18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A miało być tak zabawnie...

Halman • 2020-07-16, 02:22

... w sumie jest.. :-D

arekdd

2020-07-16, 03:59
No co jechali przeciez na ognisko z ekipa. Rozpalone rozpalone wiec dojechali

gkwasniewski

2020-07-16, 08:36
co za typ dziewczynie krew z nogi leci a ten na pełnej wyjebie śpi tak to nigdy nie zar*cha

Pralpunkt

2020-07-16, 09:01
Selekcja Naturalna - chociaż wynik nie znany

Angevil

2020-07-16, 09:02
Najważniejsze że nie zaszkodzili nikomu w okolicy!

castagir

2020-07-16, 09:55
U nas takie same dzieją się rzeczy.
Pamiętam jak ze dwa, trzy lata temu niedaleko mojego miasta nad zalewem(w Chotyłowie, lubelskie - może ktoś zna) bawiła się na plaży niedaleko nas ekipka cwaniaczków suchych sebków ze swoimi karynami. Średnia wieku może 18. Ogólnie robili syf i wk***iali chyba wszystkich wokół, zwłaszcza puszczaniem swojego disca z pola z telefonu. Zwijali się z plaży o tej samej porze co my i wielu innych ludzi, czyli gdy już było późne popołudnie i robiło się już chłodno.
Wyjechali z rykiem jakąś polówką czy inną hondą starego z parkingu, oczywiście gówno muza na full i browary w łapach.
Kilka minut później gdy jechaliśmy drogą, kierującą na ulicę główną widzimy jak już złom leży przewrócony w rowie a reszta chodzi i lamentuje.
Później wyczytałem z lokalnych mediów, że gnojek nie miał prawka, będzie miał odroczkę i jeszcze znaleźli zielsko. xD

Se...........cz

2020-07-16, 12:28
Majówka jak ch*j, kiełby na patyku brakuje. r*chanie przy rowie już czeka.

Emilian89

2020-07-16, 12:32
szoszony jechały do Polski do pracy i sie rozj***ły :D

picolo

2020-07-16, 19:37
Jakie to piękne.

Gnoyek1990

2020-07-16, 22:27
castagir napisał/a:

U nas takie same dzieją się rzeczy.
Pamiętam jak ze dwa, trzy lata temu niedaleko mojego miasta nad zalewem(w Chotyłowie, lubelskie - może ktoś zna) bawiła się na plaży niedaleko nas ekipka cwaniaczków suchych sebków ze swoimi karynami. Średnia wieku może 18. Ogólnie robili syf i wk***iali chyba wszystkich wokół, zwłaszcza puszczaniem swojego disca z pola z telefonu. Zwijali się z plaży o tej samej porze co my i wielu innych ludzi, czyli gdy już było późne popołudnie i robiło się już chłodno.
Wyjechali z rykiem jakąś polówką czy inną hondą starego z parkingu, oczywiście gówno muza na full i browary w łapach.
Kilka minut później gdy jechaliśmy drogą, kierującą na ulicę główną widzimy jak już złom leży przewrócony w rowie a reszta chodzi i lamentuje.
Później wyczytałem z lokalnych mediów, że gnojek nie miał prawka, będzie miał odroczkę i jeszcze znaleźli zielsko. xD



Ja nie kojarze tematu a jestem z wioski obok xD Ale słyszałem za to o tych pannach z cpn'u :D

krasnal_hałabała

2020-07-16, 22:57
gkwasniewski napisał/a:

co za typ dziewczynie krew z nogi leci a ten na pełnej wyjebie śpi tak to nigdy nie zar*cha



Mylisz się, właśnie jakby zaczął skakać wokół niej to by nie zar*chał bo w kobiecie zaraz włącza się tryb "przyjaciel" i ten co się stara trafia do friendzone a z czasem jest zrywany z nim kontakt, kobieta lubi być olewana.






mazga50

2023-10-15, 03:41
gkwasniewski napisał/a:

co za typ dziewczynie krew z nogi leci a ten na pełnej wyjebie śpi tak to nigdy nie zar*cha



Daj spokój, zmęczony jest. To kierowca.