18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A co ty tam robisz?

MenSa • 2020-02-24, 07:21
Zamiast rzucać podejrzenia, sama mogła to zrobić. :amused:

psycholll

2020-02-24, 12:48
wzięte z kwejka?

koras24

2020-02-24, 13:37
JednorękiBandyta napisał/a:

A ty tak na serio? Przecież on specjalnie tak napisał SARKAZM ludzie po ch*j wchodzicie na sadistic odłóżcie srajfony na półkę bo mam wrażenie ze społeczeństwo z dnia na dzień jest coraz głupsze....Nie pisałbym tego komentarza ale dostałeś od kogoś piwo czyli debili nie brakuje...Serio oglądałem filmiki z początków sadistica i każdy rozumiał ocb a teraz co widzę ze ktoś mądrzejszy tekst napisze nie wprost tylko właśnie dla beki sarkazmem to już banda debili go poprawia...Nosz k***a xD



Nie zrozumiałeś sarkazmu i przypie**alasz się że ja nie zrozumiałem sarkazmu. Brawo k***a brawo "nosz k***a iks de"

SwietyKozak

2020-02-24, 14:32
saves napisał/a:

Kamery kamerami, ale jakim trzeba być zjebem by leżeć na łóżku w czapce i butach?



Okno było otwarte.

ra0mir

2020-02-24, 16:35
Poes mu lachę robi i co z tego? Albo nieśmieszne albo nie rozumiem...

Plastykpl

2020-02-24, 18:24
Już nawet własny pies ci loda nie może zrobić.

Zawisty_knykieć

2020-02-24, 19:14
gabriel0 napisał/a:

Oho, następny się zesrał.
A to że panstwo męczy ludzi, to już wyj***ne.



Tak, skoro lubią być dymani w kapsko, to już ich sprawa :goatse:

Barnellini

2020-02-24, 19:46
russian-roulette napisał/a:

Męczą zwierzaka żeby jakieś gówno nagrać



Hahahaha. Męczą zwierzaka. No pewnie. Na łóżeczku, pod kocem, głaskany- jaki zmaltretowany ten pies :D

Albo jesteś lewak albo tego nie przemyślałeś ;)

Justynka99

2020-02-24, 20:07
Barnellini napisał/a:

Hahahaha. Męczą zwierzaka. No pewnie. Na łóżeczku, pod kocem, głaskany- jaki zmaltretowany ten pies
Albo jesteś lewak albo tego nie przemyślałeś



Ale jego wizerunek został upubliczniony bez pisemnej zgody i nawet nie zakratkowali pyska. W dodatku pewnie tantiemów nie dostanie.

No-idea

2020-02-24, 20:19
youzeck1984 napisał/a:

Tak się sypia w Hameryce kolego



Bo oszczędzają na ogrzewaniu bo są eko

tycho

2020-02-24, 20:19
No trudno powiedzmy to sobie otwarcie, ten portal zszedł na psy co drugi materiał na głównej jest na poziomie tego gówna. Tylko ciemne tło pozwala mi jeszcze odróżnić sadistica od pudelka. Pora likwidować tu konto bo nie ma na co popatrzeć. Na hardzie też dno i wodorosty ciągle tylko transy walące gruchę. Admin widzisz i nie grzmisz. Odchodzę nie dzwońcie do mnie.

voyagerkg1

2020-02-24, 22:06
W czapce ..okej w butach dyskusjne ..ale k***a z psem na jajach gdzie ma kobite na drugim łóżku ....i w dodatku to to toreruje ...szacun piwo

tycho napisał/a:

No trudno powiedzmy to sobie otwarcie, ten portal zszedł na psy co drugi materiał na głównej jest na poziomie tego gówna. Tylko ciemne tło pozwala mi jeszcze odróżnić sadistica od pudelka. Pora likwidować tu konto bo nie ma na co popatrzeć. Na hardzie też dno i wodorosty ciągle tylko transy walące gruchę. Admin widzisz i nie grzmisz. Odchodzę nie dzwońcie do mnie.



tycho napisał/a:

No trudno powiedzmy to sobie otwarcie, ten portal zszedł na psy co drugi materiał na głównej jest na poziomie tego gówna. Tylko ciemne tło pozwala mi jeszcze odróżnić sadistica od pudelka. Pora likwidować tu konto bo nie ma na co popatrzeć. Na hardzie też dno i wodorosty ciągle tylko transy walące gruchę. Admin widzisz i nie grzmisz. Odchodzę nie dzwońcie do mnie.



cóż kolego wolna wola ,mi równeż się nie podobają .....ale hard to hard nie telewizja tvp

zbinek25

2020-02-24, 22:08
Pojeby w czapkach śpią :roll:

voyagerkg1

2020-02-24, 22:16
oj admin nie ten kometarz nie pod ten spot . Proszę popraw

JednorękiBandyta

2020-02-25, 13:09
koras24 napisał/a:

Nie zrozumiałeś sarkazmu i przypie**alasz się że ja nie zrozumiałem sarkazmu. Brawo k***a brawo "nosz k***a iks de"



"Aaa, jak z psem to spoko"
Swoją drogą dziwni są ludzie, którzy mają kamery zamontowane w każdym pokoju.


A to sądzisz że to sie przypadkiem na taką właśnie kamere nagrało?

No raczej to jest zwykłe pytanie no ale ok, dobry sarkazm każdy może to stwierdzić, jak odpowiadasz pytaniem na kogoś sarkazm...może jakby to było napisane w formie twierdzącej, mniejsza nie ma sensu tego dalej kontynuować.

KKuubbaa

2020-02-25, 21:11
saves napisał/a:

Kamery kamerami, ale jakim trzeba być zjebem by leżeć na łóżku w czapce i butach?



Ty chyba nigdy w akademiku nie byłeś