18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A teraz trochę polityki...

Halman • 2021-12-29, 05:53

debata jordańskiego parlamentu...

xXx5226

2021-12-29, 06:44
Ci przynajmniej własne zdanie mają, nie to co nasz rząd jednego karakana.

brylant1412

2021-12-29, 06:46
przypomniał mi się film kogel mogel jak on mówił trzymajcie mnie bo nie ręczę za siebie

bercisko

2021-12-29, 08:14
xXx5226 napisał/a:

Ci przynajmniej własne zdanie mają, nie to co nasz rząd jednego karakana.



Racja. U nas wszyscy nawet "opozycja" to towarzystwo wzajemnego lizania sie po ch*jach :-(

zdun

2021-12-29, 08:55
u nas kaczor trzyma wszystkich krótko :)

jozue

2021-12-29, 10:18
Dobrze, u nas też nie ma co debatować i dyskutować, a część tego co siedzi w sejmie po pyskach trzeba prać każdego dnia

Quassar

2021-12-29, 12:22
Ci przynajmniej walczą o swoje poglądy i krew ich zalewa jak ktoś okłamuje kogoś a u nas wyj***ne byle do następnych wyborów 500+ a potem luz i wyjebongo.
Ciekawe co będzie następne...

" Menelowe + " i pyk wszystkie głosy żuli i sebixów//dresiarzy z blokowisk , kupione i znów powtórka z rozrywki.
Ciekawe jak te te MADKI które tak dumnie głosowały na pisiorów teraz będą się wyrzekać że nie głosowały bo ta partia która miała polepszyć ich dobrobyt tylko zj***ła z prowadzeniem zakazu aborcji i teraz głosować będą pewnie na PO to samo co tak dbało o ich wolność wypowiedzenia usiłując wprowadzić ACTA.

Najlepsze że nie ważne czy będziesz krytykować obie partie jak ja czy tylko jedną i tak przyjdzie jakiś dębili po praniu mózgowym i będzie cie wyzywał że jesteś lewakiem albo gejem jak nie popierasz KK ani innych tych sekt religijnych.

KrólikBugs

2021-12-29, 13:40
Bydło walczy w sejmie, a wy jeszcze chcielibyście żeby tak było u nas. "Mają własne zdanie" u nas nie mają zdania...
Wy to macie jednak nasrane w tych głowach. :homer:

mi...........pl

2021-12-29, 20:39
Foxlifejenkins napisał/a:

Bydło walczy w sejmie, a wy jeszcze chcielibyście żeby tak było u nas. "Mają własne zdanie" u nas nie mają zdania...
Wy to macie jednak nasrane w tych głowach.



A Ty będziesz następny do Pegazusa i jeszcze abonament dofinansowany za niego z uśmiechem zapłacisz?

W Polsce jak historia prawi tylko mocna ręka prawego wodza jest w stanie zapanować nad krewkim suwerenem czynic z kraju potęgę gospodarczo polityczną. Te miękkie buły obecnie by się popłakały jak by silny przeciwnik polytyczny tylko spojrzał!

molkkin

2021-12-30, 02:06
Wszędzie są tacy sami, bydło. Jaki pech ze takie młoty nami rządzą.

RamboSerbia

2021-12-31, 10:38
bercisko napisał/a:

Racja. U nas wszyscy nawet "opozycja" to towarzystwo wzajemnego lizania sie po ch*jach



Bo to typowo Polskie. Okupanta nie ma to trzeba dupe wypiąć dla kogoś innego, a że swój to jeden ch*j xD.