18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

6 strzałów z "pięćdziesiątki"

Szpaku123 • 2014-09-20, 19:37
Gość dawno temu ustanowił rekord świata w najszybszym wystrzeleniu 12 pocisków z rewolweru.
Tutaj "wypluwa" w sekundę tylko 6 naboi.... ale za to kalibru .50 cala :-D

W 1:40 słychać strzały

Thomash

2014-09-21, 10:23
chciałbym mieć tego kolesia za kumpla podczas apokalipsy zombie

JURIJ_77

2014-09-21, 10:34
swobodny dostęp do broni ... amerykańce przynajmniej będą umieli się nią posługiwać w razie potrzeby - wychowani z bronią od małego, polujący z rodzicami - a cebuland się śmieje jaki to durny Amerykanin ... ciekawe który pierwszy umrze z głodu, gdy w razie "W" będzie musiał upolować w lesie obiad dla rodziny ...

Najbardziej śmieszą mnie ci, którzy uważają, że nam taka swoboda nie jest potrzebna (co wydaje się oczywiście idiotyzmem, szczególnie w naszym geopolitycznym położeniu) i że wystarczy przeszkolenie w ZSW. Kto przeszedł ZSW ten wie jak jest i jakie są realia - strzelanie raz na pół roku z pogiętych przegrzanych kałachów ma z ciebie uczynić pełnowartościowego żołnierza. Resztę czasu zajmuje nikomu niepotrzebna musztra, sprzątanie jednostki i spełnianie durnych zachcianek betonowych oficerów, typu "biegnij kocie 50 razy naokoło kompanii, a my przy wódce się pośmiejemy z ciebie" ...

m3l0n

2014-09-21, 10:59
@UP. Racja. Swobodny dostęp do broni palnej (I oczywiście zima i lasy) uratował dupska np Finom gdzie podczas wojny zimowej w 1939-1940 roku większość ludzi miała broń z racji polowań, obrony przed dzikimi zwierzętami etc. Najlepsi strzelcy wyborowi oraz snajperzy wywodzili z myśliwych. Simo Häyhä ,,upolował,, 703 sztuki zwierzyny o wdzięcznej nazwie kacap.

jbone

2014-09-21, 11:02
nie no propsy taki dziadek a z ręki strzela,.50 cal to nie karabin to pie**olone działo.

Destez

2014-09-21, 11:11
Czemu mi się wyświetla "prank shoot"? Co jest k***a?

g3n3rr0

2014-09-21, 11:14
Zaciesz dziadka jak w ten pamiętny pierwszy raz :-D

ni...........go

2014-09-21, 12:40
ch*j tam, ja w CoDzie ze dwa razy szybciej strzelałem i to przez całą mapę z obrotem o 360 stopni i bez celowania.

IgorSel

2014-09-21, 12:50
m3l0n - na niewiele się to Finom zdało bo ostatecznie pomimo pomocy niemców, rosja i tak do 44 pokonała Finlandie i ją zwasalizowała

rigsuit

2014-09-21, 13:42
@m3lon
Simo z tego co wiem, zaj***ł w czasie wojny więcej niż 700 Ruskich do tego w inteligentny sposób... Zima, w ch*j śniegu znajdował dobrą kampe, swoja miejscowe lał wodą by przy wystrzale śnieg się nie pruszył z jego miejsca, nie używał lunety by nie nie odbijać światła, przy każdej potencjalnej walce wkładał sobie lód do mordy by nie wydychać pary, żeby nie zdradzić swojej pozycji i wiele innych... Czytałem o tym snajperze z Finlandii i nawet dobra historia... Poczytajcie sobie też o hardkorowym Churchillu z Anglii który walczył na różne sposoby. Pomyśleć że zginie jakiś szeregowy i słuch o nim ginie po kilku latach, a jak zginie hardkor o którym jeszcze będą wspominać przez następne lata

Taumantis

2014-09-21, 15:15
strzelałem (nie u nas oczywiście) i muszę powiedzieć, że te pedały z ASG etc ch*ja wiedzą o broni :) Panowie to jest moc... to uczucie że w każdej chwili możesz się obrócić i zabić wszystkich dookoła... ta odpowiedzialność świadomość, że możesz zadbać o własne bezpieczeństwo..

m3l0n

2014-09-21, 15:36
@IgorSel. Bzdura. Finlandia nigdy nie stała krajem komunistycznym a to już samo w sobie było zwycięstwem. Stracili trochę lasów i polan ale ogólnie wyszli na plus.

jbone

2014-09-21, 16:06
niemategozlego napisał/a:

ch*j tam, ja w CoDzie ze dwa razy szybciej strzelałem i to przez całą mapę z obrotem o 360 stopni i bez celowania.




to wracaj do cod'a tylko nie za długo bo jutro szkoła...