18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A teraz wam zagram

markop4321 • 2012-12-11, 21:12
na butach

dk2626

2012-12-11, 23:48
To ten sam czy coś mi się ostro popie**oliło ?


timmy77

2012-12-12, 00:10
Ten pomysł z wystąpieniem bębniarza na przód sceny , to chyba tylko w lokalnych koncertach na remizie. Chyba każdy zna różnicę dźwięku cyfrowego a analogicznego...

SSBunker

2012-12-12, 00:14
ziom810 napisał/a:

oni k***a komuś pomogli przez te wszystkie odcinki?



zobacz sobie ich kanał na yt i zobaczysz ilu osobom "pomogli"

Ja to jestem ciekaw jednego:



za dwa dni owa strona rusza, czy na pewno uda mu się zarobić gruby hajs na takim czyms ?

Strona: http://windows360.pl

DioniZy

2012-12-12, 00:50
Czy się stoi czy się leży piwo chłopu się należy!!! Mega

kokroucz

2012-12-12, 01:40
zbyt górnolotne i ambitne na jury nastawione na zysk z kiełbasy bez ryzyka

świetny pomysł trzeba by popracowac nad designem samego sprzetu i mozliwoscia naśladowania wielu innych instrumentów perkusyjnych bębnów etc. mam nadzieje ze mu sie uda

alfr3d

2012-12-12, 03:55
jest cos baaardzo podobnego i to juz od dawna, nazywa sie google docs. chodzi oczywiascie o koment z windows360

pauauek

2012-12-12, 04:08
emeriks napisał/a:



zobacz sobie ich kanał na yt i zobaczysz ilu osobom "pomogli"

Ja to jestem ciekaw jednego:



za dwa dni owa strona rusza, czy na pewno uda mu się zarobić gruby hajs na takim czyms ?

Strona: http://windows360.pl



Pomysł dobry, ale dziękuje bardzo... Służby specjalne na całym świecie będą miały jeszcze łatwiejszy dostęp do mojego komputera :idzwch*j:

emilobohne

2012-12-12, 08:47
oni tylko wchodzą w takie interesy gdzie tanio, bez nakładu i z małym wysiłkiem mozna kase wyciągnąć np: reklamy w windzie. Powyzszy filmik z kolesiem od platformy windows360 dobry, ale komentarz milionera " wielcy informatycy tego swiata nas z tym pomyslem przescigna". Z teo co wiem to jestesmy jednym z najmadrzejszych narodów swiata i nasze głowy nie jedno wymysliły. Do przemyslenia panie "milionerze'

furion

2012-12-12, 08:53
Koleś jak dobrze pomyśli to pójdzie z tym do koncerny XBox albo Playstation czy Nintendo i zgarnie za ten pomysł sporą kasę

Sz...........jk

2012-12-12, 08:58
Ten gość od sieciowego systemu operacyjnego to chyba nie zdaje sobie sprawy, że WebOS to stary pomysł. Wystarcza przeglądarka i można działać. Ciekwe jest to, że chce kupić serwer za 15 tys. złotych, przecież wydajność takiego systemu będzie marna przy takich serwerach. W dodatku z tego co pamiętam G.ho.st był darmowy i dawał sporo miejsca w chmurze. Mimo, że ten system był całkiem popularny to i tak został zamknięty po 4 latach od wydania. Takich WebOS jest od cholery, bazują często na systemie linux i są opensource, lepiej zrobić w domu własny serwer z tradycyjnego PC i postawić na tym takie cudo... Jest nawet rozwiązanie na zdalne ur*chamianie takiego serwera, wystarczy użyć starego telefonu komórkowego i zastosować go jako włącznik. Serwer będzie ur*chamiał się po wysłaniu SMS lub zadzwonieniu. Dla chcącego nic trudnego, a w dodatku dane będą jedynie do naszego wglądu. Z dużymi firmami to już w ogóle inna bajka, one często mają własne serwery i na nich wystarczy zainstalować odpowiednie oprogramowanie. Na detalicznych zbyt wiele nie zarobi bo po co system skoro można używać serwisów hostingowych (mając dostęp do PC i tak mamy dostęp do jakiegoś OS).

straatveger

2012-12-12, 09:45
k***a jacy frajerzy wchodzą tylko w pewniaki, innowacje ich nie interesują - a baba nie wchodzi w nic bo to p*zda

Ailurus_fulgens

2012-12-12, 09:57
Przecież to już dawno jest... dropbox, instagram, google-drive,

~LegendarnyZiom

2012-12-12, 12:33
timmy77 napisał/a:

Chyba każdy zna różnicę dźwięku cyfrowego a analogicznego...



Ja np nie znam dźwięku analogicznego :-/ . Ale analogowy jest spoko. :ok:

Bridgwater88

2012-12-12, 12:50
ch*j ze to przyszlosc technologii a typek ktory pierwszy sie odezwal ze tego nie czuje to jakis idiota :D sprzedac patent japonca za 5 razy tyle i miec wyj***ne do konca zycia...