18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

500 ziko na KAŻDE dziecko?! :O

BialyNigger • 2016-02-05, 22:32
Oplułem monitor jak zobaczyłem do czego posuwa się Schetyna...
PO "lepsze" od PiS, bo jednak da na każde.

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/po-zapowiada-zlozenie-wlasnego-programu-500-plus,616790.html

Tonący brzytwy się chwyta. Już nie wiem kto głupszy... :lodowka:
Jedni debile, a drudzy na tym debilizmie i tak próbują ugrać swoje.

Przypominają mi teraz takiego bezdomnego hazardzistę... "jutro Ci oddam, ale pożycz pięć stówek"

Ork.Fajny

2016-02-06, 09:16
TVN - wiarygodne źródło informacji. Btw. jesteś tutaj z tego samego nadania co lesiot, czy sam z siebie tracisz życie na te głupoty...?

BialyNigger

2016-02-06, 10:05
Przeczytałeś to chociaż chłopczyku? Ja tu widzę zielonego trolla, który tylko potrafi się pluć o wszystko... A napis "500 na każde" Schetyna wstawił dla beki albo stanął przed transparentami PiSu. Jak już tak boli pupa to zobacz na innych podpublikach, frondach czy piszą to samo.

:samoboj:

Nawet nie potrafiłbyś zakwestionować wiarygodności TVN-u więc buzia na kłódkę.

lesiot

2016-02-06, 10:19
Ork.Fajny napisał/a:

TVN - wiarygodne źródło informacji. Btw. jesteś tutaj z tego samego nadania co lesiot, czy sam z siebie tracisz życie na te głupoty...?


Przestań się kompromitować i zacznij uczyć się czytać ze zrozumieniem matołku!!!

Ork.Fajny

2016-02-06, 10:31
BialyNigger napisał/a:

Nawet nie potrafiłbyś zakwestionować wiarygodności TVN-u więc buzia na kłódkę.


Po co udowadniać że trawa jest zielona?

lesiot

2016-02-06, 10:36
No tak... "Was nic nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne". Chociaż za młody jesteś, żeby wiedzieć o co chodzi.

Ork.Fajny

2016-02-06, 10:43
Raczej za mądry aby nabrać się na kolejną już falę trolli która przybyła do tego działu sadistica. Wy się nigdy nie nauczycie że internet to nie TV/radio gdzie nie ma możliwości komentowania, włączenia drugiej karty i przeszukiwania źródeł na które powołujecie się...
Wystarczy wejść na stronę ŻL, wpisać w wyszukiwanie "TVN" i wychodzi coś takiego: http://www.zelaznalogika.net/?s=TVN

BialyNigger

2016-02-06, 10:46
Ork.Fajny napisał/a:


Po co udowadniać że trawa jest zielona?



Tu nie chodzi o to czy trawa jest zielona czy nie. Chodzi o to, że masz tak mało w główce, że nie potrafiłbyś tego wskazać.
Gdybyś dodatkowo umiał czytać ze zrozumieniem nie musiałbyś się teraz upokarzać :amused:

EDIT: Przeglądam tę stronę i już nie wiem kto manipuluje bardziej... Portal żelazna logika krzyczy, że w TVN powiedzieli "Hasła z intencją agresji to BÓG HONOR OJCZYZNA"

W zamieszczonym fragmencie padają słowa: "Były hasła (z intencją agresji), to znaczy przede wszystkich hasła: Bóg, Honor, Ojczyzna".

W szkole nie uczą logiki, czytanie ze zrozumieniem schodzi na psy. W efekcie rosną nam tacy debile, którzy głosują na kogo głosują. PO tak sp***oliło edukację, że teraz zbiera żniwo.

Ork.Fajny

2016-02-06, 11:35
Tu nie chodzi o to czy trawa jest zielona czy nie. Chodzi o to, że masz tak mało w główce, że nie potrafiłbyś tego wskazać.
Dlatego przedstawiłem link, który podważa sens tej części Twojego komentarza... A nie poj***ło mnie do końca aby oglądać/czytać TVN a co za tym idzie pamiętać gdzie manipulują. Wolę "tradycyjny" link do Żelaznej Logiki.

Gdybyś dodatkowo umiał czytać ze zrozumieniem nie musiałbyś się teraz upokarzać.
O jeju jeju. To nie jest tak że jakoś przejmuję się Tobą czy twoimi kolegami od trollowania. Nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś tutaj odkopuje stare, "wiarygodne" konta z małą ilością postów i dużą przerwą w aktywności pomiędzy pierwszymi postami a aktualnym trollingiem...

Cervus

2016-02-06, 23:25
Ork.Fajny, młody jesteś, więc pewnie masz FB, znajdz tam sobie "Gówniana Logika", pokazują na ile twoja "Żalazna Logika" jest obiektywna, jak manipuluje faktami i generalnie wciska swoją propagandę... Niby jadą po wszystkich, tylko generalnie zdecydowanie lepiej traktują PiS. Przypadek - nie sądze.

Ork.Fajny

2016-02-07, 09:02
Cervus, masz rzekomo trochę ponad 10lat więcej ode mnie... Nie rób z siebie siwego dziadka, który może mnie oświecić swoja życiową wiedzą w necie, bo to jest śmieszne. Jakbyś miał z 50 to wtedy może bym się zastanowił...
A wracając do tematu: Jestem młody ale na szczęście nie mam pejsbuka. Nie jestem fanem tej masowej i kretyńskiej zarzucaniem pejbuska prywatnymi danymi. Więc jeśli możesz to jakoś inaczej przedstaw mi ciekawe dowody na nierzetelność ŻL.
Niby generalnie jadą po wszystkich, ale przypomnę że PiS wyszedł z opozycji w połowie listopada i dopiero zaczyna swoje tournée po rządzeniu... Nie mam zielonego pojęcia jakim cudem ŻL ma ich krytykować, kiedy Ci dopiero zaczęli. Mogą co najwyżej obśmiać Jakiego i domy publiczne u .Nowoczesnej.