18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

8-latka i utwór z "Kill Billa"

Ek...........em • 2014-04-14, 17:04
Bang Bang!


Corey_09

2014-04-14, 21:49
Dokładnie, tym remixem zj***li taka fajna piosenkę.

Baro

2014-04-14, 23:00
maksymilian45 napisał/a:


Komentarz prostacki tak samo jak prostak który go napisał.



Chociaż raz słyszałeś oryginał?

djdaniel

2014-04-14, 23:09
''Komentarz prostacki tak samo jak prostak który go napisał.'' ale on ma ponad 50 piw a twój tylko 12...

mlnz6z

2014-04-14, 23:10
Wk***ia mnie "Utwór z kilbila" jak to Cher śpiewała (w '66), dużo wcześniej i dużo lepiej, czym tu się podniecać? Chociaż sadole może lubią gorące 8śmiolatki ;) ... co za pokolenie...

//coś jak "jestem bogiem" jest z filmu "jestem bogiem" a nie z Kinematografii...

filipczax_ck

2014-04-15, 02:08
taka mała a już myśli o gang bangu :( :zagubiony:

Reginald911

2014-04-15, 11:13
Talent do jednej piosenki,w następnym programie dadzą jej trudniejsza piosenkę i gówno pokaże,podobnie było z niejaką dziewczynką która zaśpiewała pewną piosenkę Niemena

kondziovsky

2014-04-15, 14:09
k***a, to nie jest utwór z kill bill'a, tylko to jest piosenka nancy sinatry, ja pie**olę....

wiem, jest to pierdoła, ale jako polak lubię się przypie**alać do pierdół.

szturmtruper

2014-04-15, 17:55
kondziovsky napisał/a:

k***a, to nie jest utwór z kill bill'a, tylko to jest piosenka nancy sinatry, ja pie**olę....

wiem, jest to pierdoła, ale jako polak lubię się przypie**alać do pierdół.



Nie, to nie jest pierdoła, to jest podstawowa rzecz, aby takie rzeczy wytykać, niech się dzieci uczą.

Ek...........em

2014-04-15, 18:07
szturmtruper napisał/a:


Nie, to nie jest pierdoła, to jest podstawowa rzecz, aby takie rzeczy wytykać, niech się dzieci uczą.



Skoro utwór został wykorzystany w filmie "Kill Bill" to jest "piosenką z Kill Billa". Nigdzie zresztą nie pisałem, że utwór powstał w 2003 gdy Quentin zabawiał się z Umą swoją kataną, tylko podałem krótką informację w tytule. Tak aby ludzie się wiedzieli czego się spodziewać po odpaleniu play'era. Czego tu nie rozumiecie?

szturmtruper

2014-04-15, 18:19
Ja rozumiem wszystko: nie masz pojęcia o muzyce.

Widzisz, to nie jest wielka sprawa, że ci się pomyliło. Jesteś po prostu wychowany na popkulturze, płytkim jej odbiorze, bez wnikania w cokolwiek. To nie twoja wina w sumie, tak wygląda świat. Ludzie, którzy wnikają, wybijają się ponad przeciętność, reszta pozostaje szara i nijaka.

Dlatego też powinieneś z szacunkiem posypać głowę popiołem, uradować się, że poznałeś prawdę i dostałeś zachętę do własnych eksploracji podobnych kwestii w przyszłości, zamiast się w idiotyczny sposób bronić. Bo bronisz bylejakości.

Ek...........em

2014-04-15, 18:35
szturmtruper napisał/a:

Ja rozumiem wszystko: nie masz pojęcia o muzyce.



Wiesz czym się różnimy? Nie wiedzą muzyczną (bo ją trudno zweryfikować siedząc na drugim końcu łącza). Różni nas to, że ja podchodzę poważnie do rozmówców i nie silę się na cynizm jak złakniony wirtualnych piw lub leczący kompleksy kretyn.

Wyjaśniłem dlaczego założyłem taki a nie inny temat, a jeśli mimo wszystko próbujesz mi dowalić to jesteś po prostu przykrym błaznem.
Nie będę nawet pisał, że znałem wersję Nancy Sinatry zanim jeszcze pomaszerowałem do kina na "Kill Billa" bo i tak w to nie uwierzysz. Na dalszy twój spam w tym temacie pozwolę sobie nie odpowiadać - wart tego nie jesteś.

szturmtruper

2014-04-15, 18:41
Sam jesteś przykrym błaznem, posądzając mnie o łaknienie wirtualnych piw, a sam nadałeś temu taki tytuł, aby post zyskał więcej splendoru wśród publiczności, mimo znajomości "oryginalnej" wersji. Albo nie... ty po prostu jej nie znałeś... Pamiętaj, że twoim grzechem nie jest nieznajomość.

Broń się dalej, jesteś byle jaki, papatki.

Ek...........em

2014-04-15, 18:58
szturmtruper napisał/a:


Broń się dalej, jesteś byle jaki, papatki.



To jest właśnie taktyka wszystkich niedowartościowanych użytkowników sieci- bezpodstawnie na kogoś naskoczyć, wywyższyć się kosztem zaatakowanej osoby i na końcu dać dyla. Miałeś o mnie wyrobioną opinię zanim jeszcze przystąpiłeś do tej parodii dyskusji.

Teraz zapewne przeczesujesz portal w poszukiwaniu innego "byle jakiego" użytkownika którego krytyka pozwoli ci podwyższyć swoją samoocenę. Jeśli rzeczywiście masz te 41 lat, to z nas dwóch właśnie ty wydajesz się bardziej byle jaki.
"Papatki".

słodka_pusia

2014-04-15, 19:33
Kurde, byłam w te wakacje w szpitalu 2 tygodnie na dziecięcym i zrozumiałam czemu tyle pedofilii dookoła :D