18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

68 lat od wyzwolenia Auschwitz

cerastes • 2013-05-07, 15:53
popatrzcie jak obecnie na świecie prawda jest zakłamywana. na zachodzie coraz częściej pisze się o Polskich obozach śmierci. czy to pomyłki czy też celowe zagrania?






...

ostatni

2013-05-07, 16:06
Na ch*j wrzucać takie filmy. Przedstawiciele najgłupszego narodu na świecie nie zrozumieją i jeszcze oplują. Tacy są ludzie, którzy są gotowi przyjąć kupę na twarz jeśli TVN powie, że tak wypada. Ich prezydent nie obchodzi Bożego narodzenia, tylko żydowską chanukę:


http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,2395,uroczystosc-zapalenia-swiec-chanukowych.html

Cieszą się z podwyższania podatków i zlikwidowania stoczni przez ich niemieckiego premiera na życzenia władz niemieckich.

A gdy kraj miał władzę, które nie bały się mówić prawdy o II wojnie światowej:

http://stach.salon24.pl/9860,polska-66-milionow-obywateli

trzeba było je opluć i zabić prezydenta do spółki ze wschodnim mocarstwem.


Gnijcie Polaczki w biedzie za 1500 miesięcznie i zacieszajcie ryje do haseł "orzeł może" przy różowych karykaturach symboli narodowych.

Szron

2013-05-07, 17:32
"igdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym. "

Źródło: http://pl.wikiquote.org/wiki/Izrael_Singer

dadzbog2

2013-05-08, 16:26
Kurcze szkoda,że tak się rzeczy mają na tym świecie. Szkoda, że rząd Polski pozwala ma robienie z Naszych dziadów bandytów i morderców. Jak tak dalej pójdzie, to nie Niemcy wywołały wojnę, tylko Polscy naziści, a Hitler był z Sosnowca. Naprawdę, marzy mi się taki dzień, że ludzie pójdą twardo i wywalą na zbite ryje tych, którzy szmacą Polskę i Jej dobre imię. Chciałbym być przy tym, a jeżeli nie będzie mi to dane, to żeby moje dzieci i moje wnuki, które będę miał kiedyś były dumne z Tego kim są, i były świadome historii naszego Kraju.


Ja-ah-qu-ub-el, Masz rację, ale w sposób jaki ubierasz swoja wypowiedź jest iście żenujący. " Polaczki " co to za określenie ? Polak to Polak, czy ma nasrane w głowie czy nie, każdy z tych "Polaczków" jest Twoim słowiańskim bratem, czy tego chcesz czy tego nie chcesz. Oni jak i Ty w przedszkolu mówiłeś to :
"- Kto ty jesteś?
- Polak mały.

- Jaki znak twój?
- Orzeł biały.

- Gdzie ty mieszkasz?
- Między swemi.

- W jakim kraju?
W polskiej ziemi.

- Czym ta ziemia?
- Mą ojczyzną.

- Czym zdobyta?
- Krwią i blizną.

- Czy ją kochasz?
- Kocham szczerze.

- A w co wierzysz?
- W Polskę wierzę.

- Czym ty dla niej?
- Wdzięczne dziecię

- Coś jej winien?
- Oddać życie."

Ja mówiłem To samo. I mówiąc szczerze, łzy mi się kręcą jak to mówię za każdym razem. Tęsknię za Tym jak się mówiło Bóg, Honor , Ojczyzna. Teraz tego nie ma, Powiesz Bóg to każdy Cię wyśmieje i powie : "wyszedłeś z Ciemnogrodu to tam wracaj" a jak się już powie, że jest się z Ewangelickiego kościoła to pytają jaka to sekta. Powiesz Honor, to wystarczy spojrzeć na władze Polskie jak postrzega honor i prawdomówność i niestety na młodsze pokolenia bo im to wisi ( chcę się mylić w tym ), Powiesz Ojczyzna? Ojczyzna za , którą przelano miliony litrów krwi, jest teraz popychadłem i robi się z Nas Polaków, bandytów. Antifa, zniszczy to co dobre z tradycji, Tusk sprzeda Polskę Rosjanom i Unii do końca, a z Dumnej biało-czerwonej flagi zostanie nic. "Jeszcze Polska nie zginęła" śpiewają to Ci, którzy nami rządzą. Biorąc pod uwagę to w jaką stronę idą sprawy w Polsce, boję się , że sami Ją uśmiercą. Na pewno, zaraz zbierze się tysiąc ludzi, którzy zaczną mówić w jakim to ja błędzie jestem i co ja tam wiem, jak mam tylko 22 lata i jakim to ja kretynem jestem. Ale mam nadzieje, że znajdzie się też grono osób, które myśli podobnie. Chciałbym, żeby moje rodzeństwo wróciło do kraju, a nie gdzieś tam szukają życia, które powinni mieć zagwarantowane Tu, w Domu. Chciałbym też, żeby Polacy byli dla siebie pomocni, a nie patrzeli jak swojego Rodaka zgnoić. Chciałbym, żeby Polska była Polską o jaką walczyli Bohaterowie.. Nasi Bohaterowie.

krz2

2013-05-09, 17:02
@up Nareszcie ktoś normalny. Jak widzę i słyszę że najmłodsi uczniowie mówią że wstydzą się bycia polakami to aż mnie trzęsie. Nawet nie wiedzą czemu ale powtarzają za różnymi "celebrytami" i innymi (stfu) bohaterami telewizji.

crazY01

2014-01-27, 21:25
ale się wk***iłem !

@dadzbog2 Tobie nie trzeba wystawiać piw tylko dać mównice!

Oby więcej takich patriotów :)

Naprawdę się boje co będzie z tą Polską :(