18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A do klubu wchodzę tak

~Velture • 2024-03-24, 12:50
Albo i może nie tak :krejzi:


DupaJasiu123

2024-03-24, 12:52
Mamusiu, mamusiu, a ten niedobry pan ochroniarz mnie pobił.

HCI

2024-03-24, 13:00
Chyba nie raz próbował wejść do tego klubu :D

zwierzak30

2024-03-24, 13:14
Ochraniacz to dęty frajer.U mnie nie pracowałby nawet minuty po takiej akcji. Nie po to on tam jest. Gówniak się naj***ł i chciał być śmieszny a ochraniacz ma problemy z agresją. Małolat bawi się za tatusiowy chajs a agresorowi gul skacze.

Kriski

2024-03-24, 13:20
zwierzak30 napisał/a:

Ochraniacz to dęty frajer.U mnie nie pracowałby nawet minuty po takiej akcji. Co miałby "u Ciebie" robić, gnój chomikowi wynosić?
Nie po to on tam jest. Gówniak się naj***ł i chciał być śmieszny a ochraniacz ma problemy z agresją. Małolat bawi się za tatusiowy chajs a agresorowi gul skacze.



Ale wracając do tematu, ochroniarz widzi co smarkacz odpie**ala na zewnątrz i wyobraził sobie co może odpie**olić w środku.
Przeciwdziałał problemom.

rafalxp

2024-03-24, 14:53
Wystarczyło go odepchnąć i ten szczawik dalej by leciał do tyłu,ale nie trzeba dać w pysk,jakie to prostackie.

mazga50

2024-03-24, 14:59
zwierzak30 napisał/a:

Ochraniacz to dęty frajer.U mnie nie pracowałby nawet minuty po takiej akcji. Nie po to on tam jest. Gówniak się naj***ł i chciał być śmieszny a ochraniacz ma problemy z agresją. Małolat bawi się za tatusiowy chajs a agresorowi gul skacze.



Małolata wygło, a smoluch chciał komuś doj***ć.


pawelmt

2024-03-24, 14:59
rafalxp napisał/a:

Wystarczyło go odepchnąć i ten szczawik dalej by leciał do tyłu,ale nie trzeba dać w pysk,jakie to prostackie.



to trzeba było okulary założyć przed durnymi komentarzami bo nie dał mu w pysk

crookla

2024-03-24, 15:13
zwierzak30 napisał/a:

Ochraniacz to dęty frajer.U mnie nie pracowałby nawet minuty po takiej akcji. Nie po to on tam jest. Gówniak się naj***ł i chciał być śmieszny a ochraniacz ma problemy z agresją. Małolat bawi się za tatusiowy chajs a agresorowi gul skacze.



Tacy jak ty wychowuja takich jak ten szczyl. Ochroniarz za słabo mu wklepał

Baronessa

2024-03-24, 15:34
Szczyl jak to szczyl... Młody, naj***ny i głupi, ale ten murzyn to się nadaje co najwyżej do tarcia chrzanu, a nie do ochrony... Wielki, ulany i powolny jak bawoł, a jego ciosy spływały po wygiętym suchoklatesie, jak gówno po kaczce...

Azzurri

2024-03-24, 15:39
Też mnie kiedyś tak wygięło, dobrze, że mi żaden smoluch nie napie**olił. :lol:

Batman_

2024-03-24, 15:48
Ale co wy k***a, ślepi jesteście czy co? Widać przecież jak na dłoni, że szczyl się nabija z ochroniarza i wcale nie jest tak naj***ny. Zwróćcie wydaje, że po pierwszym ciosie się uśmiecha pod nosem? Na bank już któryś raz tak podchodzą do tego ochroniarza, więc ten się w końcu wk***il. Brawa dla niego.

feniks777

2024-03-24, 16:00
Batman_ napisał/a:

Ale co wy k***a, ślepi jesteście czy co? Widać przecież jak na dłoni, że szczyl się nabija z ochroniarza i wcale nie jest tak naj***ny. Zwróćcie wydaje, że po pierwszym ciosie się uśmiecha pod nosem? Na bank już któryś raz tak podchodzą do tego ochroniarza, więc ten się w końcu wk***il. Brawa dla niego.



na 100 % ktores podejscie kogucika i kamerka gotowa oczywiscie. Szkoda tylko ze ochroniaz nie kierowal w glowe. Pewnie nie chcial zabic i za gowniarza w kiciu skonczyc.

onucek

2024-03-24, 16:29
prymitywna małpa