18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A co my tu mamy?

Flodzia • 2022-01-19, 11:49

Oczywiste przecież :amused:

okotdi

2022-01-19, 21:21
Kwestia wychowania.

Jak w domu jest spokoj i nie ma krzykow na kazdym kroku, to dzieciak wie, ze krzyk to cos zlego.
Jak ide z wnukiem na spacer, to przewaznie za reke.
Idzie grzecznie, bo wie kto rzadzi.
A jak go puszczam i zaczyna uciekac, wystarczy krzyknac "stoj" i zatrzymuje sie jak zamurowany, bo wie, ze nie krzycze bez powodu.

Powtorze.
Kwestia wychowania.

A co do filmu.
Dobrze zobaczyc swiat oczami dziecka.
Taki, nie sp***olony.

radek225

2022-01-19, 22:01
okotdi napisał/a:

Kwestia wychowania.
Jak w domu jest spokoj i nie ma krzykow na kazdym kroku, to dzieciak wie, ze krzyk to cos zlego.
Jak ide z wnukiem na spacer, to przewaznie za reke.
Idzie grzecznie, bo wie kto rzadzi.
A jak go puszczam i zaczyna uciekac, wystarczy krzyknac "stoj" i zatrzymuje sie jak zamurowany, bo wie, ze nie krzycze bez powodu.
Powtorze.
Kwestia wychowania.
A co do filmu.
Dobrze zobaczyc swiat oczami dziecka.
Taki, nie sp***olony.



38 lat i masz już wnuka? :shock: Szybko żeś zaczął, co niektórzy w tym wieku dzieci jeszcze nie mają. Musiałeś zrobić dzieciaka w wieku 18 lat, a Twój dzieciak musiał w wieku też 18 lat zmajstrować potomka, skoro wnuk już chodzi, a masz 38 lat. Dla mnie zrobienie dziecka w wieku 18 lat, to tak jak wyjść z najbardziej epickiej imprezy o godzinie 17:30. No, ale nie mnie oceniać ;) .

Eternitowydaniel

2022-01-19, 22:23
Smiejecie sie z tych szelek, czy jakkolwiek to zwal..Ale bez opieki mamusi do tego czasu, nie byli byscie w stanie nawet napisac komentarza.
Wyj***ne mam na wasze komentarze, wchodze na sadistic dla chwili relaksu.
Dobrej nocki

Krzyżowy

2022-01-20, 00:00
radek225 napisał/a:

38 lat i masz już wnuka? Szybko żeś zaczął, co niektórzy w tym wieku dzieci jeszcze nie mają. Musiałeś zrobić dzieciaka w wieku 18 lat, a Twój dzieciak musiał w wieku też 18 lat zmajstrować potomka, skoro wnuk już chodzi, a masz 38 lat. Dla mnie zrobienie dziecka w wieku 18 lat, to tak jak wyjść z najbardziej epickiej imprezy o godzinie 17:30. No, ale nie mnie oceniać .



Patrz na swoje buty nim oceniasz cudze

Leviatan88

2022-01-20, 00:27
grudzin7 napisał/a:

Tak, lepiej mając 4 latka niech się wpie**oli pod samochód i nie będziesz musiał się nim więcej zajmować
Zrozumiałbyś te szelki (czy smycz, jak zwał tak zwał) jakbyś kiedyś musiał sam iść przez miasto z trzema takimi kaszojadami na raz - nawet nie wiesz kiedy któremuś odpie**oli aby dać dzidę w stronę parku. Jeszcze go dobrze nie chwycisz to drugi zaczyna zapie**alać w stronę ulicy...
Gówniaki mają skłonności autodestrukcyjne zapisane w głowie mocniej niż imię matki.
A taka smycz nawet jak głupio wygląda to przynajmniej pozwala ci iść w spokoju bez ciągłego oglądania się za gówniakiem.



A więc przeczytaj vos mądrego. Mieszkam w Szwajcarii prawie 2 lata, mam tu kilku znajomych, w Szwajcsrii dziecko chodzi w wieku 5 lat samo do zerówki, za takie szelki to by cię zamkneli w psychiatryku, mało tego jak byś chciał odprowadza dziecko za długo albo byś go śledził to byś miał problemy, i jakoś szwajcarzy żyją, uczą dzieciaki od małego samodzielności, szkoła (zerowka) jest obowiązkowa od r roku życia i pełno 4 latkow chodzi samo do szkoły, dzieciaki po 5 lat maja scyzoryki i wyobraz sobie nikt nie wpada codzienne pod samochody a dzieciaki nie tną się scyzorykami, a ty widać wychowasz cipe któremu będziesz wiązać buty do 18.

ritu4l

2022-01-20, 01:20
Leviatan88 napisał/a:

A więc przeczytaj vos mądrego. Mieszkam w Szwajcarii prawie 2 lata, mam tu kilku znajomych, w Szwajcsrii dziecko chodzi w wieku 5 lat samo do zerówki, za takie szelki to by cię zamkneli w psychiatryku, mało tego jak byś chciał odprowadza dziecko za długo albo byś go śledził to byś miał problemy, i jakoś szwajcarzy żyją, uczą dzieciaki od małego samodzielności, szkoła (zerowka) jest obowiązkowa od r roku życia i pełno 4 latkow chodzi samo do szkoły, dzieciaki po 5 lat maja scyzoryki i wyobraz sobie nikt nie wpada codzienne pod samochody a dzieciaki nie tną się scyzorykami, a ty widać wychowasz cipe któremu będziesz wiązać buty do 18.



Jesteś zwykłym zjebem który nigdy nie miał dzieci, widział coś na ulicy a nie potrafi odróżnić dziecka 4 letniego od 9 letniego, i pie**oli swoje głupoty jakby był wielce oświecony. Nie jestem oczywiście za smyczą dla dzieci, po prostu trzeba za nimi dużo latać i pokazywać i opisywać świat, nie ograniczać i podcinać skrzydła ciekawości. Każdy rodzic wie że większość dzieci nawet nie da sobie nałożyć takiego plecaka z szelkami. Ale po ch*j takie pie**olenie " za moich czasów' albo "a u mnie w Pakistanie to sześciomiesięczne dzieci same chodzą do żłobka na śniadania a o 10 do pracy i prawo jazdy też już wtedy miały".

epening

2022-01-20, 03:45
andrzejrobert75 napisał/a:

To szelki,bardzo praktyczne jak dziecko już chodzi,ale jeszcze nie potrafi ocenić zagrożenia,dobre przy wysiadaniu z samochodu itp.



dziecka sie pilnuje a nie smycz zakłada to nie pies k***a chyba cie mama w obroży trzymała

grudzin7 napisał/a:

Tak, lepiej mając 4 latka niech się wpie**oli pod samochód i nie będziesz musiał się nim więcej zajmować
Zrozumiałbyś te szelki (czy smycz, jak zwał tak zwał) jakbyś kiedyś musiał sam iść przez miasto z trzema takimi kaszojadami na raz - nawet nie wiesz kiedy któremuś odpie**oli aby dać dzidę w stronę parku. Jeszcze go dobrze nie chwycisz to drugi zaczyna zapie**alać w stronę ulicy...
Gówniaki mają skłonności autodestrukcyjne zapisane w głowie mocniej niż imię matki.
A taka smycz nawet jak głupio wygląda to przynajmniej pozwala ci iść w spokoju bez ciągłego oglądania się za gówniakiem.



dziecka sie pilnuje a nie smycz zakłada widać pojęcie masz mylisz z psem jak inni

7wporzondku

2022-01-20, 06:44
Swojego bachora tez na smyczy będę trzymał.

aryman1983

2022-01-20, 23:39
Karmazon napisał/a:

Jesteś zwykłym zjebem który nigdy nie miał dzieci, widział coś na ulicy a nie potrafi odróżnić dziecka 4 letniego od 9 letniego, i pie**oli swoje głupoty jakby był wielce oświecony. Nie jestem oczywiście za smyczą dla dzieci, po prostu trzeba za nimi dużo latać i pokazywać i opisywać świat, nie ograniczać i podcinać skrzydła ciekawości. Każdy rodzic wie że większość dzieci nawet nie da sobie nałożyć takiego plecaka z szelkami. Ale po ch*j takie pie**olenie " za moich czasów' albo "a u mnie w Pakistanie to sześciomiesięczne dzieci same chodzą do żłobka na śniadania a o 10 do pracy i prawo jazdy też już wtedy miały".



Co Ty gadasz z sadolami jak to są jeszcze dzieciaki ;-) Taaak k***a, niech się mały uczy życia, najlepiej pod kołami samochodu. Nie wyjaśnisz polaczkom ;-)

neo001

2022-01-21, 22:19
aryman1983 napisał/a:

Co Ty gadasz z sadolami jak to są jeszcze dzieciaki Taaak k***a, niech się mały uczy życia, najlepiej pod kołami samochodu. Nie wyjaśnisz polaczkom



Z domu go nie wypuszczaj. Tak jak wyżej napisali - upilnować nie umiesz, to na smyczy prowadzisz.