18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

86 letnia kobieta ignoruje zakaz skrętu.

fantastico • 2015-02-17, 12:57
Stara wiara, że za kierownicą w pewnym wieku się wszystko jeszcze uda.


T-Will

2015-02-17, 21:33
Brawo dla kierowcy za reakcję...nie wiem czy on jest po prostu zj***ny, czy chciał po prostu wykorzystać okazję i zgarnąć odszkodowanie. Ale jakby chciał zrobić to drugie to chyba raczej by zwolnił, zamiast rozpie**alać sobie cały przód.

olszu

2015-02-17, 21:33
Idealna akcja na stłuczkę :-) Coś mi się wydaje, że specjalnie nie hamował.

Novotko

2015-02-17, 21:36
niezłą muzę babka słucha

McMenel

2015-02-17, 21:41
Klocki hamulcowe to ten samochód to chyba z papieru miał...

BlckSn

2015-02-17, 21:53
Pewnie jakiś pajac z BMW

Lukasz2525

2015-02-17, 22:00
Przykład idealnego kierowcy , przyj***ł i zachował spokój , żadnego darcia mordy i mylenia pedałów jak baba .

nanab

2015-02-17, 22:05
xaero18 napisał/a:

Ale kierujący to też ma opóźniony zapłon i chyba hamulec jak Flinstone


CzaszekGocz napisał/a:

Poszkodowany chyba też pod 90tkę, bo refleks szachisty.


RazRazorI napisał/a:

k***a koleś ma taki zapłon, że by mu chyba żółw uciekł


olszu napisał/a:

Idealna akcja na stłuczkę :-) Coś mi się wydaje, że specjalnie nie hamował.



Nie wiem, czy ogladamy ten sam film, ale ja tam slysze pisk opon sporo mniej niz sekunde po tym jak baba wtargnela, wiec czas reakcji chyba nie taki zly... ale oczywiscie sadolowe gimbusy co maja prawo jazdy z nfs maja czas reakcji kilku ms.

voidinfinity

2015-02-17, 22:06
Huawei napisał/a:

@warka

Czemu miałbym zmieniać zdanie? Jak komisja uzna, że się nadaję to dobrze, a jak nie, to trudno - jest komunikacja publiczna. Wole być pewny, że nie zabije kogoś na ulicy przez to, że jestem osobą starszą i nie byłem świadomy tego co robię...



Za mało zaglądania w dupę przez państwo? :krejzi:

cveljan

2015-02-17, 22:23
zawsze zastanawiałem się jak to jest rozpie**olić się furą i w momencie jak widzisz że umierasz trzymając jelita rękami z głośników nadal leci muzyka na maksa

LI...........ER

2015-02-17, 22:30
@nanab

Chyba to właśnie ty załączyłeś sobie inny filmik, bo yariska wyjeżdża na lewy pas przeciwnego kierunku już w pierwszej sekundzie a pisk opon jest w trzeciej sekundzie więc chyba coś ci się pomyliło.

kenzol

2015-02-17, 22:59
Huawei napisał/a:

Jak dla mnie to po 65 roku życia powinny być co 2-3 lata obowiązkowe badania sprawdzające czy dana osoba może prowadzić dany pojazd. Niestety, ale starsi ludzie powodują większe zagrożenie na drodze (szczególnie w nocy) niż znany Pan Frog.



Myślisz że za 33 lata dasz radę przejść te badania?

jarler

2015-02-17, 23:20
Huawei napisał/a:

... Niestety, ale starsi ludzie powodują większe zagrożenie na drodze (szczególnie w nocy) niż znany Pan Frog



Masz, dowiedz się kto jest, statystycznie większym zagrożeniem na drodze (niby oba artykuły są z jednego portalu, ale myślę, że znajdziesz sobie więcej jak będziesz chciał.):
http://regiomoto.pl/portal/bezpieczenstwo/seniorzy-czy-kierowcy-w-sile-wieku-kto-powoduje-wiecej-wypadkow
http://regiomoto.pl/portal/zachodniopomorskie/kto-czesciej-powoduje-wypadki-mlodzi-kierowcy-czy-starzy

(trzeba sobie skopiować i dot zamienić na kropkę, chyba, że jakiś moderator to zmieni)

Jeśli starsi powinni być badani, to co w takim razie zrobić z młodszymi?

nanab

2015-02-17, 23:57
LIONER napisał/a:

na lewy pas przeciwnego kierunku


mozesz troche jasniej zdefiniowac to miejsce?

pkh

2015-02-18, 01:44
Kierowca który nagrywał spokojnie miał czas żeby odbić w prawo.