18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

90 lat tradycji Fabryki Broni

karol57 • 2015-06-27, 15:41
Krótkie przedstawienie broni produkowanej przez Fabrykę Broni "Łucznik" w Radomiu na przestrzeni lat.




ianmoone

2015-06-27, 22:04
GRAABI napisał/a:

@ianmoone
Bushmaster to firma.
MSBS jest podobny też do ARXa i co w związku z tym?
Wiesz jak poszczególne modele wyglądaja wewnątrz?

Za materiał piwko :)



zgadza się, powinienem dopisać jeszcze ACR żeby być bardziej dokładnym, z grubsza wiem czym się różnią, oczywiscie zdaje sobie sprawę że jakieś tam rozwiązania polacy opatentowali i się tym chwalą w tym materiale, ale podejrzewam że znaleźli by sie ludzie co powiedzą że to kopia ACR

Ma...........ke

2015-06-27, 22:29
Z tymi sprzętami może byłoby nawet fajnie gdyby nie przekładać tego na realia bo np. takie MSBS do 2020 o ile już ruszyła produkcja wyprodukują z 10tys. sztuk? i co to ma być dla całej naszej armi? Ja rozumiem że zawodowych strzelców to my mamy mało pewnie cos koło 30 tysięcy ale jeżeli rezerwa wejdzie w kamasze to czym będą strzelać? Mauserami z 2 WŚ?

Za materiał piwo podeślij coś jeszcze o systemach obrony żołnierza jakieś egzoszkietelty tarcze zasłony kamizelki.

CFSD_89

2015-06-27, 22:51
@Gołyniemiec
Nauczyć się strzelać może każdy. Bierzesz trochę gotówki i lecisz na komercyjną strzelnicę. Niektóre z nich mają takie zabawki, że głowa mała a Ak-47 czy M4 to w zasadzie w pierwszej lepszej strzelnicy są podstawą.

Ale fakt, kwestia posiadania swojej własnej broni w naszym kraju to ciężka sprawa, aczkolwiek nie niemożliwa.

Nehake

2015-06-27, 22:59
CFSD_89 napisał/a:

@Gołyniemiec
Nauczyć się strzelać może każdy. Bierzesz trochę gotówki i lecisz na komercyjną strzelnicę. Niektóre z nich mają takie zabawki, że głowa mała a Ak-47 czy M4 to w zasadzie w pierwszej lepszej strzelnicy są podstawą.

Ale fakt, kwestia posiadania swojej własnej broni w naszym kraju to ciężka sprawa, aczkolwiek nie niemożliwa.



Żeby mieć broń to faktycznie jest ciężka sprawa te wszystkie testy psychologiczne później trzeba zamontować sejf pancerny dla tej broni i nawet nikt z rodziny nie może jej dotknąć

Elyk

2015-06-27, 23:11
Wreszcie coś miłego o Radomiu :D

tranzystor

2015-06-27, 23:53
Dobry, patriotyczny akcent, ale podkoloryzowane. P64, to unowocześniony Walter PPK co widać gołym okiem, AK74 to wiadomo czyja konstrukcja, Mauser i P99 to tylko licencja (nie żadna współpraca i zaufanie, tylko pieniądze), PM-63 trapiło wiele problemów, przez co nie był zbytnio lubiany w służbach (ponadtwo kaliber Makarowa nie był przyszłościowy). Chyba jedynie P-83 i karabin do Tytana jest w pełni polską konstrukcją.

_Kurbaszy_

2015-06-28, 00:39
Japie**ole fiknął jak najman.

Kefir93

2015-06-28, 01:19
To i ja się dorzucę pod tym tematem, jak teraz wygląda fabryka broni łucznik. Warto nadmienić, iż nowa siedziba mieści się obok fabryki napojów ZBYSZKO :-D

Pawelek92

2015-06-28, 09:37
jak na nas napadną i jak zawsze nikt nie pomoże, Ruscy będą mieli gdzie uzupełnić zapasy broni

tranzystor

2015-06-28, 10:06
Pawelek92 napisał/a:

ak na nas napadną i jak zawsze nikt nie pomoże, Ruscy będą mieli gdzie uzupełnić zapasy broni




A jak nas napadną twoi idole upowcy, to też będą uzupełniać zapasy?

zieli88

2015-06-30, 23:10
ja pie**ole p99 walter to pic na wodę fotomontaż. Wygląda "europejsko" a jest gówniany. unowocześnił polska policje. jasne ale tylko dlatego ze KGP wybrała p99 zamiast glocka ktory byl 100zł droższy ale w zestawie miał kaburę i 2 magazynki. podczas strzału znane są przypadki jak z walthera wypada iglica i trafia strzelca w oko/głowę.
pozdrawiam