18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A co pani tu wyprawia

~Angel • 2019-08-08, 13:08


Ja posrała :kupa:

Su...........wn

2019-08-08, 17:14
Irokez napisał/a:

Przeca mówi że chciała do toalety ale jej właściciel/sprzedawca nie wpuścił.
Więc narobiła pod drzwiami toalety.



Bez przesady, jak sranie przycisnęło a właściciel olał jej prośbę (udostępnienia toalety nie ma obowiązku) to qwa, każdy normalny człowiek, defekację uskuteczni choćby w krzaczyskach a nie sranie w sklepie.

krykoz

2019-08-08, 19:47
burn1878 napisał/a:

Właściciel sklepu powinien ją złapać za kudły i wsadzić mordę w to gówno. Na psach ta technika się sprawca.



Jakby to zrobiła jakaś fajna laska, to bym sam wsadził w nie swoją mordę


;-)

petru23

2019-08-08, 19:58
burn1878 napisał/a:

Właściciel sklepu powinien ją złapać za kudły i wsadzić mordę w to gówno. Na psach ta technika się sprawca.



Kolega policjant twierdzi, że się jednak nie sprawdza...

zdun

2019-08-08, 20:56
chapeau bas, wypuścić kręta w markecie.

jbone

2019-08-08, 21:15
krykoz napisał/a:

Jakby to zrobiła jakaś fajna laska, to bym sam wsadził w nie swoją mordę



oooo kolego widać jesteś chyba dewiantem.Puszcze twojego pościka na policję w Bydgoszczy niech mają na ciebie oko bo nie wiadomo co z ciebie wyniknie za rok dwa.

Pankracy

2019-08-08, 21:25
każdy sklep powinien mieć kibel dla klientów ,przed zwaleniem kloca mogla spytac czy jest wc . problemy z kichami to nie jest taki smieszny temat (chyba ze ktoś se zasra lachy ), zobaczycie jak was samych dopadnie i nie bedzie wystarczająco węgla na składzie . tez bym zwalil kloca w sklepie bez mrugnięcia okiem , w życiu są momenty kiedy trzeba wybrać czy się chce wracać w zasranych majtach lub z czysta dupa do domu.

superslavo

2019-08-08, 22:01
Pankracy napisał/a:

każdy sklep powinien mieć kibel dla klientów ,przed zwaleniem kloca mogla spytac czy jest wc . problemy z kichami to nie jest taki smieszny temat (chyba ze ktoś se zasra lachy ), zobaczycie jak was samych dopadnie i nie bedzie wystarczająco węgla na składzie . tez bym zwalil kloca w sklepie bez mrugnięcia okiem , w życiu są momenty kiedy trzeba wybrać czy się chce wracać w zasranych majtach lub z czysta dupa do domu.



Ona nawija , że jej nie chcieli wpuścić do kibla w tym sklepie. Wiadomo miłość i sraczka przychodzi znienacka.

Rozjebie

2019-08-08, 22:56
Zesrała się w przedpokoju


buczkog

2019-08-08, 23:39
Coordinator napisał/a:

Zesrała się w przedpokoju

Szacun bo to przecież madka polka była (w mediach było jak to pijana polka zlała się w samolocie).


McQurwa

2019-08-09, 00:43
To są właśnie Rosjanie nasrają ci w twoim domu i jeszcze mają pretensje.


nic nowego

Ajhan

2019-08-09, 01:05
Pankracy napisał/a:

każdy sklep powinien mieć kibel dla klientów ,przed zwaleniem kloca mogla spytac czy jest wc . problemy z kichami to nie jest taki smieszny temat (chyba ze ktoś se zasra lachy ), zobaczycie jak was samych dopadnie i nie bedzie wystarczająco węgla na składzie . tez bym zwalil kloca w sklepie bez mrugnięcia okiem , w życiu są momenty kiedy trzeba wybrać czy się chce wracać w zasranych majtach lub z czysta dupa do domu.



wole wracać w obsranych gaciach i spodniach niż nasrać w sklepie i być wrzuconym do sieci

htp

2019-08-09, 17:14
McQurwa napisał/a:

To są właśnie Rosjanie nasrają ci w twoim domu i jeszcze mają pretensje.
nic nowego



Polacy są wyżej na drabinie cywilizacyjnej. Tylko się wyleją.

Natka

2019-08-09, 19:55
Do końca łudziłam się, że telefon wpadnie jej w tą srakę

Craq

2019-08-09, 21:36
Opowiem wam zabawną historie, raz po winie musującym, trawie browarach i na dokładkę po wódzie zesrałem się 10 metrów od domu... potem taki naj***ny siedziałem jeszcze ufajdolony na kiblu gdzie zasnąłem... rozumiem tą panią ze sraniem nie ma żartów. :lol:

dziadek_

2019-08-11, 20:20
burn1878 napisał/a:

Właściciel sklepu powinien ją złapać za kudły i wsadzić mordę w to gówno. Na psach ta technika się sprawca.



Ale pies jest kumaty i wie że źle zrobił, a to coś by pogryzło jeszcze.