18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

760-konny potwór onboard

uneventful • 2014-12-08, 08:47
tak się bawią szwaby na "autobahnach" 8-)
można oglądać w 4k


nie było.

Voit

2014-12-08, 21:48
k***a. to jest coś takiego jak 2160p?! aż poczekam pół godziny zanim załaduje sobie 2 minutowy filmik żeby obejrzeć.

Najlepszy_na_świecie

2014-12-08, 21:59
beatka19_86 napisał/a:

W automacie... auta dla kobiet i ludzi po 60 roku zycia.



Widzę kolejnego znawcę motoryzacji i miłośnika dojazdów na działkę w kapeluszu. :) Twój krótki post świadczy o tym, jak daleko Polsce do Europy, nawet w tak prozaicznej dziedzinie. Wszyscy tu się na wszystkim znają i pomimo, że większość aut na rynku to manualne, to wszyscy wiedzą najlepiej, jak się jeździ automatem.

Moje auto jest w automacie, ale pragnę Cię oświecić, że jak większość automatów, można sobie w dowolnym momencie przełączyć na manualną. Moi znajomi również mają automaty i nigdy, ani mi, ani im się nic nie popsuło. Jak dbasz, to masz, a automatyczne skrzynie są trwalsze. Wy naprawdę nie rozumiecie, że jak auto ma dużą moc, to automat jest lepszym rozwiązaniem i wygodnym jednocześnie. Może jak wejdą do Passerati na podtlenek LPG, to zaczniecie zmieniać zdanie.

Nie mogę tych Waszych opowieści od szwagra spod stodoły słuchać.

Luqas95

2014-12-08, 21:59
ja bym na etanol przerobiła ale chyba bym miał duże braki w paliwie i za często by mnie kumple odwiedzali na"przejażdzke"

motoguru

2014-12-09, 03:29
Blurey napisał/a:


Czyli masz servotronic, też to mam, zajebista sprawa. W stadardzie to było tylko w wersjach s i rs.



Dzięki za info :P Kupiłem, a nawet nie wiem co tam mam :D