18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niemamskarpet.

2020-01-09, 15:12
patitati napisał/a:

Wiadomo że miałem nadzieję, że smród spadnie i sobie głupi ryj rozwali, ale po obejrzeniu do końca, muszę przyznać że jestem pod wrażeniem. Gówniak ma więcej odwagi niż wszyscy sadolowi p*zdowaci tatusiowie razem wzięci.



takie myślenie i takie interpretowanie zachowania dziecka tylko świadczy jakim jesteś półgłówkiem ....

SPIERDOLIX

2020-01-09, 16:20
No i co tu niezwykłego? Jak ktoś tak nie robił to zwykła ciota albo nie miał smutne dzieciństwo

JednorękiBandyta

2020-01-09, 17:59
Wiewór napisał/a:

A ktoś poza katolikami twierdzi inaczej?



Yyy chyba wszystkie religie na świecie i mnóstwo naukowców ateistów z całego świata? Może dlatego że teoria wciąż pozostaje tylko teorią przez 150 lat i w ciągu tego czasu mnóstwo naukowców i przyrodników z całego świata odkryło tyle nieścisłości i niepasujących schematów do niej że dziwię się że w szkołach dalej mówi się o niej jak o prawdzie oczywistej bądź niezbyt jasno ją tłumaczy, zamiast ją dopracować i przyznać że dalej na bardzo ważne kwestie nie ma odpowiedzi. Są dwie strony medalu w tym wszystkim ludzi wierzących w Boga i ludzi którzy chcą udowodnić że Boga niema, ani jedni ani drudzy nie potrafią udowodnić swoich racji, chociaż istnieje pewien test jakby rzucić na całą planetę na każdy km2 bombę atomową, to co wtedy? Koniec świata zrobiony przez ludzi nie przez żadnego Boga, więc to my decydujemy o swoim losie, jak Bóg istnieje nie pozwoliłby na to :P No chyba że zrobiłby Ziemie wersja 2 i stwierdził nosz k***a a to spryciarze teraz tylko TNT im maxymalnie damy :D wiem wiem rozpisałem się ale mi sie nudzi i ch*j :D

ssiruuvi

2020-01-09, 18:03
Salieri16000 napisał/a:

Indiana Jones za młodu Ten trening przydał mu się w "Świątyni zagłady".



Nie w świątyni zagłady tylko w Petrze. Świątynia zagłady była w Indiach.

Pepperoni

2020-01-09, 18:10
je banany assasyn.

Wiewór

2020-01-09, 18:32
JednorękiBandyta napisał/a:

Yyy chyba wszystkie religie na świecie i mnóstwo naukowców ateistów z całego świata? Może dlatego że teoria wciąż pozostaje tylko teorią przez 150 lat i w ciągu tego czasu mnóstwo naukowców i przyrodników z całego świata odkryło tyle nieścisłości i niepasujących schematów do niej że dziwię się że w szkołach dalej mówi się o niej jak o prawdzie oczywistej bądź niezbyt jasno ją tłumaczy, zamiast ją dopracować i przyznać że dalej na bardzo ważne kwestie nie ma odpowiedzi. Są dwie strony medalu w tym wszystkim ludzi wierzących w Boga i ludzi którzy chcą udowodnić że Boga niema, ani jedni ani drudzy nie potrafią udowodnić swoich racji, chociaż istnieje pewien test jakby rzucić na całą planetę na każdy km2 bombę atomową, to co wtedy? Koniec świata zrobiony przez ludzi nie przez żadnego Boga, więc to my decydujemy o swoim losie, jak Bóg istnieje nie pozwoliłby na to No chyba że zrobiłby Ziemie wersja 2 i stwierdził nosz k***a a to spryciarze teraz tylko TNT im maxymalnie damy wiem wiem rozpisałem się ale mi sie nudzi i ch*j



Nie muszę udowadniać braku boga.

kargoolek

2020-01-09, 20:06
patitati napisał/a:

Wiadomo że miałem nadzieję, że smród spadnie i sobie głupi ryj rozwali, ale po obejrzeniu do końca, muszę przyznać że jestem pod wrażeniem. Gówniak ma więcej odwagi niż wszyscy sadolowi p*zdowaci tatusiowie razem wzięci.



patuś patitati chyba właśnie przeżywa trudne dzieciństwo... tatuś na przepustkę przychodzi z kablem od buzały?

JednorękiBandyta

2020-01-09, 21:07
Wiewór napisał/a:

Nie muszę udowadniać braku boga.



Na kropce powinienem skończyć odpowiedz :P potem już pisałem bardziej ogólnie o ludziach dyskutujących na ten temat, bo czasami drażni mnie jak niektórzy powołują się na teorie z 150 lat wstecz, a w książkach jest dalej popularny schemat prostującej się małpy zamieniającej się w człowieka trochę kpina (ludzie czasami muszą mieć na wszystko odpowiedz) :P I uczą teorii która jest niespójna a nie tego co naprawdę wiemy do tej pory, żeby każdy sam mógł z faktycznej wiedzy wyciągać wnioski i tworzyć ewentualnie swoje teorie, a nie narzucane z góry i powtarzane w kółko mimo mnóstwa nieścisłości, dobra nie rozpisuje się już niepotrzebnie kto chce sam poszuka pozdo :)

dżonyłojlker

2020-01-09, 23:56
kargoolek napisał/a:

patuś patitati chyba właśnie przeżywa trudne dzieciństwo... tatuś na przepustkę przychodzi z kablem od buzały?



Masz piwko za ten kabel od buzały, uśmiałem się.
Dobry żarcik zawsze doceniam.

edmund

2020-01-10, 07:20
Wiewór napisał/a:

Nie muszę udowadniać braku boga.



nikt ci nie karze, ale wielu debili próbuje udowodnić że Boga nie ma wierzącym,
w tym jest problem

Wiewór

2020-01-10, 07:32
edmund napisał/a:

nikt ci nie karze, ale wielu debili próbuje udowodnić że Boga nie ma wierzącym,
w tym jest problem



Boga nie ma. Jeśli twierdzisz inaczej to ty to musisz udowodnić nie ja.
Jeśli ja ci powiem, że za księżycem lewituje duży czajniczek to ja ci muszę udowodnić, że tak jest a nie ty, że go nie ma.

JednorękiBandyta napisał/a:

Wysłany: Wczoraj 21:07 C



Teoria ewolucji jest świętą prawdą a jedynie niektóre z jej elementów Darwin założył błędnie. Nie oznacza to, że cała jest nieprawdziwa.
Istnieje też mnóstwo fałszywych interpretacji tej teorii przez co ludzie pie**olą, że jest ona nieprawdą.

CyprianxD

2020-01-10, 23:10
Nie oglądajcie nie spadła ;-)