18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A tak sobie tu wyjadę z kuchni.

hellbwoi • 2018-06-03, 02:03
Kolizja czyniona kobietą.

Cytat:


As the driver of the truck was travelling east on the A55 (J23) at Llanddulas in the direction of Chester, a female driver pulls out of the lay-by in front of a 44 tonne HGV.




woytasw

2018-06-03, 19:40
Tak to jest jak idioci jeżdżą nie po właściwej stronie drogi.

Wiewór

2018-06-03, 19:48
kleszczyk2 napisał/a:

@up sadolowi profesjonalni kierowcy rajdowi, ciekawe jak kierwoca ciężarówki miał zmienić pas jak mercedes go wyprzedzał. To było po pierwsze. Po drugie kierowca (wróóóóććććć) kobieta, poruszająca się tym suvem nie wykazała żadnej chęci uniknięcia kolizji więc dlaczego inny kierowca ma narażać z nią swoje życie by tylko się nie zderzyć???


Jak nie mógł uciec na prawy pas to mógł zacząć hamować.
Dlaczego ma się narażać? Czym k***a hamowaniem, zmiana pasa? Chłopie on jadąc tak zestawem ma myśleć 10 sekund do przodu bo uderzając w osobowe zabija ludzi na miejscu.
Prawdziwy profesjonalny kierowca traktuje jazdę jak rozgrywkę szachowa. Cały czas obserwuje co się dzieje wkoło i przewiduje co kto może odjebac.
ch*j mi z tego że będę miał rację jak auto rozpie**olone i trzeba uzerac się z ubezpieczalnia.

Aikawa

2018-06-03, 22:52
Jakby jechał normalnie prawnym pasem to by się nic nie stało. Lewy jest od wyprzedzania

okocim666

2018-06-04, 09:18
Jeździłem 3 lata ciężarówką po UK i to jest praktycznie standard na ich drogach. Debile wjeżdżają mniej niż 90 km na motorway i trzeba im zjeżdżać na środkowy pas, to jeden z wielu przykładów. Wykształciłem umiejętność czytania z ruchów pojazdu co debil zrobi za chwilę. Zabierał bym prawko dożywotnio każdemu z deficytem inteligencji.

QuarioX

2018-06-04, 14:27
Złym pasem jedzie, to ma.