18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty jakie masz zdanie?

Brutal90 • 2023-03-28, 15:17
Zwykłe odpowiedzi zwykłych ludzi na temat ukraińskich uchodźców w Polsce po ponad roku wojny ;-)



kevlarus

2023-03-28, 16:31
lokal.szczecin napisał/a:

uhuuuuuu ruskie propagandu w natarciu



A gdzie ty tam widzisz ruskie propagandu?. Jesteś r*chany w dupę przez żydów z pisu, ćpuna zelenskiego i jeszcze się z tego cieszysz.

Buddaa09

2023-03-28, 16:39
Wypędzić wszystkich banderowców razem z halmanem z powrotem na upaine. Niech tam walą się w dupy ile wlezie. Dziękuje dobranoc.

Pieszczoch25

2023-03-28, 16:51
kevlarus napisał/a:

A gdzie ty tam widzisz ruskie propagandu?. Jesteś r*chany w dupę przez żydów z pisu, ćpuna zelenskiego i jeszcze się z tego cieszysz.



Ty za to będziesz, gotowy na mobilizację? na front? Spokojnie wasi gadają że nie ma wielkich strat w wojnie na Ukrainie, tylko trochę jebie tam ruskim ścierwem, a i zupełnie bez powodu ogłaszają 2 falę mobilizacji 400tyś sztuk nawozu.

Siriuz

2023-03-28, 17:15
Pieszczoch25 napisał/a:

Ty za to będziesz, gotowy na mobilizację? na front? Spokojnie wasi gadają że nie ma wielkich strat w wojnie na Ukrainie, tylko trochę jebie tam ruskim ścierwem, a i zupełnie bez powodu ogłaszają 2 falę mobilizacji 400tyś sztuk nawozu.



Myślę, że takich jak Ty należy w pierwszej kolejności mobilizować do wojska w realnym zagrożeniu jakim są powodzie, bo za dużo masz czasu na przesiadywanie przed telewizorem.

OpenStreetMaps

2023-03-28, 18:04
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Gdy Polska była zaatakowana z 3 stron przez Niemcy Rosję i Słowację to ukry nam wbiły wtedy nóż w plecy. A może tak dla hecy gdy ich teraz ciśnie kacap też im wbijemy nóż w plecy. Przykład idący od ukrów należy uszanować ! Nigdy oni nie będą się poczuwać do tego aby Polakom powiedzieć zwykłe przepraszam gdy będziemy takimi miękkimi fajami. Państwo polskie to największy frajer wśród krajów Europy!

To już nawet NKWD miało bardziej ludzką twarz niż banderowcy bo mordów dokonywali kulą w łeb na wojskowych nie tak jak ukry mordując na masową skalę bezbronną ludność cywilną na tysiące sadystycznych sposobów. W dzisiejszych czasach gdyby tak ktoś psa potraktował jak nas ukry tysiącami rezali to afera by była że tylko o tym by się mówiło.

Argument że nie wolno teraz o tym przypominać gdy Ukraina jest ofiarą napaści ze strony Rosji też do mnie nie trafia. Niech ktoś spróbuje powiedzieć Żydom żeby na jeden moment przestali przypominać o swym holokauście bo teraz zaistniały specjalne okoliczności, to będzie przez nich wyklęty. Inne Narody potrafią bronić swej martyrologii. A my jesteśmy frajerami traktowanymi instrumentalnie przez Ukraińców ponosząc największe koszty tej wojny nie biorąc w niej oficjalnie udziału i gdy ta wojna się skończy to zostaniemy przez wszystkich ograni a przez kacapów największymi judaszami nazwani.

betoon

2023-03-28, 18:35
a mi placicie polaki wy j***ne 5 tys , mam nowe auto i bede tu siedzial zawsze

Anal_Intruder_69

2023-03-28, 18:47
Po samej miniaturze filmu widać, że to niedoj***ne clikcbaitowe gówno dla niedorozwojów, a tu dorośli ludzie się nad tym spuszczają... Nie szkoda wam czasu? Nie wstyd wam? Idźcie sobie na spacer, albo na basen, ja pie**olę.

~Velture

2023-03-28, 19:20
wy się kłóćcie dalej a ja dalej robię swoje.


gen1r2

2023-03-28, 19:25
jak już jesteśmy przy tematach upa, czy wy drodzy sadole nie macie wrażenia, że nasz ukochany portal jest od jakieś czasu okupowany przez osoby które mam wrażenie, że nie bezinreresownie piszą wszędzie o tym jacy ukraincy są wspaniali i jak trzeba im pomagać, a jak ktoś ma inne zdanie to odrazu zarzucają "ruską propagandę" itd.? Nie jest sekretem, że w internecie tacy ludzię są i tak pracują, np. przed wyborami ocieplają wizerunki polityków śmiesznymi memami itd. Jestem przekonany, że są też tacy ludzie którzy ocieplają wizerunek benderowców i mam wrażenie, że od jakiegoś czasu są oni też międzymi - bo jak wiadomo na sadolu jebie sie wszystkich tak samo równo, ale wg. niektórych ukrainców to nie wolno :) I dziwnym trafem takie komentarze pro ukrainskie mają plusy od kont które pisze tylko o tym jacy ukraincy są super, jaka rosja jest zła. No nic, tak tylko mi wpadło do głowy że jak na sadistica to nie jest to k***a normalne :)

Heliar

2023-03-28, 19:37
Rok temu było ich 3,5 mln teraz zostało 1,5 mln, są to dane zapewne samych przyjezdnych przez ostatni rok. Gdzieś to się rozjechało, albo wróciło. Jest nadzieja, że kiedyś zmaleje do 0.

gen1r2,

Nie da się wrzucić wszystkich do jednego worka, zobacz jakich skrajnych ideologicznie pojebów mamy w Polsce.

Sawix

2023-03-28, 19:44
Ta mała na początku nawet fajna

Siriuz

2023-03-28, 19:50
gen1r2 napisał/a:

I dziwnym trafem takie komentarze pro ukrainskie mają plusy od kont które pisze tylko o tym jacy ukraincy są super, jaka rosja jest zła



Według mnie nie trzeba. Ludzie naprawdę są tak popie**oleni, że podłapią wszystko z telewizora. Im bardziej ktoś czuje się niedowartościowany i ma różne deficyty psychologiczne tym bardziej przyswaja opinie "autorytetów" jako swoje własne. Czują się po prostu lepiej przytakując Einsteinowi (w ich mniemaniu) :) Jednocześnie jak ognia boją się zostać z łatką outsidera, szura, spiskowca itp

gen1r2

2023-03-28, 19:55
Heliar napisał/a:

Rok temu było ich 3,5 mln teraz zostało 1,5 mln, są to dane zapewne samych przyjezdnych przez ostatni rok. Gdzieś to się rozjechało, albo wróciło. Jest nadzieja, że kiedyś zmaleje do 0.
,
Nie da się wrzucić wszystkich do jednego worka, zobacz jakich skrajnych ideologicznie pojebów mamy w Polsce.



Ja rozumiem osobiste poglądy, i manipulowanie chociażby takimi sondami tak aby były one ułożone pod to co twórca chce przekazać. W internecie nie brakuje sond pro pis lub pro lewackich, ale mi chodzi tylko o to dziwnym zjawiskiem jest ze tak dużo ludzi broni ukrainców wlaśnie na sadisticku, na sadisticku na którym generalnie wszystkich się jebie :) wyczuwam tutaj zewnętrzne wpływy

Siriuz napisał/a:

Według mnie nie trzeba. Ludzie naprawdę są tak popie**oleni, że podłapią wszystko z telewizora. Im bardziej ktoś czuje się niedowartościowany i ma różne deficyty psychologiczne tym bardziej przyswaja opinie "autorytetów" jako swoje własne. Czują się po prostu lepiej przytakując Einsteinowi (w ich mniemaniu)



wiem o co ci chodzi "uważam jak wszyscy, bo wtedy przynależę do grupy", od dziecka w ludziach zabija się indywidualnośc przez co wiele dorosłych ma dziś charakter z papieru i jak wiatr zawieje tak będą mówić, ale nie jest to normalne że na sadisticu nie można jechac po ukraińcach bo zarzucają ci że "jesteś ruskim trolem i nie rozumiesz co znaczy pomoc" to jest k***a sadistic, a nie forum wzajemnej adoracji żeby się "wspierać"

ququa

2023-03-28, 19:58
OpenStreetMaps napisał/a:

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Gdy Polska była zaatakowana z 3 stron przez Niemcy Rosję i Słowację to ukry nam wbiły wtedy nóż w plecy. A może tak dla hecy gdy ich teraz ciśnie kacap też im wbijemy nóż w plecy. Przykład idący od ukrów należy uszanować ! Nigdy oni nie będą się poczuwać do tego aby Polakom powiedzieć zwykłe przepraszam gdy będziemy takimi miękkimi fajami. Państwo polskie to największy frajer wśród krajów Europy!
To już nawet NKWD miało bardziej ludzką twarz niż banderowcy bo mordów dokonywali kulą w łeb na wojskowych nie tak jak ukry mordując na masową skalę bezbronną ludność cywilną na tysiące sadystycznych sposobów. W dzisiejszych czasach gdyby tak ktoś psa potraktował jak nas ukry tysiącami rezali to afera by była że tylko o tym by się mówiło.
Argument że nie wolno teraz o tym przypominać gdy Ukraina jest ofiarą napaści ze strony Rosji też do mnie nie trafia. Niech ktoś spróbuje powiedzieć Żydom żeby na jeden moment przestali przypominać o swym holokauście bo teraz zaistniały specjalne okoliczności, to będzie przez nich wyklęty. Inne Narody potrafią bronić swej martyrologii. A my jesteśmy frajerami traktowanymi instrumentalnie przez Ukraińców ponosząc największe koszty tej wojny nie biorąc w niej oficjalnie udziału i gdy ta wojna się skończy to zostaniemy przez wszystkich ograni a przez kacapów największymi judaszami nazwani.





No własnie nikt sie nie upomina bo to w wiekszosci ludnośc wiejska była niszczona ..miasta były wzglednie bezpieczne

frankov8

2023-03-28, 20:29
Dzisiaj Banderowcy naszymi czołgami biją kacapów, do nas przyjechała pracować ta bardziej produktywna część ukrainskiego społeczeństwa, nie wydaje mi się żeby to my się frajerowali w taje całej wojnie.