18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A to już kurwa ciekawostka...

Halman • 2024-04-17, 09:20

izraelska policja bije i wypie**ala starozakonnych z synagogi...

vladok

2024-04-17, 14:36
KukiPL napisał/a:

Ktoś to przeczytał całe?



Tak, myślałem że na końcu majeńka pokaże cycki, ale nic nie było.

Kontotylkonaharda

2024-04-17, 14:44
majeńka napisał/a:

A może kacapem nie jesteś? Nie mam pewności, na początku wydawało mi się że jesteś skrajnie popie**olonym rodzimym radiomaryjnym, ale po pokazach wspólnego szczekania razem z Siriuzem widzę że używacie technik według szkoleń waszej firmy.
I tu mam 100% pewności że, niezależnie czy jesteś jego kolegą z pracy czy też zwykłym debilem, nie jesteś Siriuzem. On pracuje dla IRA i stosuje firmowe wytyczne jak trollować, ale jakieś zdolności umysłowe ma (szkoda tylko że używa ich w złym celu). Konta Siriuza co do których mam pewność lub prawie pewność to: żmij, manolito666, BellaGrubaDupa; do wielu innych mam podejrzenia.
Zaś ty wyglądasz mi na nowego pracownika. Konto założone prawie rok temu ale zacząłeś postować dopiero kilka dni temu; to jest zresztą jedna ze standardowych metod waszej firmy: zakładają konta na wielu portalach które leżą odłogiem przez nawet i kilkanaście lat — bo często zasady portali używają właśnie wieku konta jako metody odsiewania trolli.
Niezależnie czy faktycznie jesteś pracownikiem IRA czy też tzw. "pożytecznym idiotą" — twoje wysrywy nie do dyskusji nie wnoszą. Jest wiele osób na Sadolu z którymi mocno się nie zgadzam, jednak uczciwy nie-opłacany użytkownik jednak jest kimś kto zasługuje na prawo pisania tutaj. Ty — nie.


Takie wysrywy może pisać tylko ktoś, kto rzeczywiście jest jakimś opłacanym ukraińskim trollem


:lol:

Juzwa

2024-04-17, 14:59
Halman napisał/a:

izraelska policja bije i wypie**ala starozakonnych z synagogi...



Może się któryś z nich w tej synagodze wysrał?


turor napisał/a:

Fejk.
W TVN mówili, że to Palestyńczycy zaatakowali pobożnych rzymian.



Żymian k***a, ŻYMIAN!!!

Sayoko

2024-04-17, 15:03
Żydów bijom lol

xxxbastrado122

2024-04-17, 17:01
izrael to taka Korea Północna 2, tylko trochę bogatsza i pod protektoratem usa.

TwójCzarnyPan

2024-04-17, 18:12
Halman napisał/a:

A TO JUŻ k***A CIEKAWOSTKA...


Ciekawostka dla ignorantów, którzy myślą, że wszyscy Żydzi są tacy sami.

majeńka napisał/a:

A może kacapem nie jesteś? Nie mam pewności, na początku wydawało mi się że jesteś skrajnie popie**olonym rodzimym radiomaryjnym, ale po pokazach wspólnego szczekania razem z Siriuzem widzę że używacie technik według szkoleń waszej firmy.
I tu mam 100% pewności że, niezależnie czy jesteś jego kolegą z pracy czy też zwykłym debilem, nie jesteś Siriuzem. On pracuje dla IRA i stosuje firmowe wytyczne jak trollować


Jeśli piszesz poważnie to radzę odstawić to forum przynajmniej na jakiś czas bo ono ryje banię.
Tu trzeba mieć twardą dupę, zachować dystans i mieć wyj***ne na prowokacje troli, bo jak podchodzisz do nich poważnie to przekraczasz jakąś niebezpieczną granicę. Już było tu kilku, którym Sadol wjechał za mocno i wyraźnie stał się sensem życia. Zniknęli.
Ja tu wchodzę dla rozrywki, np. powk***iać ludzi, ale nie traktuję tego miejsca poważnie. Raczej jak szambo i przytułek dla aspołecznych gówniarzy i życiowych nieudaczników, którym czasem lubię doj***ć albo się z nich pośmiać bo mam w sobie coś z psychopaty. Ale jak Tobie wjeżdżają teorie spiskowe to znak, że wchodzisz w to szambo za głęboko. Uważaj, stamtąd może nie być wyjścia.

Lepiej odstaw to forum, szkoda życia. Są ciekawsze.

majeńka

2024-04-17, 18:58
TwójCzarnyPan napisał/a:

Jeśli piszesz poważnie to radzę odstawić to forum przynajmniej na jakiś czas bo ono ryje banię.
Tu trzeba mieć twardą dupę, zachować dystans i mieć wyj***ne na prowokacje troli, bo jak podchodzisz do nich poważnie to przekraczasz jakąś niebezpieczną granicę.

Chyba masz rację, zbyt daję się prowokować.

Jeśli chodzi o konto Ludzie_to_DEBILE, obserwacje wydają mi się uzasadnione: nowe konto a szczeka jak stary, w pełnej zgodzie ze starym trollem. Zastanawiam się czy można to jakoś lepiej zrobić niż wyciągać domysły.

I czy w ogóle coś się da z wyciągniętymi informacjami zrobić.

Inna kwestia: przebywanie na Sadolu szkodzi mi także jeśli chodzi o używanie wulgaryzmów. Nawet jeśli gdzie indziej tak nie gadam, można się zapomnieć i też użyć rynsztokowego języka.

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-17, 20:29
majeńka napisał/a:

Chyba masz rację, zbyt daję się prowokować.
Jeśli chodzi o konto Ludzie_to_DEBILE, obserwacje wydają mi się uzasadnione: nowe konto a szczeka jak stary, w pełnej zgodzie ze starym trollem. Zastanawiam się czy można to jakoś lepiej zrobić niż wyciągać domysły.
I czy w ogóle coś się da z wyciągniętymi informacjami zrobić.
Inna kwestia: przebywanie na Sadolu szkodzi mi także jeśli chodzi o używanie wulgaryzmów. Nawet jeśli gdzie indziej tak nie gadam, można się zapomnieć i też użyć rynsztokowego języka.



to Ty szczekasz ciągle i rzucasz obelgami i dyskredtytujesz, stara metoda PSYOPS :)

grappas

2024-04-17, 23:08
Żadna ciekawostka - ortodoksi nie lubią się z syjonistami.

toldi2007

2024-04-18, 19:04
Czy to oznacza że Izrael to państwo antysemickie ?

dżonyłojlker

2024-04-19, 19:10
KukiPL napisał/a:

Ktoś to przeczytał całe?



Ja. Warto, żydóweczce już całkowicie odpie**oliło :rofl: