18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A tobie jak minął dzień?

~Velture • 2019-08-17, 02:49
Gość postawił 100 tysięcy dolarów na numer 31 wyglądając przy tym nieziemsko heteroseksualnie z tym kieliszkiem wina. :shock:




fikuswdoniczce

2019-08-17, 14:29
Takie pieniądze to dla bogatego ch*j. To tak jakby przeciętny Polak postawił 100 zł.

M@recki

2019-08-17, 14:36
Ruletka to gra dla debili. Totalnie losowa i co prawda można wygrać tak jak ten kolo, ale statystyka mówi że jeżeli w tym momencie nie odejdzie od stołu to wszystko i tak tam zostawi. Co innego poker, gra która w naszym bantustanie uznawana za losową i hazardową a przez to zakazana bo kilku patusów załatwiało interesy na cmentarzu. W pokerze liczą się umiejętności a nie fart i jest to jedyne zajęcie do jakiego usiadłbym w kasynie.

edmund

2019-08-17, 15:46
znałem trzech hazardzistów, pierwszy , ledwo odrobił mi kasę którą mu dałem, nie wiedząc o problemie, niemniej rozwiódl się, potem sprzedał dom, zapie**alał u niemca, a bracia jego nawet nie wiedzą co obecnie robi,
drugi, ma się dobrze, wyszedł z nałogu, tylko żona do tej pory nim gardzi,
trzeci, się zastrzelił idiota, choc miał tylko 40 tys długu

kurcze, zapomniałbym o 4, tym razem, dla odmiany kobietka, ruletka i wisielec w pracy

pudel82x

2019-08-17, 16:58
edmund napisał/a:

znałem trzech hazardzistów, pierwszy , ledwo odrobił mi kasę którą mu dałem, nie wiedząc o problemie, niemniej rozwiódl się, potem sprzedał dom, zapie**alał u niemca, a bracia jego nawet nie wiedzą co obecnie robi,
drugi, ma się dobrze, wyszedł z nałogu, tylko żona do tej pory nim gardzi,
trzeci, się zastrzelił idiota, choc miał tylko 40 tys długu
kurcze, zapomniałbym o 4, tym razem, dla odmiany kobietka, ruletka i wisielec w pracy



Miałem kumpla który też miał tylko 40 tyś. długu. Wyjechał do UK żeby zarobić na spłatę a wj***ł się w jeszcze większy dług i ostatecznie się powiesił.

siwybis

2019-08-17, 17:09
Czasami wpadnę do kasyna usiąść przy automatycznej rulecie i pobawić się drobniakami ale przychodzę tam w zupełnie innym celu. Zawsze przy kole siedzi kilku stałych bywalców co tam chyba nocują i takich teorii jak oni tam wymyślają to w żadnym filmie nie usłyszycie a i Marek Podlecki po kilku chwilach z nimi by się zastrzelił :) Nigdzie indzie nie doświadczycie takiego festiwalu absurdu jak tam, polecam serdecznie i zazwyczaj kawa/herbata gratis a alkohole po cenach jak w Biedronce.

edmund

2019-08-17, 17:44
pudel82x napisał/a:

Miałem kumpla który też miał tylko 40 tyś. długu. Wyjechał do UK żeby zarobić na spłatę a wj***ł się w jeszcze większy dług i ostatecznie się powiesił.



też nie rozumiem,
miałem innego znajomego / nie będę opisywał jednak / który swojemu szefowi podżyrował 120 tys. w 1999,
oczywiście , bo takie czasy były, a ten sk***iel, jego i kilku innych pracowników zrobił w h*ja,
to byla naprawdę wtedy duża kasa,
ale , czas pokazał, że i z takich problemów da się wyjść

siwybis napisał/a:

Czasami wpadnę do kasyna usiąść przy automatycznej rulecie i pobawić się drobniakami ale przychodzę tam w zupełnie innym celu. Zawsze przy kole siedzi kilku stałych bywalców co tam chyba nocują i takich teorii jak oni tam wymyślają to w żadnym filmie nie usłyszycie a i Marek Podlecki po kilku chwilach z nimi by się zastrzelił Nigdzie indzie nie doświadczycie takiego festiwalu absurdu jak tam, polecam serdecznie i zazwyczaj kawa/herbata gratis a alkohole po cenach jak w Biedronce.



ci ,,stali,, bywalce to goście piorący kasę, jakbyś nie domyślał się

vattghern666

2019-08-17, 20:29
glesner1910 napisał/a:

3,6 dokładnie, liczba jest mnożona x36



Jestem ekspertem, więc się wypowiem.
Generalnie centralny numer jest x35, ale jest tam też sporo splitów, czyli na pół i te są liczone x17 . Więc spokojnie z 4 mln wpadły.

cesarz1982

2019-08-18, 00:28
Napewno od Wałęsy dostał cynka jaki numer obstawiać :lol:

Tylko3.5procent

2019-08-18, 13:09
Ponad 20 komentarzy a i tak nikt nie ogarnia.
Więc:
- skupmy się na żetonach czerwonych, bordowych, bo o te chyba chodzi, mogą być też granatowe ale wypłata będzie mniejsza,
- padło 32 a nie 31,
- każdy stół ma maksimum którego nie można przekroczyć stawiając na numer,
- chłop gra żetonami kolorowymi a nie tzw keszowymi,
- wszędzie są tzw płaskie bety i tylko na 32 dużo, więc prawdopodobnie ten numer padł przynajmniej trzeci raz z rzędu,
- żetony kolorowe mają przed grą określaną wartość, to zapewne 1, 2 lub 5,
- maksymalnie 5, bo 20 żetonów to 100 i to jest zapewne stół z maksimum 100 na numer,
- żeby wygrać 100000 żetony musiałyby mieć wartość ok 75 , a takie nie istnieją,
- wygrana na tym stole to 1040 jeżeli żetony po 1,
- 2080 żetony po 2,
- 5200 żetony po 5 ,

pelson1994

2019-08-18, 14:10
Zaprawdę powiadam wam:

" Nie głupi ten co przetraci fortunę, lecz idiota, który nie potrafi tego nagrać"

Rangraf

2019-08-22, 01:35
Niech żyje długo i szczęśliwie :)