18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

800 KM po mieście

Infinity127 • 2015-11-11, 17:01
Cytat:

To już trzecia część dobrze znanej serii Recoil. BJ Baldwin po raz kolejny zasiadł za sterami swojej ekstremalnej maszyny o mocy ponad 800 koni mechanicznych, która tym razem posłużyła mu do ścigania złośliwej kreatury.

Jak zwykle nie zabrakło niesamowitych ujęć, a najlepsze są oczywiście te, które przedstawiają masywne skoki oraz pracę imponującego układu zawieszenia w Trophy Truck. Miejsce akcji to malownicze Wybrzeże Północno-Zachodnie, znajdujące się w środkowej części pacyficznego wybrzeża Ameryki Północnej.


zbijok

2015-11-12, 16:07
@3up, leci bokiem i zewnętrzne tylne koło siedzi już na odbojach...
o tym że dupa buja sie jak rezus już nie wspominam.
Jest miękkie, tak żeby amortyzowało skoki.
Cudze chwalicie swego nie znacie- polonez ma zawieszenie o podobnej charakterystyce, po dołach można nim zapie**alać szybciej niż beemwju i ałdi,

Ukan1o

2015-11-12, 18:55
Podziwiam mechanike tych aut, umiejetnosci tych kierowcow jaki ich stalowe klegoslupy czy jaja :) Piwo :)

SpirytusSalicylowy

2015-11-12, 22:58
Dobra, eksperci. Niech ktoś wytłumaczy, w jaki sposób jest zrobiona scena w 1:31. Zawsze jak oglądam takie filmiki, to się zastanawiam :D Kiedyś widziałem rząd ustawionych obok siebie goprosów, ale tutaj bez obróbki nie dałoby się tego zrealizować :P

A jednak, po dokładnej analizie filmu doszedłem do wniosku, że został użyty jakiś program :(