18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

5,5 cala

maksymilian45 • 2014-09-11, 17:39
Ile to jest?

oc...........ki

2014-09-13, 00:20
quniu88 napisał/a:

A pie**olicie i tyle...
Mam Xcm, zmierzone prawidłowo.
Moja obecna dziewczyna sama powiedziała, że raz widziała u faceta większego, ale z drugiej strony gość miał problemy ze wzwodem. Czy to prawda - nie wiem, może tak gadała by mi było miło.
Zadowalam ją i parę innych też kiedyś było zadowolonych.
A że jestem niewysoki to ciężko mi ch*ja schować i w sumie to nieraz moja obecna narzeka, że mi widać i patrzą mi się kobiety w krocze.
I mam to w dupie.
A mam powyżej tej waszej średniej, ale poniżej 20cm i mam w dupie wasze gadki, bo r*cham pewnie częściej niż 90 użytkowników - bo to dzieci.



ale chwalisz się czy narzekasz??? bo faktycznie pewny siebie mężczyzna, który ma kobietę i bzyka regularnie z zasady na sadistic.pl dzieli się tymi informacjami :homer:

quniu88

2014-09-14, 18:51
oczami30latki napisał/a:



ale chwalisz się czy narzekasz??? bo faktycznie pewny siebie mężczyzna, który ma kobietę i bzyka regularnie z zasady na sadistic.pl dzieli się tymi informacjami :homer:



I czym się podzieliłem? Nie wiesz jaki mam wymiar, a do tego mogę ściemniać. Więc o ch*j chodzi? Poza tym jakbym był normalny, taki jak wszyscy i uważałbym że nie należy się tym dzielić na sadolu to w ogóle bym na sadola nie wchodził. Weźże pomyśl gościu... uważasz, że posiadacz konta na tej stronie jest przeciętnym, zwykłym człowiekiem?