18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A mury runą i pogrzebią stary grat...

Halman • 2023-06-10, 07:33

murarka lewel pakistan...

Amebix

2023-06-10, 08:39
Mur się wali, co najlepiej zrobić? Zatrzymac się autem, niech się wszystko zawali na samochód. Dobrze że baba( kto inny mógł się tak zachować) kabrioletem nie jechała, wtedy byłby kabaret xddd

Zulu-Gula

2023-06-10, 11:05
Kiedy jedziesz do roboty, a tu jebło wszystko w ch*j. :lol:

Up, aka @Siriuz, ja tam k***a z fachowcem nie będę się kłócił, na pewno wiesz co mówisz, przecież ty od małego byłeś pizgany głową po ścianach. ;-)

Marcinqqq

2023-06-10, 12:19
górzysty teren, osuwisko, geologicznie przypomina Brazylię, Amerykę łacińską, ale kłócić się nie będę.

420710247365

2023-06-10, 13:16
@Siriuz

Więcej pij tego Mister Cydra to zupełnie oślepniesz, kacapski degeneracie. Przecież to co się zawaliło to nie była ściana oporowa, za nią nie było ziemi. Wot, durak.

Siriuz

2023-06-10, 14:25
420710247365 napisał/a:

@Siriuz
Więcej pij tego Mister Cydra to zupełnie oślepniesz, kacapski degeneracie. Przecież to co się zawaliło to nie była ściana oporowa, za nią nie było ziemi. Wot, durak.



Tak, Darek , komuś się kurz wysypał z pokoju :) Opowiedz lepiej coś o tym jak Twój ulubieniec rozpie**olił tamę, żeby zatrzymać ruskich.

Tu jest lepszy materiał:
https://www.tiktok.com/@recordtvoficial/video/7202171650266254597
Tutaj z pierwszego akapitu translatorem z portugalskiego:
https://ndmais.com.br/internet/video-muro-desaba-e-atinge-carro-em-movimento-em-sao-paulo/
"Na nagraniu ulicznym widać moment, w którym czerwony samochód przejeżdża przez ulicę, ściana posesji ustępuje i duża ilość ziemi zsuwa się w kierunku pojazdu."
Lub lepiej "osuwisko ziemi"... Zdarzenie spowodowane obfitymi opadami w regionie Sao Paulo w Brazyli.

Nom ale przyjdzie taki Darek na altkoncie zeby siać swoją nienawiść do ruskich pod każdym filmem, wymyślać bzdury o inwazji i ufoludkach, a Halman radośnie jeszcze piwko mu da. Jesteście siebie warci.

420710247365

2023-06-10, 18:46
Nie jestem Darek, drogi Iwanie, a ta mała nabotoksowana k***a z Kremla nie jest moim ulubieńcem, dopiero się nim stanie jak go sami rosyjanie zastrzelą razem z rodziną w piwnicy w Jekaterynburgu jak batiuszkę cara Mikołaja Drugiego w 1917 :) ))

Siriuz

2023-06-10, 19:14
420710247365 napisał/a:

Nie jestem Darek, drogi Iwanie, a ta mała nabotoksowana k***a z Kremla nie jest moim ulubieńcem, dopiero się nim stanie jak go sami rosyjanie zastrzelą razem z rodziną w piwnicy w Jekaterynburgu jak batiuszkę cara Mikołaja Drugiego w 1917 ))



Zastanawiam się jak wy mitomani funkcjonujecie? Najpierw mówiono wam, że pandemia potrwa 2 tygodnie, potem, że jedna dawka wystarczy, potem wmawiali wam, ze to nie jest wojna zastępcza, że ruscy wysadzili rurociąg, że ruska rakieta spadła w Polsce, teraz że lada dzień będzie wielka kontrofensywa Zalenskiego... Jakiś rodzaj schizofrenii, a może po prostu bardzo krótka pamięć?