18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

500+ przynosi efekty

Kaczorowy • 2016-09-02, 23:17
Pijane niemowlę urodziło się wczoraj w szpitalu w Zgierzu, a jego matka także miała w organizmie ponad trzy promile alkoholu. Sprawę bada już prokuratura.

Kolejny przypadek z mojego województwa - jak nie dzieciak z kiłą w Radomsku to teraz to (cytat z onetu poniżej). Swoją drogą dzisiaj miałem okazję jechać przez Grembach (takie siedlisko patologii z łódzkiego widzewa - ot "mała Praga") - co parę metrów gówniara z brzuchem pchająca wózek z gówniakiem, kiep w zębach i człapiący obok Sebek z puszką żuberka.



Cytat:

Chłopiec urodził się wczoraj około godziny 20. Lekarze musieli zastosować metodę cesarskiego cięcia. - Matka to 24-letnia mieszkanka Ozorkowa. Jak ustalili śledczy, kobieta ma już trójkę dzieci - mówi Onetowi rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

- Śledczy ustalili, że wczoraj po południu ciężarna kobieta wróciła do domu. Jak zapewnia, alkohol spożywała sama. Kiedy w nocy położyła się spać, ropoczęła się akcja porodowa. 24-latkę odwieziono do zgierskiego szpitala, gdzie dokonano cesarskiego cięcia - wyjaśnia rzecznik prokuratury.

Obecnie prowadzone są przesłuchania świadków. - Śledztwo prowadzone jest pod kątem narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub poważnego uszczerbku na zdrowiu noworodka - mówi Kopania.

Jeśli kobieta usłyszy zarzuty, będzie jej groziło do pięciu lat więzienia.
Kolejny przypadek w województwie łódzkim

W tym tygodniu to już kolejny pijany noworodek w Łódzkiem. We wtorek do szpitala w Łęczycy trafiła dziewczynka, która miała w organizmie prawie dwa promile. Matka urodziła dziecko w niewyjaśnionych okolicznościach, do szpitala przyniosła je dopiero po porodzie.

- Kobieta nie potrafiła wyjaśnić policjantom, gdzie doszło do porodu, ani w jakich okolicznościach. Twierdziła, że jest w szoku - mówiła wtedy Onetowi Magdalena Czarnacka ze zgierskiej policji. - Udało nam się ustalić, że dziecko urodziło się w lesie pod Ozorkowem - wyjaśniała. Także tę sprawę bada prokuratura. Na razie nie wiadomo, jakie zarzuty może usłyszeć matka dziewczynki.


kapadocja

2016-09-03, 23:23
Fuck yeah! Jak ludzie z Polski wyjeżdżali za granicę i chwalili, że tamtejsze rządy pomagają w wychowywaniu dzieci przez dofinansowania, to były komentarze: "nop taaaak, a u nas zaścianek". Jak u nas wprowadzili jedynie namiastkę zachodnioeuropejskiej pomocy, to zaraz hur-dur, socjal w ch*j i patola. pie**olcie się, debile i kretyni

ziu

2016-09-04, 10:13
Jak Gierek wziął kredyty i ch*je muje to też wszyscy narzekają i narzekali. Kredyt niby spłacony a przynajmniej k***a szkoły są itd. Takie pie**olenie. 500+ idzie na samochody? k***a i bardzo dobrze. Przynajmniej niech Ci co nie mieli pieniędzy nawet na j***ne 4 kółka a pracowali uczciwie, ale za 3k pln nie byli w stanie z 2 dzieci sobie na pewne rzeczy pozwolić to było zajebiście. Patologia była, jest i będzie, a ile normalnych polskich rodzin zyska to już j***ć. Za granicą jak dostają patole hajs na dzieciaki, też nie przepie**alają? Tym bardziej, że u nas zarobki to jest parodia. Biedronka odnotowała zyski sprzedaży, ale i jednocześnie w ch*j ludzi się pozwalniało i co się zmienia? Płace k***a muszą podnosić, bo nikt nie chce dymać za wypłatę, którą dostają na 3 dzieci. Plusów jest w ch*j, ale w cebulandii i tak k***a narzekają pedały co dzieci nie mają, albo mieszkają u rodziców i nie dostają za frajer pieniędzy. Zobaczycie ile roboty jest przy 2-3 dzieci to może k***a zmądrzejecie, ale no ch*j. Dostawałem od 18 roku życia rentę rodzinną po Ojcu i co Wam powiem. Takiego znajomka tak dupa bolała, że ja pie**ole. ch*j, że od tamtej pory dom musiałem utrzymać, a jeszcze się uczyłem...

Wlossy

2016-09-04, 12:43
Znacznie większym problemem od niskiej dzietności jest emigracja. Młodzi ludzie, chcący pracować - wyjeżdżają za granicę szukając godnego życia, ponieważ w Polsce zwyczajnie się nie opłaca. Rządy PiSu pogarszają sytuację gospodarczą Polski coraz bardziej, więc zmiany sytuacji na lepsze się nie spodziewajcie. Młodzi ludzie będą emigrować na jeszcze większą skalę, więc za Wasze pieniądze będzie wychowywana tania siła robocza dla krajów zachodniej Europy. Oby tak dalej, a będziecie sobie sami zarabiać na swoje emeryturki pisiury...

niexwnikaj

2016-09-07, 00:06
@szarylukasz
@domat1

Ale ch*j was boli że rozjade "wasze pieniądze" przynajmniej w jakiś sposób do was wracają . Tzn , do waszych rodziców :lol:

Nie jestem za żadna partia ale jak czytam od tylu lat te komentarze najpierw na PO teraz na PiS to zadaje sobie pytanie czy kiedykolwiek wam będzie coś pasowało ;-)