18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A magnez jesz?

~Sunday • 2019-11-10, 16:31

Nie było pytania :lodowka:

Plastykpl

2019-11-10, 21:13
On ma OBCEGO w sobie a ty pytasz o magnez.

kk1987

2019-11-10, 22:15
Co to, ciąża pozamaciczna?

polakwrocek

2019-11-10, 22:38
A może to te łapki z Death Stranding ?

Blendzioł

2019-11-10, 22:44
HAL9000/2 napisał/a:

miałem to kiedyś, ból jak ch*j szczególnie jak łapało w środku nocy na spaniu...



skurcz, asparagin sobie kup albo inny magnez+potas bo to podobno o ten drugi bardziej chodzi wyobraźcie sobie ze coś takiego was łapie podczas pływania w jakiejś gówniane i jest film na harda

jawaskocham1

2019-11-11, 01:00
I jeszcze na zgiętej nodze.. sie nie dziwie, chyba ze to w celach filmowych..

Ja...........ro

2019-11-11, 03:35
Bałem się kiedyś, że w trakcie pływania złapie mnie taki skurcz i przez to utonę. Skurcze tego rodzaju (szczególnie na łydkach) można wywołać samemu - więc tak robiłem. Często co noc, po kilka razy. Przywykłem do tego bólu. Jest okropny, paraliżuje czasem, sprawia, że można stracić władzę nad kończynami i boli strasznie. Ale nauczyłem się go zwalczać, żyć z tym bólem, chodziłem w trakcie trwania takich skurczy.

No i kiedyś faktycznie złapały mnie skurcze dokładnie tego rodzaju w trakcie pływania po jeziorze jak wpłynąłem (przez własną głupotę) między pływające glony. Nie dość, że sk***ysyny oplatały mnie przy każdym ruchu to wtedy złapały mnie skurcze. Z paniki. Jednak udało mi się zwalczyć ból do którego przywykłem, dopłynąłem do brzegu i porzygałem się tam. To był pierwszy raz jak poczułem oddech śmierci na karku.

Taka ciekawostka

cubekuba

2019-11-11, 07:35
A jeśli śpisz i dostajesz skurczu nogi to masz dosłownie ćwierć sekundy, by złapać się za miejsce gdzie cie jegomość ' pan skurcz ' zaatakuje i naprężyć mięśnie. Fakt występowanie skurczów jest często przyczyną braku witamin ale ja w jakiś magiczny sposób tak robię i jakoś udaje mi się tego skurczu nie dostać aż tak bolesnego ;)

Khantor

2019-11-11, 23:42
HAL9000/2 napisał/a:

miałem to kiedyś, ból jak ch*j szczególnie jak łapało w środku nocy na spaniu...



To samo u mnie, tym bardziej za ch*j nie potrafię zrozumieć, czemu on tej nogi nie rozprostuje i nie próbuje rozmasować. U mnie pomogło.

jebacgowno

2019-11-12, 10:16
cubekuba napisał/a:

A jeśli śpisz i dostajesz skurczu nogi to masz dosłownie ćwierć sekundy, by złapać się za miejsce gdzie cie jegomość ' pan skurcz ' zaatakuje i naprężyć mięśnie. Fakt występowanie skurczów jest często przyczyną braku witamin ale ja w jakiś magiczny sposób tak robię i jakoś udaje mi się tego skurczu nie dostać aż tak bolesnego



Właśnie nie naprężyć tylko naciągnąć. Czyli w tym wypadku (mięsień w łydce) trzeba złapać za stopę i ciągnąć w kierunku kolana. Pomaga nawet podczas skurczu ale trudno to wtedy zrobić samemu.

dżuma

2019-11-12, 12:12
Skurcze są przej***ne