18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A takie ładne, czerwone ferrari było...

Halman • 2022-05-31, 01:28

tak szybko jeździło że klamki pogubiło ... :-D

ja...........15

2022-05-31, 07:07
A za kierownicą ciota ha ha

alucard321

2022-05-31, 11:04
Nie rozumiem takich typów. Skoro zarabiają tyle, że stać ich na taką furę, na którą często trzeba jeszcze czekać kilka lat, to powinno być ich też stać na wynajęcie toru na parę godzin i tam sobie pozapie**alać. No chyba, że to pracownik myjni albo parkingowy

Jarosławkaczyński

2022-05-31, 11:08
alucard321 napisał/a:

Nie rozumiem takich typów. Skoro zarabiają tyle, że stać ich na taką furę, na którą często trzeba jeszcze czekać kilka lat, to powinno być ich też stać na wynajęcie toru na parę godzin i tam sobie pozapie**alać. No chyba, że to pracownik myjni albo parkingowy



Albo twój stary

Karboksylator

2022-05-31, 11:17
skoro go stać na ferrari, to ma wyj***ne na ten wypadek

bercisko

2022-05-31, 11:23
Śmietniki przed domem i baby w szlafrokach o drugiej po południu. UK?

radek225

2022-05-31, 11:36
Za pieniądze kupisz domy, samochody, czasami da się również dzięki nim odzyskać zdrowie. Szkoda tylko, że mózgu nie można sobie kupić.

Igorek95

2022-05-31, 11:42
alucard321 napisał/a:

Nie rozumiem takich typów. Skoro zarabiają tyle, że stać ich na taką furę, na którą często trzeba jeszcze czekać kilka lat, to powinno być ich też stać na wynajęcie toru na parę godzin i tam sobie pozapie**alać. No chyba, że to pracownik myjni albo parkingowy



A tan ten tor to tylko lawetą ma wozić, bo go stać, tak? :D

baronturbina

2022-05-31, 12:24
alucard321 napisał/a:

Nie rozumiem takich typów. Skoro zarabiają tyle, że stać ich na taką furę, na którą często trzeba jeszcze czekać kilka lat, to powinno być ich też stać na wynajęcie toru na parę godzin i tam sobie pozapie**alać. No chyba, że to pracownik myjni albo parkingowy


Chłopczyku, parkingowy tym bardziej powinien przejść kurs. Wyobraź sobie że teraz z deskorolki przesiadasz się na cos co ma 500HP. Napewno nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić, wiec nawet nie próbuj..

alucard321

2022-05-31, 19:54
Jarosławkaczyński napisał/a:

Albo twój stary



Mój stary nie żyje debilu, więc odpada

baronturbina napisał/a:

Chłopczyku, parkingowy tym bardziej powinien przejść kurs. Wyobraź sobie że teraz z deskorolki przesiadasz się na cos co ma 500HP. Napewno nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić, wiec nawet nie próbuj..



Nie znasz mnie buraku, więc nie bardzo masz pojęcie czym jeżdżę, co jestem w stanie sobie wyobrazić itd. Ale to miło że mam fana któremu na mnie zależy. Kocham cię prostaczku

Igorek95 napisał/a:

A tan ten tor to tylko lawetą ma wozić, bo go stać, tak?



Nie. Może jak normalny człowiek tam dojechać. Jeśli masz sportowe auto, to wcale nie znaczy, że ktoś ci dał zezwolenie na łamanie przepisów i jeżdżenie jak debil.

Jarosławkaczyński

2022-05-31, 21:16
[quote="alucard321"]Mój stary nie żyje debilu, więc odpada

No jak tak jeździł to się nie dziwię

7wporzondku

2022-05-31, 23:32
jaro_15 napisał/a:

A za kierownicą ciota ha ha



ch*j kogo obchodzi gdzie jesteś

Igorek95 napisał/a:

A tan ten tor to tylko lawetą ma wozić, bo go stać, tak?



Nie zapie**alac w mieście tak trudno? Tak?

alucard321

2022-06-01, 03:03
Jarosławkaczyński napisał/a:


No jak tak jeździł to się nie dziwię



Nie. r*chał k***y po wioskach i złapał syfa od twojej starej. Chciałem ci tego oszczędzić, ale taka prawda kabanosiku

Jarosławkaczyński

2022-06-01, 09:22
alucard321 napisał/a:

Nie. r*chał k***y po wioskach i złapał syfa od twojej starej. Chciałem ci tego oszczędzić, ale taka prawda kabanosiku



Prawdą jest to że zaspałeś do szkoły, szybko wstawaj bo wujek znowu cię ukara I będziesz musiał mu ser z pod napleta wylizywać.