18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A kij ci w dupę

Flodzia • 2023-02-23, 08:39


Tak powstaje najpotężniejsza broń na świecie - czyli:
spoiler

SonikHvH

2023-02-23, 09:22
Czemu on mu dobrze robi?

martika

2023-02-23, 09:27
Jeśli to gwałciciel, pedofil to należało mu się jak psu buda ;-)

pytolsky

2023-02-23, 10:07
martika napisał/a:

Jeśli to gwałciciel, pedofil to należało mu się jak psu buda



Biednych piesków nie można trzymać w budach. Najlepiej to wylizywać im dupska po sraniu i szanować bardziej niż ludzi. Tego uczą komentarze na sadolu pod każdym filmikiem z pchlarzami w roli głównej.

saves

2023-02-23, 10:52
Nie poznał sie na dowcipie i chcieli mu pokazać jak się wyjmuje kij z dupy.

sothis

2023-02-23, 10:58
pytolsky napisał/a:

Biednych piesków nie można trzymać w budach. Najlepiej to wylizywać im dupska po sraniu i szanować bardziej niż ludzi. Tego uczą komentarze na sadolu pod każdym filmikiem z pchlarzami w roli głównej.



Złe traktowanie zwierząt świadczy o człowieku, bo jeśli znęcasz się nad słabszym, zależnym od ciebie zwierzęciem to tak samo podchodzisz do ludzi. Fajny wskaźnik i mnie ten sposób oceny ludzi jeszcze nie zawiódł.
Masz jakiegoś wieśniaka głodzącego psa na łańcuchu to najczęściej do ciebie będzie się szczerzył i uśmiechał, a myśli tylko jak ci coś zajebac, zarobić Twoim kosztem etc, a żony albo się boi albo ją gnębi.
To taki prosty, często obserwowany przykład....


A co do gościa z filmu - perforacja jelita i przebijanie wątroby, jelit etc pewnie boli? Bidulek.

Zulu-Gula

2023-02-23, 11:11
Naoglądali się za dużo kreskówek ;-)


Yolanda

2023-02-23, 11:23
martika napisał/a:

Jeśli to gwałciciel, pedofil to należało mu się jak psu buda



Jak każdemu księdzu.

blacksider

2023-02-23, 13:09
Zatrważająco łatwo wszedł ten kij.

~REsadER

2023-02-23, 13:56
okrzyki zadowolenia oznaczają, że skończył :spermshot:

Tuscani1984

2023-02-23, 14:05
pie**olę, odwołuję swoją kolonoskopię na NFZ.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-02-23, 17:04
ch*ja prawda.Noz zadaje znacznie większe obrażenia niż pistolet 9mm

Solifugae

2023-02-23, 18:30
BarmanInternetu napisał/a:

ch*ja prawda.Noz zadaje znacznie większe obrażenia niż pistolet 9mm



A czy zadaje większe obrażenia niż cały magazynek wj***ny w ciebie zanim zdążysz dobiec do mnie z tym kozikiem?

pytolsky

2023-02-23, 21:17
sothis napisał/a:

Złe traktowanie zwierząt świadczy o człowieku, bo jeśli znęcasz się nad słabszym, zależnym od ciebie zwierzęciem to tak samo podchodzisz do ludzi. Fajny wskaźnik i mnie ten sposób oceny ludzi jeszcze nie zawiódł.
Masz jakiegoś wieśniaka głodzącego psa na łańcuchu to najczęściej do ciebie będzie się szczerzył i uśmiechał, a myśli tylko jak ci coś zajebac, zarobić Twoim kosztem etc, a żony albo się boi albo ją gnębi.
To taki prosty, często obserwowany przykład....
A co do gościa z filmu - perforacja jelita i przebijanie wątroby, jelit etc pewnie boli? Bidulek.





Tymczasem kochający zwierzątka wujek Adi patrzy na eo twoje sp***olenie i dochodzi do wniosku, że to nie Żydzi mogli być głównym problemem. Jak rozumiem zawistne wieśniaki nieposiadające psów nie istnieją? No fajnie macie w tej swojej bajce, pieskojebcy.

Cipczan

2023-02-23, 21:31
Zakończył podobnie jak Azja Tuhajbejowicz. Szkoda, że nie więcej niż 5% wie o czym napisałem.