Jeżeli chodzi o kontrole to ja 31 października robiłem rajdy na cmentarze, przejeżdżając 300 km i nie miałem ani jednej kontroli, chociaż kilka razy widziałem policję. Podejrzewam, że 1 listopada przez chłodną pogodę i nieustanne deszcze funkcjonariusze w ogóle nie wychodzili z samochodów.
Oczywiście trzeba powiedzieć o zepsutych nerwach, ponieważ drogowcy pod koniec roku chcą się wyrobić z wykończeniem drogi, kładąc asfalt 31 października,np w takim Sierpcu na głównej drodze przed centralnym rondem, korkując nie tylko całe miasteczko, ale i drogę krajową do Warszawy. Jakby nie było całego lata na takie roboty.
Do tego standardowe p*zdeczki za kierownicą jadące 70 km na godzinę, albo plaga chojraków- zjebów. Debile jadąc poza terenem zabudowanym, czyli dozwolone 90 km/ h jadą 100 km/ h (albo i więcej). Nagle zobaczą stojący przy drodze radiowóz - oczywiście na zakręcie hamują z tych 120 do 20 km/ h. k***a ledwo wyhamowałem, a i tak samochód z tyłu lekko uderzył mnie w tył, na szczęście nic się nie stało. Zero k***a wyobraźni i odpowiedzialności. Powinno im się dożywotnio zabierać prawko bo takie manewry są niebezpieczne a praktycznie ciągle ktoś tak robi. Więc drodzy sadole, jak widzicie policję to nie naciskajcie hamulca jak poj***ni, bo jak mają radar to i tak was już "ustrzelili".

Gwandolin

2016-11-03, 08:55
Byłem kiedyś świadkiem ciekawej sytuacji. Pod jakimś pubem stało 3 kolesi i obok nich ktoś na wzór bramkarza. 3 kolesi było naj***nych w trzy dupy, ledwo stali, i nagle wyciągnęli kluczyki od auta i zaczęli grać w kamień-papier-nożyce, który będzie prowadził do domu. Po chwili ciężkiej rozkminy jeden z nich zwycięsko odebrał kluczyki po czym przyjął na swój uśmiechnięty ryj, piękny cios od bramkarza. Bramkarz podniósł kluczyki leżące obok leszcza i powiedział chłopakom, żeby go zabrali na autobus a kluczyki mogą sobie jutro odebrać, o ile będą trzeźwi.

bollol_stern

2016-11-03, 09:01
@up

Jestem p*zdeczką :( Moja stała prędkość na trasie to 80 km/h i redukcja na ograniczeniach, na autostradach dobijam do 100 ;D w dłuższych trasach cały czas tempomat. Kiedyś też kozakowałem ale się rozbiłem i się nauczyłem:D

AN...........or

2016-11-03, 09:17
O czym on pie**oli ? Kurczę ja jak nie cierpię pseudo moralizatorskich wywodów mędrców z internetu.