18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

____er

lolcat • 2019-11-08, 23:39



Kto nie pomyslal nigger niech pierwszy rzuci kamien :lol:

freaky

2019-11-08, 23:52
Murzyn w kabriolecie to chyba stealer.

~DMT

2019-11-08, 23:59


Z niemieckiego kierowca, jakby ktoś nie skumał... 8-)

Poza tym, przecież ewidentnie widać, że to typowe niemieckie małżeństwo udaje się na wycieczkę, bo akurat mają wolne, kiedy wszyscy inni pracują... Co za przypadek.

McQurwa

2019-11-09, 00:05
MÖRDer, pasuje lepiej

Veliturałkę

2019-11-09, 08:24
Mother
Father
Fucker
Nigger
Digger
Corner
Mister
Jocker
Border

... ale najlepiej pasuje...

ROBBER :roll:

~Velture

2019-11-09, 09:16
To jest specjalnie tak robione aby sprowokować. Normalne dzieci nie będą miały żadnego problemu aby napisać driver czy co tam trzeba wpisać w jakim języku oznaczające kierowcę. Natomiast rodzice i dzieci z rodzin gdzie używa się takich słów jak "nigger" w odniesieniu do czarnych od razu zobaczą, że coś tutaj nie pasuje.
Dzięki temu nauczyciele później wiedzą które dzieci pochodzą z rasistowskich rodzin, albo przynajmniej tak będą klasyfikować uczniów którzy podadzą jakąkolwiek inną odpowiedź niż driver.

Wiem, że to brzmi śmiesznie ale przypomnijcie sobie w jakich czasach żyjemy obecnie i jak mocno nam się wpie**ala do łbów ideę multikulti oraz LGBTPEDORTVAGDQ+.

Już się pojawiają w książeczkach dla dzieci na zachodzie obrazki z dzieckiem i dwoma osobnikami tej samej płci wpie**alające od najmłodszych lat, że bycie pederastą (ok 1% społeczeństwa max ale niektórzy pederaści pie**olą, że jest to nawet kilkanaście procent a lewaki pie**olą, że więcej dzieci się rodzi między dwoma pedałami niż między mężem i żoną) jest zupełnie normalne tak samo jak obcinanie sobie ku*asa i kazanie mówić do siebie per "anna" (według oficjalnych statystyk takich ludzi jest ok 100 w Polsce więc daje nam to odsetek mniejszy niż błąd statystyczny.)

Nie mam zamiaru udawać, że 1% osób to jest coś normalnego a tym bardziej nie mam zamiaru udawać, że jeśli całe 100 osób na blisko 38 milionów ma ochotę sobie zmienić p*zdę w ptaka albo odwrotnie to należy kilku milionom dzieci wpie**alać do łbów, że to jest normalne bo k***a nie jest.

Byku35

2019-11-09, 10:48
Papier tak pomyślałem

kr...........14

2019-11-09, 11:21
Rzucam


kothletino

2019-11-09, 12:07
Czemu mi skasowali jak napisałem "szofer"?

TB303

2019-11-09, 12:21
kothletino napisał/a:

Czemu mi skasowali jak napisałem "szofer"?


Regulamin zabrania umieszczania komentarzy zawierających tylko jedno słowo. Co zabawniejsze, nie obowiązuje ten zakaz w przypadku, w którym czyjaś zacytowana wypowiedź, zawiera nasze jedno słowo w odpowiedzi :amused:

8broda8

2019-11-09, 13:06
Ja myślę, że to bedzie F U C K e r

wilczekone

2019-11-09, 14:42
Mi się to skojarzyło :-D

Rejti

2019-11-09, 15:35
DMT napisał/a:

Z niemieckiego kierowca, jakby ktoś nie skumał...
Poza tym, przecież ewidentnie widać, że to typowe niemieckie małżeństwo udaje się na wycieczkę, bo akurat mają wolne, kiedy wszyscy inni pracują... Co za przypadek.



A skąd wiesz, że nie driver?
Nie podsuwaj nam autosugestii, nie każdy tutaj mówi drutem kolczastym ani ma ochoty nim mówić.