18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

60 lat komunizmu

BongMan • 2013-02-03, 19:54
Moskwa, rok 1967. Do wielkiego, czerwonego plakatu z napisem: „Już 60 lat komunizmu w Związku Radzieckim” podchodzi student i wyciągniętym z kieszeni kawałkiem węgla drzewnego dopisuje: „I chwat’it’!” („I wystarczy”). Dosłownie po kilku sekundach dopada go dwóch dziwnych panów i bez ceregieli pakują go do czarnej wołgi. Nazajutrz zaczyna się rozprawa sądowa. Sędzia pyta:
– Tawariszcz studient, skażitie nam, skolko wam liet?
Student odpowiada:
– Dwadcat’ czetyrie.
Sędzia kiwa głową i stwierdza:
– Nu, i chwat’it.

bezimienny90

2013-02-04, 00:53
Ja niestety nie znam rosyjskiego, choć język sprawia wrażenie (słuchowe) bardzo ciekawego ;) Jednak po przeczytaniu kawału załapałem o co chodzi, jednak trochę się człowiek z tym osłuchał...

dk2626

2013-02-04, 01:08
Czarnymary napisał/a:

Przybiega BongMan przybiega do ojca i krzyczy:
-Tato, tato koledzy na sadisticu sie smieja, ze Twoj ojciec to pedał.
A ojciec BongMana na to z oburzeniem:
-Chyba Twój!!!



haha haha ha...

elvis02

2013-02-04, 10:41
Ja tam nie zrozumiał :|

Brooklincz

2013-02-04, 11:17
@JezusChytrus

I stare tak jak Ty!

Magnic

2013-02-04, 11:34
Gift3232 napisał/a:



po pierwsze , uczyłem sie Francuskiego w szkole
po drugie trzeba być , jak wspomniałem NIE DOj***nYM zeby nie zrozumieć o co w tym chodzi,
skoro sie plujesz to najwyrazniej taki jesteś ;)



Korzystaj czasami z słownika albo zwracaj uwagę na podkreślenia. To nie boli.
Ja się nie "pluję" tylko dostaję świądu jak widzę debila. A że debilizmu nie trawie to go prostuję. Jak widać ty już przekroczyłeś granice maksymalną i ciebie się prostować nie da.
Secundo "niedoj***nym" pisze się łącznie. Z reszta chyba innego słowa nie znasz. Są jeszcze "ograniczony", "niedorozwinięty", "skretyniały" etc. Jednakże na tym forum jedynie gimnazjum tego nie zrozumie. Chociaż po tobie widać, że są wyjątki.
Ciao piccola.

darkmax4

2013-02-04, 11:51
@up- ze słownika, zresztą i przed "że" stawiamy przecinki, jełopie.
Skoro dostajesz świądu na widok debila, to zapewne nie możesz patrzeć w lustro, nie ? :idzwch*j:

Nashi

2013-02-04, 12:20
ch*j z tym, że czasami (zwykle?) idzie się domyślić co autor miał na myśli, czytając/słuchając wypociny po rosyjsku - i tak niezmiernie mnie wk***ia powszechne wychodzenie z założenia (telewizja, kabarety, dowc**y, gazety, nawet k***a na wakacjach u ciapatych), że jak Polak, to na pewno będzie rozumiał po rusku. Nie k***a, nie będzie i nie ma ochoty rozumieć tego języka, ja pie**ole. Ciekawe czy jakbym do ciapków zaczął po hebrajsku napie**alać, to bym im się to spodobało... Ciotowaci Francuzi boczą się jak ktoś im wyjeżdża z angielskim (mimo że to język praktycznie wszystkich cywilizowanych ludzi), a u nas k***a, po prawie 50 latach rosyjskiej "okupacji", nikt nie widzi niczego złego w publicznym używaniu ich języka.

Ja jebie, to wylałem żółć, można hejtować.

matti012

2013-02-04, 12:35
Kim jesteś i co zrobiłeś z BongMan'em! Oddawaj go! :evil:

Magnic

2013-02-04, 17:18
darkmax4 napisał/a:


Skoro dostajesz świądu na widok debila, to zapewne nie możesz patrzeć w lustro, nie ? :idzwch*j:



No, nie mogę... O ile mówimy o sytuacji w której jestem tobą.

darkmax4

2013-02-05, 10:09
@Magnic - ależ mi pocisnąłeś, idę płakać w kącie. Nie poprawiaj innych jełopów skoro sam nie umiesz poprawnie pisać :banany:

Romperek

2013-02-07, 20:37
JezusChytrus napisał/a:

k***a Bong dobre!! ,bardzo dobre!!


JezusChytrus napisał/a:

Dla Bongusia zawsze piwesio


JezusChytrus napisał/a:

forma BongManowi wraca



Ludzie dajcie smalcu bo się zatrze!

si3l

2013-02-08, 17:57
honecker napisał/a:

Nikt nie zauważył ze autor kawału jest na bakier z historią i/lub matematyką, rok 1967 to 50 lat komunizmu.


Jak już się mamy przypie**alać to w Związku Radzieckim (bo tak napisał BongMan czy nie wiem jak mu tam) komunizm w 1967 roku obchodziłby 45-lecie, bo ZSRR powstał w 1922... A jeśli chodziłoby o Rosyjską Federacyjną Socjalistyczną Republikę Radziecką, to tak wtedy byłoby to 50-lecie.