18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

9 fajnych GIFów - 1 - Samobójstwa

Pa...........ć • 2017-09-07, 01:19
No siema, niektórzy wchodzą tu tylko żeby oglądać jak giną ludzie więc wrzucę i taki temat dla was pojeby. :mrgreen:

Filmy to przeżytek na tym forum :-P , ładują się, trzeba czekać i serwery sadola potrafią zawodzić, dlatego pokaże wam samobójstwa w postaci gifów i oddziele po 3 na każdy rodzaj .
Zapraszam do oglądania:

Przyczyna śmierci 1. Zatrucie ołowiem
Opiszę je bo są to dość znane przypadki


1. Budd Dwyer - Ten pan był średnio-półkowym politykiem z USA.
Został oskarżony o korupcję i będąc gnębiony przez całe społeczeństwo postanowił się zabić na publicznej konferencji prasowej.
Użył do tego nie lada kalibru więc szacun. :mrgreen:


uwaga, okazało się że był niewinny :loldev:


2. Daniel Jones - Ten koleżka złapał HIV i twierdził że służba zdrowia ma go w dupie.
Zatrzymał ruch na autostradzie i zrobił ze swojego samobójstwa show nagrywany na żywo. Podpalił samochód i strzelił sobie w usta ze strzelby śrutowowej.
Wszstko nagrywał helikopter telewizyjny (albo policyjny, nie pamiętam ale se sprawdzicie :D )


3. Jodon Romero - On z kolei popełnił kilka przestępstw i ścigała po policja. Po długiej ucieczce wysiadł z samochodu i zaczął uciekać pieszo, i gdy po kilkudziesięciu metrach zrozumiał jak bardzo jest to ch*jowy pomysł, strzelił sobie ze zwykłej broni ręcznej w skroń.
Całą ucieczkę i i jej "koniec" nagrywał helikopter telewizyjny i zrobili cięcie zanim jeszcze upadł na ziemię.
Aha i zapomniałbym, akurat jego mały synek oglądał to w telewizji.


To byli znani ludzie, a teraz czas na nieznanych :samoboj:

Przyczyna śmierci 2. POCIONG
Ten gość to absolutny prze-ch*j i nie zdziwię się jeżeli występował już na deskach Sadistica :mrgreen:


I jakieś dwa noł-nejmy



Przyczyna śmierci 3. Grawitacja


Tutaj słynny most Gold Gate w San Francisco


A tutaj tradycyjnie wysoki budynek>beton



3. Nie wiem czy to grawitacja czy temperatura, więc oceńcie sami :mrgreen:



Dobra już koniec, jak się spodoba to wrzucę więcej, po 4 latach postanowiłem zadbać też o zawartość tego forum ale nie będę przecież szukał na necie szczających Niemek do ch*ja. 8-)
Dzięki za poświęcony czas i tak dalej. Jak macie to wrzucie jakieś fajne gify w komentarzach, w końcu to k***a forum

Winterstorm

2017-09-07, 11:26
norek88 napisał/a:

wszystkozajete1234, gość co skoczył w 1:31 przeżył :D krążyły filmiki jak mu twarz składali, lub to co z niej zostało, ale to już na hardzie bo na główną się nie nadaje :diabel:



Nie przeżył. Składali kogoś innego.

Lingula

2017-09-07, 13:06
Pierwsze co pomyslalem to "kto wrzucil taka fajna tresc". Nie szokujaca, nie hardcorowa, ale "fajna".

Mha.
Muaha.
Muahahahaha, aahahahaha.

Burp.

SirMajkel

2017-09-07, 13:07
gdzieś czytałem, że nr 1 w zasadzie był u kresu swej kariery a strzelił sobie w głowę bo zmarł jako niewinny (przed wyrokiem), więc jego rodzinie przysługiwały jakieś tam pieniądze po jego śmierci a po wyroku to mogliby sobie tylko pomarzyć.

TB303

2017-09-07, 13:12
ziuny napisał/a:

Możesz znaleźć sobie inną stronę na wrzucanie takich okropności?


To żart, prawda? Prawie się dałem nabrać :mrgreen:

Pa...........ć

2017-09-07, 13:24
O k***a, nie spodziewałem się aż takiego odzewu. Jak szedłem spać to było 5 piw
Zamykam kartę incognito, zasuwam rozporek i szukam następnych gifów :loldev:

SirMajkel napisał/a:

gdzieś czytałem, że nr 1 w zasadzie był u kresu swej kariery a strzelił sobie w głowę bo zmarł jako niewinny (przed wyrokiem), więc jego rodzinie przysługiwały jakieś tam pieniądze po jego śmierci a po wyroku to mogliby sobie tylko pomarzyć.



Nie wiem czy jakakolwiek firma ubezpieczeniowa płaci za samobójstwa.

ni...........sz

2017-09-07, 14:05
pięknie prosze dej tego wincyj

medyklujleczywchuj

2017-09-07, 16:06
Chciałbym tylko odpowiedzieć autorowi. Owszem, wchodzę tutaj głównie oglądać jak giną ludzie lub jak okropnie się kaleczą. Dziękuje za temat i pozdrawiam cieplutko jak ten Pan z ostatniego gifa.

Tomikchomik1

2017-09-07, 17:16
Wszystko to było, na starym pięknym sadolu ^^

dun

2017-09-07, 18:54
nie napisze nic nowego, pierwsze 3 byly juz tu opisane, jedynie przedostatni lot z pozostalego materialu jest nowy ;) widze ze sadol we wlasnych tresciach zatacza juz kolejne kola.

elfis

2017-09-07, 19:37
Illusion_true
11 pedałów cię rżnie, nie przeszkadza ci że ustawiają się w kolejce

TrisK

2017-09-07, 22:12
Ha! Przypomina się stare dobre Ogrishforum. To ja może tu zapodam ulubioną ever kompilację...

Jorgen88

2017-09-10, 22:42
ratujesz ten portal