18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

89 latka ubogacona

GeorgeHarvey1 • 2022-09-01, 15:41

Kalifat francuski

WQuty

2022-09-01, 22:09
marcino_zly napisał/a:

Każdy który tego nie chciał. Każdy inteligentny.
Lecz debile i idioci mają prawo większości.
Więc jest jak jest.



Zawsze tak niestety było i będzie, debili jest więcej niż mądrych

botersky

2022-09-02, 10:57
Dobra ustawka. Problem z emeryturami? To sprowadzmy lekarzy z Afryki - nie bedzie emerytow nie bedzie problemu

damian15snk

2022-09-02, 12:52
silwerbalk napisał/a:

Nie że ludzie są zaślepieni ale ludzie boją się cokolwiek powiedzieć czy zaareagować bo wiesz za choćby obicie takiego ścierwa dostajesz 2 lata odsiadki i łatę prawicowego suprematysty możesz się pożegnać z pracą jak i normalnym życiem ..... A czemu bo k***a mamy tak zj***nych rządzących w Europie im to wisi bo są w chronionych osiedlach gdzie tego elementu nie spotykają ...


Nie miałem na myśli ingerowania w takiej sytuacji ale zaślepieni w tym sensie ze ślepo wierzą że rządzący chcą dla nich dobrze. Sam byłem 10 lat w UK i się naogladalem jak 13 latki biegają z maczetami czy siekierami a policja przyjeżdżała po 30 minutach od incydentu.. do sklepu wchodzą biorą co chcą a ochrona tam nie ma prawa cie dotknąć..

ProVVe

2022-09-02, 16:36
Gdzie ci k***a obrońcy małp się pytam? Gdzie sa te k***y na równi z tym pawianem

Tomnord151515

2022-09-03, 23:47
Każdej k***ie która tak zrobiłaby starszemu lub dziecku, rozprułbym flaki i rozsypał po ulicy. Bez żadnego żalu czy litości.