18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A co tam się dzieje? Co to za odgłosy?

Flodzia • 2023-01-22, 12:25
Aaa... zwykła sprzeczka małżeńska w murzynowie


SpoconyMariusz

2023-01-22, 12:45
Prawie jak w typowym polskim domu co weekend :)

Ogórek

2023-01-22, 12:56
Już wiecie czemu murzynki mają wielkie dupska.

El Caudillo

2023-01-22, 14:43
SpoconyMariusz napisał/a:

Prawie jak w typowym polskim domu co weekend



Fajnie miałeś w domu :D czarny tatko ograniczał się do butowania w przedpokoju czy właził również do wanny ?

modoc

2023-01-22, 14:45
SpoconyMariusz napisał/a:

domu co weeken



Współczuję wspomnień z dzieciństwa

Gamonn1

2023-01-22, 16:27
Zero współczucia. Właściwie to podszedł bym jej zaj***ć żeby tak p*zdy nie darła. Za darmo nie dostała publicznie. Rozumiem, że jest patologia gdzie napie**alają się w zaciszu domowym po spożyciu alkoholu ale tu na bank murzyn zwyczajnie wyrównał rachunki. Btw a mógł zabić.

jan0sik1

2023-01-22, 17:54
Nie płacz koorwa, Jutro znów dostaniesz.

mazga50

2023-01-22, 18:04
SpoconyMariusz napisał/a:

Prawie jak w typowym polskim domu co weekend



Tak naprawdę to ch*ja wiesz o polskim społeczeństwie, prawda? To, że u was w CCCP takie cuda się dzieją to jeszcze nie znaczy, że udało się wam Polaków zrusyfikować.

oozyxak0o

2023-01-22, 18:07
Jak chłop baby nie bije to jej wątroba gnije :amused:

zbynekmaslanka

2023-01-22, 18:12
To jest prawdopodobnie efekt, warto czasami zobaczyć cały obrazek. Nie będę się wdawał w szczegóły, ale byłem w takiej sytuacji, że nie jeden by zabił. Jak to mówią zabijesz jakieś gówno, a będziesz siedział za człowieka. Po latach okazało się, że człowieka z ktorym żyłem wiele lat wogóle nie znałem . Spotkałem się z taką bezwzględnością działania, że sobie nie wyobrażacie. Może to naiwne, ale uważam teraz że faceci są w pewnym sensie lepszymi istiotami od kobiet. Faceci są emocjonalni a kobiety tak nie postępują .... te płacze, śmiechy itd itp czyli emoje co u nich widzicie to one potrafią wywoływać na zawołanie.

mekiz

2023-01-22, 19:20
zbynekmaslanka napisał/a:

To jest prawdopodobnie efekt, warto czasami zobaczyć cały obrazek. Nie będę się wdawał w szczegóły, ale byłem w takiej sytuacji, że nie jeden by zabił. Jak to mówią zabijesz jakieś gówno, a będziesz siedział za człowieka. Po latach okazało się, że człowieka z ktorym żyłem wiele lat wogóle nie znałem . Spotkałem się z taką bezwzględnością działania, że sobie nie wyobrażacie. Może to naiwne, ale uważam teraz że faceci są w pewnym sensie lepszymi istiotami od kobiet. Faceci są emocjonalni a kobiety tak nie postępują .... te płacze, śmiechy itd itp czyli emoje co u nich widzicie to one potrafią wywoływać na zawołanie.



Wyrzuć to z siebie .......




ibrahim

2023-01-22, 19:23
jedyna rasa małp, co do których ewentualnie można pokusić się o czysto teoretyczne, oczywiście rozważania na temat słuszności "teorii" zdemenciałego staruszka darwina, to oczywiście murzyni i rodzina darwina z nim samym.

zbynekmaslanka

2023-01-22, 22:01
mekiz napisał/a:

Wyrzuć to z siebie .......



Dziękuję bracie za troskę ... byłbyś wspaniałym psychologiem.