18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

80 latka potrącona 29 latką w Bydgoszczy

fantastico • 2017-12-08, 10:22
Kobieta chciała przejść przez pasy. Nagle wjechał w nią samochód. Potrącona 80-latka trafiła do szpitala. 29-latka kierująca peugeotem była trzeźwa. Policja odebrała jej prawo jazdy i bada przyczyny zdarzenia.

Wszystko działo się w poniedziałek o godzinie 10.35 w Bydgoszczy. Przy ulicy Skłodowskiej-Curie 80-latka chciała przejść przez pasy. Nagle z impetem wjechał w nią samochód. - 29-letnia kobieta kierująca peugeotem 206 potrąciła pieszą przechodzącą po oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierująca była trzeźwa. Zostało jej odebrane prawo jazdy - poinformowała st. asp. Lidia Kowalska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Potrącona 80-latka z urazami została przetransportowana do Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Kobieta nadal przebywa w tym szpitalu. - Badamy okoliczności zdarzenia. Prowadzone jest postępowanie karne w tej sprawie - mówi kom. Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Na tym przejściu wcześniej doszło do śmiertelnego wypadku Według wstępnych ustaleń policji, w tym roku to pierwsze potrącenie na tym przejściu. W zeszłym roku doszło tutaj do dwóch potrąceń, z czego jedno było śmiertelne. Zmarła wtedy potrącona 84-latka. - To przejście dla pieszych jest oznakowane. Są znaki poziome i pionowe. Tutaj wina leży po stronie ludzi. Wielokrotnie apelujemy o ostrożność. Na drodze ważna jest zasada ograniczonego zaufania. Dotyczy ona zarówno kierowców, jak i pieszych – podsumowuje kom. Słomski.


Warchlak1920

2017-12-08, 22:04
petru23 napisał/a:

Słup z koszem na śmieci zasłania stojącego przechodnia na tyle, aby kierowca go nie zobaczył od razu.



Hahaha, ależ źeś mnie pan rozbawił. Jak Tobie taki słupek zasłania cokolwiek, to weź lepiej idź do okulisty.

Już przynajmniej raz był tu filmik z tej ulicy, tyle że z zderzenia dwóch aut. Tak myślę, 500 metrów dalej. Ta ulica to główna arteria komunikacyjna sporego osiedla, więc i aut i pieszych od zaj***nia. Babcia się wj***ła pod auto, ale mając pierwszeństwo zafundowała młodszej pani przymusowe korzystanie z bydgoskiego mzk.

Żeby dorzucić wątek humorystyczny dodam, że tą ulicą przebiega lina autobusowa 69, którą jadąc w przeciwnym kierunku niż sprawczyni wypadku, kończy kurs na osiedlu Błonie. Czyli w Brzydgoszczy można jechać 69 na Błonie :mrgreen:

Azus

2017-12-08, 22:55
bo samochód nie jest dla bab , dzisiaj mi przyj***ła w tył k***a jedna

Kamyk4

2017-12-09, 04:09
Fantastico nic nie odstawił - po prostu skopiował tekst ze źródła. Tytuł, którego już nie skopiował potwierdza me spostrzeżenie :D

elfis

2017-12-09, 06:29
baby za kółkiem to wiadomo, ale w tym wypadku liczę że policja uzna wtargnięcie lub współwinę

Green66

2017-12-09, 08:37
Jestem z Bydgoszczy! Jeżdżę tą drogą codziennie do pracy, w pracy, z pracy dziesiątki razy. JUŻ WSZYSTKO TŁUMACZĘ. Wszystkie te wypadki opisane wyżej popełniły kobiety z tego co wiem, ofiarami są zawsze starsze babcie, niestety. Problem numer 1: SIEDZENIE NA TELEFONIE j***nYM, ktoś jedzie wolno w miarę, siedzi sobie na telefonie, babcia myśli, że się zatrzyma i idzie, a Ty jeb w nią. Problem numer 2: Babcie - z całym szacunkiem dla nich i inni przechodnie często stają na samym skraju chodnika, aż normalnie, k***a, wystają co jest raczej niebezpieczne, a co gorsza wyłażą wprost pod samochody nie zdając sobie sprawy z tego co odpie**alają.

Pozdrawiam!

dyzioolek

2017-12-09, 10:26
potracona kobitka zmarla.

Kickbokser

2017-12-09, 10:29
Warchlak1920 napisał/a:

Czyli w Brzydgoszczy można jechać 69 na Błonie :mrgreen:



gabriel0

2017-12-09, 10:31
Green66 napisał/a:

Jestem z Bydgoszczy! Jeżdżę tą drogą codziennie do pracy, w pracy, z pracy dziesiątki razy. JUŻ WSZYSTKO TŁUMACZĘ. Wszystkie te wypadki opisane wyżej popełniły kobiety z tego co wiem, ofiarami są zawsze starsze babcie, niestety. Problem numer 1: SIEDZENIE NA TELEFONIE j***nYM, ktoś jedzie wolno w miarę, siedzi sobie na telefonie, babcia myśli, że się zatrzyma i idzie, a Ty jeb w nią. Problem numer 2: Babcie - z całym szacunkiem dla nich i inni przechodnie często stają na samym skraju chodnika, aż normalnie, k***a, wystają co jest raczej niebezpieczne, a co gorsza wyłażą wprost pod samochody nie zdając sobie sprawy z tego co odpie**alają.

Pozdrawiam!



Może to ciągle jedna i ta sama.
dyzioolek napisał/a:

potracona kobitka zmarla.


Już nie będzie wyłazić. :diabel:

~PowerBoBass

2017-12-09, 10:49
Babcia wtargnęła na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód, jadący jeden za drugim praktycznie. Mandat za to przewinienie to 50zł. Niestety, jeśli zmarła, to tak czy siak kierowca peugeota będzie miał rozprawę z powodu nieumyślnego spowodowania śmierci. I normalnie na tym powinno się zakończyć.

Niestety, to Polska, więc może być inaczej.

Avalanger

2017-12-09, 11:38
Brawo fantastico, wierzyłem w Ciebie.

serenity20

2017-12-09, 12:32
pie**olenie. na każdym egzaminie na prawo jazdy jak tłuk jest wałkowane iż przy przejściach dla pieszych należy zachować "szczególną ostrożność" - szczególną k***a ostrożność, a tutaj ta baba kierująca Peugeotem nawet nie hamowała czyli albo myślała ch*j wie o czym albo coś robiła czego nie powinna. Reflex szachisty. A co do babci to być może źle ze wtargnęła na pasy ale to są już osoby starsze gdzie ich reflex i receptory przewidywania sytuacji nie działają jak za młodu, a tu widać że babcia zaczęła przechodzić gdy tamta z naprzeciwka też. Ja mam babkę 86 lat która na parkingu poprawiała se buta i w nią facet wjechał cofając. Jak dożyjecie tego wieku to zaobserwujecie że pie**olić i oceniać łatwo ale starość zrobi swoje. Wracając do wypadku jak jadę samochodem i patrze że ktoś stoi przy przejściu to obserwuję tą osobę bo ch*j wie co będzie i zdejmę nogę z gazu a nie zapie**alam. Mam nadzieje ze baba prawa jazdy nie odzyska. tyle

vl...........00

2017-12-09, 13:03
Dwie baby, jedna się wpie**ala na jezdnie a druga ma jak wół przejście i stare baby i nie zwolni. No k***a typowe.

Aleo

2017-12-09, 13:36
Nauczy się stare babsko rozglądać

Dragonov

2017-12-09, 16:33
ch*j w dupę takim pieszym. Przeciętny użytkownik sadistic ma oczy dookoła dupy przy przechodzeniu przez przejście. Kiedy te stare k***y nauczą się, że wysepka na środku tworzy tak naprawdę dwa przejścia? Stara baba zobaczyła, że już jedna kobieta po przeciwnej stronie weszła (czyli mam niby pierwszeństwo, nic mi się nie stanie :D ), to bez namysłu wj***ła się pod koła.
Kierowniczka też ch*jowy refleks, po części to konsekwencja tego, że poprzedni samochód nie zatrzymał się, więc pewnie doszła do wniosku, że można śmiało jechać zamiast zwalniać albo się gapiła w telefon.

elfis

2017-12-09, 17:17
niech idzie do piachu, a mogła choć raz w życiu pomyśleć