18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

7 brutalnych metod na wykonanie kary śmierci

~Polimaty • 2018-07-24, 18:39
Jak dawniej i dzisiaj wykonuje się egzekucję na skazańcach? Jakie jest Twoje zdanie na temat kary śmierci?


Dexterous

2018-07-25, 08:31
TheAndyboy888 napisał/a:

Wszystko wszystkim, ale...
Nosz k***a mać, zero piw i to ląduje na główną...
Zróbcie strefę błaznów i tam wrzucajcie te syfy.



Ile, pytam ile jeszcze k***a razy trzeba będzie tłumaczyć debilom, że gościu płaci za to i dzięki niemu, sadolowe chomiki jeszcze jakoś biegają w tych serwerowych kołowrotkach? Nie podoba się, kliknij "ignoruj" i :idzwch*j:

nowynick

2018-07-25, 08:36
Co Wy od niego chcecie? Zaczynał z niczym, pamiętam jak go do muzeum nie wpuścili i tłumaczył historię obrazu na ilustracji w książce. Teraz dostaje zlecenia od BBC na reklamy? No i zajebiście. 17 minut ciekawie gadał, na końcu sprzedał mi serial, który pewnie obczaję, bo może być fajny w porównaniu z wojnami magazynowymi czy paradokumentami...

Lizodup

2018-07-25, 10:29
jak widze tego debila to z checia bym go spalił żywcem i jeszcze w głupich reklamach występuje frajer niedojev]bany jeden

jeban

2018-07-25, 12:27
...Ten frajer rozpie**ala mnie z tą ilością bibliografii. Że niby opracował i na tej podstawie pie**oli swoje gówna. No debil. Ściemnia i budzi we mnie agresję. Oby pies mu w mordę sosem natryskał !

spider666

2018-07-25, 12:36
" zjedzony żywcem " przez grupę idiotów. Ale został podany na talerzach ?? Czy to nie oznacza , że zjedli jego trupa ?
on polskiego powinien się nauczyć.

lm65

2018-07-25, 13:28
Po cichu liczyłem, ze jednak się powiesi, ale k***a nie on tylko gada i gada.

TheAndyboy888

2018-07-25, 18:36
Dexterous napisał/a:



Ile, pytam ile jeszcze k***a razy trzeba będzie tłumaczyć debilom, że gościu płaci za to i dzięki niemu, sadolowe chomiki jeszcze jakoś biegają w tych serwerowych kołowrotkach? Nie podoba się, kliknij "ignoruj" i :idzwch*j:


Ile razy trzeba tłumaczyć, że to nie wikipedia, ani żadna inna pedałopedia, tylko sadistic? ch*j z tym, że płaci, widzisz coś typowo "sadolowego" w jego wysranym gównie, bądź jakikolwiek czarny humor?
Nie?
No to sam idź w ch*j, pedale.

TB303

2018-07-25, 19:27
TheAndyboy888 napisał/a:


Ile razy trzeba tłumaczyć, że to nie wikipedia, ani żadna inna pedałopedia, tylko sadistic? ch*j z tym, że płaci, widzisz coś typowo "sadolowego" w jego wysranym gównie, bądź jakikolwiek czarny humor?
Nie?
No to sam idź w ch*j, pedale.



Szparas

2018-07-25, 22:26
@TheAndyboy888

kilkuletnie konto? - check

0 tematów? - check

mówienie o prawdziwym sadolu? - check


Nie wspierasz tej strony żadnym "contentem" czy tam zawartością, i chyba słusznie zakładam, że nie wspierasz finansowo w żaden sposób sadistica. Więc proszę, nie narzekaj na ten content bo to chyba ostatni aktywny sponsor sadistica.

Dexterous

2018-07-26, 12:15
TheAndyboy888 napisał/a:


Ile razy trzeba tłumaczyć, że to nie wikipedia, ani żadna inna pedałopedia, tylko sadistic? ch*j z tym, że płaci, widzisz coś typowo "sadolowego" w jego wysranym gównie, bądź jakikolwiek czarny humor?
Nie?
No to sam idź w ch*j, pedale.



Hoho od pedałów to się z kolegami z piaskownicy wyzywaj, jeśli ci pozwolą ;) Jesteś tak skończonym zjebem i amebą intelektualną, że nawet nie podejmuję dalszych prób tłumaczenia ci czegokolwiek :amused:

Także :idzwch*j:

krasnal_hałabała

2018-07-26, 15:10
@2up, Sponsorzy mają to do siebie że chcą czegoś w zamian, i chcą czegoś więcej niż tylko swoich tematów na głównej mimo zerowej ilości piw ale stawiają także warunki przyjazne dla tych którzy pomogli im w karierze.