18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

a puszczę sobie kierownicę

nowynick • 2020-02-28, 14:02
co złego może się stać? Łuchuchuchu!



nowynick

2020-02-28, 17:09
Szegerege12 napisał/a:

Eksperci, proszę o wypowiedzi jak powinien wyjść z tego poślizgu



k***a mać serio? Jakby łapiąc z powrotem kierownicę nie skręcił jej gwałtownie w prawo to by nie zaczął poruszać się bokiem do drogi. Prawko mam 20 lat, nie czyni to może ze mnie może eksperta ale jak się zapie**ala to się nie wykonuje tak gwałtownych ruchów...

ellsworth

2020-02-28, 21:14
nowynick napisał/a:

k***a mać serio? Jakby łapiąc z powrotem kierownicę nie skręcił jej gwałtownie w prawo to by nie zaczął poruszać się bokiem do drogi. Prawko mam 20 lat, nie czyni to może ze mnie może eksperta ale jak się zapie**ala to się nie wykonuje tak gwałtownych ruchów...



Może ch*ja masz 20 lat, choć prędzej 10, a nie prawko. Oni przez prawy bok się przewrócili. Odkąd to skręt kierownicy w prawo prowadzi do dachowania przez prawy bok???

radek225

2020-02-28, 21:33
krisman1981 napisał/a:

i napisał to tepak z katolickiego ciemnogrodu gdzie jest mniej życia i swobód jak w Rosji pewnie masz date urodzin zaczynającą się od 2000 wieć gówno wiesz marny milienialsie z cipą zamiast ku*asa lub odwrotnie c**a z ku*asem



Jeśli 1981 to rok twojego urodzenia, to ja i ty jesteś millenialsem alfonsie własnego ojca i matki. Pokolenie urodzone po 1996 roku to pokolenie "Z". Jak tak ci źle w katolickim ciemnogordzie, to spakuj się i wyjedź do prawosławnego k***idołka, w którym wódka jest tańsza od wody butelkowanej, do 2013 roku piwo nie było alkoholem, a gliniarza na własność można kupić za 100 rubli, kacapski pomiocie.

Pawehan

2020-02-28, 22:11
ellsworth napisał/a:

Może ch*ja masz 20 lat, choć prędzej 10, a nie prawko. Oni przez prawy bok się przewrócili. Odkąd to skręt kierownicy w prawo prowadzi do dachowania przez prawy bok???



To już był drugi manewr. Najpierw skręcił w prawo, auto zatżuciło lekko ale odczuwalnie- spanikował i mocno odbił w lewo (kamera już tego nie pokazała) no i już polecieli że hoho.

atomboy

2020-02-28, 22:29
160 km/h to już nie ma znaczenia w środku niezła kaszanka musiała wyjść. Poza tym wyszło zacnie

bodzio667

2020-02-28, 23:28
Ten dźwięk na końcu dość symboliczny. :)

KaprysLosu

2020-02-29, 01:20
a liczyłem na finalnym ujęciu, że będzie uchwycona dusza w kierunku nieba... widocznie w drugą stronę polecieli :)