18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty niunia jakiego lubisZ?

Areczos • 2015-04-15, 16:29
W pewnej ankiecie poproszono kobiety, aby określiły i narysowały swój "ideał" penisa.
A Wy wariatki jakiego lubicie?
Uwaga Mój temat odnosi się do płci pięknej, więc homosie nie dawać piwek.
Sadolom nie trzeba tłumaczyć.

Ps. Nie muszę chyba pisać, że trzeba choć troszku znać angielski
Ps2. Proszę adminów o wrzucenie do sucharów mojego tematu po trzech dniach(oczywiście jeśli nie zbierze się 20 piw Yo)

ho...........zo

2015-04-17, 11:32
Kobiety, no i ogólnie ludzie, którzy rozmawiają na takie tematy są jakimiś zboczonymi zwierzętami. Brzydzę się tym

_Azazel

2015-04-17, 12:15
k***a myślenie tępiej p*zdy... "Taaak chce ku*asa 25cm, co z tego że nie wsadzi mi całego do p*zdy ani nie wezmę całego do buzi..."

Siekul

2015-04-17, 13:08
_Azazel, No jestem ciekaw jakby ich romeo spotkany na dysce o rozmiarze końskim by nie był romeo tylko zwykłym wsiokiem i by im zasadził w szybkim numerku w kiblu całego na raz w cipę. ;d by z chęcią wróciły do swoich partnerów o rozmiarze europejskim ~15cm.

brovski

2015-04-17, 13:31
^^up

to tylko polaczki maja male siusiaki, reszta europy nie odstaje od swiatowej normy. stad wszystkie te cebulowe zlostki oraz niechec do innych u zawszonych polsko-wiejskich wsiokow..

zreszta mozna to zauwazyc czytajac powyzsze komentarze

an...........ad

2015-04-17, 13:32
brovski napisał/a:

^^up

to tylko polaczki maja male siusiaki, reszta europy nie odstaje od swiatowej normy. stad wszystkie te cebulowe zlostki oraz niechec do innych u zawszonych polsko-wiejskich wsiokow..


Chyba ty.

Johnny135

2015-04-17, 14:08
brovski napisał/a:

^^up

to tylko polaczki maja male siusiaki, reszta europy nie odstaje od swiatowej normy.



Sprawdzałeś?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdro.

wilkoala

2015-04-17, 14:44
@Johnny135

A kto nie mierzył?
Zawsze są dwa warianty:
Uczciwy w którym jednak masz 15cm.
I optymistyczny w którym wychodzi ponad 20.
Mierzcie jak wolicie.

Luqas95

2015-04-17, 19:33
"a może byc i 15 cali ale co z tego jak nie staje"
a tak z ciekawostki to jaki największy penis by się zmieścił do standardowej p*zdy( w normach iso )

Ja...........op

2015-04-17, 20:05
Moim zdaniem to ustawka i specjalnie brali takie laski, żeby reakcje u facetow wywolać
rozwaliła mnie ta, co chciała dwa penisy od razu, nie mam pytan :roll:

co do długości penisa to sam miałym z tym kiedyś problem, aż znalazłem na necie stronę z ćwiczeniami na zwiększenie penisa. Po kilku miechach udało mi się 3,5 cm dorobić "małemu" i w sumie więcej mi nie potrzeba. Za dużego ku*asa mieć to też problem. Jakby ktoś potrzebował to niech sobie wpiszę w google nightfit i mu wyskoczy

Poza tym można jeszcze być mistrzem minety i wtedy i tak każda laska twoja, bo żadna nie zostawi takiego który jej dogadza... baby w dzisiejszych czasach to niezaspokojone są, kiedyś wystarczyła miłość, teraz musisz jeszcze ją zadowalać żeby cię nie zdradzała po kątach .. ehh :-|

karinawaw

2015-04-17, 20:09
Wiecie dlaczego się nie powinno pytać kobiety o to jaki jest jej ulubiony rozmiar penisa?

A znacie kobietę która mierzyła kiedyś penisa swojemu facetowi? To by było wyjątkowo głupie, poza tym który z facetów by się zgodził.

Więc jedyną wiedzę o rozmiarze penisa swojego faceta mają od niego samego, a wiadomo ,że każdy facet doda sobie z centymetr lub trzy.
Przez co powstaje błędne koło bo kobiety są przekonane ,że ich ulubiony rozmiar penisa to przykładowo 18 cm podczas gdy tak naprawdę facet z którym się kochały miał 16 cm. Przez co zakompleksieni faceci jak słyszą taki tekst też sobie dodają i w efekcie średnia dużych penisów rośnie.

BTW
Na co komu w ogóle mierzyć penisa? Jestem pewna ,że to faceci zaczęli tą zabawę z rozmiarami.

Luqas95

2015-04-17, 21:49
@up zj***łeś film wez to napraw

wilkoala

2015-04-17, 21:57
up

Służę ,niestety niezastrzeżona jest tylko niska jakość.


miriam

2015-04-18, 09:30
karinawaw napisał/a:


Na co komu w ogóle mierzyć penisa? Jestem pewna ,że to faceci zaczęli tą zabawę z rozmiarami.



No bo faceci :D
Napiszę coś pokrzepiającego - panowie z mniejszymi przyrodzeniami niech zapamiętają, że wrażliwe na bodźce jest tylko pierwsze 5cm kobiety (ten fakt udowodniono;))