18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

500 Magnum vs arbuz

P@...........@C • 2012-02-15, 22:24
jest moc :!:



w gratisie basen


Feragas

2012-02-16, 13:56
tak pie**olicie, ale magnum nie jest przystosowany do strzelania z 50 metrów, tylko ona jest głównie na bliskie odległości, więc zmarnowanie 100 nabojów żeby trafić w 10cm tarcze z 50m jest chyba zbędne...
Strzelałem już z tego cudeńka, lecz naboje są do niego dosyć drogie jak chcemy sobie postrzelać dłużej, bo 1 nabój to koszt = 3zl/1 nabój, a żeby móc postrzelać trzeba kupić 10 nabojów czyli 30zł, a to te 10 naboi wystrzelimy w 15 minut... A jak chcemy dobrze się pobawić i postrzelać to zakupić 50 naboi a to już koszt 150zł... No, ale dla chcącego nic trudnego :-)

tofur

2012-02-16, 15:44
nie mogłem się powstrzymać :)

ORMOWIEC

2012-02-16, 16:31
Chciałbym zobaczyć co to robi z łbem jakiegoś murzyna :D

speedster

2012-02-16, 16:46
Basen rozj***ny a babcia w polu dostała kulką...
a Ty @bloodwar postrzelaj z wiatrówki to zobaczysz czy będzie tak samo...Podpowiem Ci,że będzie mała dziurka.

Wszemir

2012-02-16, 17:36
powiem tak... stary dobry glock przy odległości +- 1,5m robi zwykłą dziurę, colt defender robi niewiele większą, a kochany magnumik zawszę zrobi efekt pie**olnięcia spasem 12 nie ma co tu o wiatrówkach gadać

kANks

2012-02-16, 19:10
Na 1 filmiku klikajcie ciągle w 2 min.
hmm dziwne nie ? ;D

mjr

2012-02-16, 19:50
Zajebisty dziadek :)

Szkoda, że w tym poj***nym kraju nie mogę sobie kupić takiej zabawki. Prawo powinno mi ułatwiać życie, a nie wk***iać na każdym kroku...

kaelem

2012-02-16, 23:01
RaStA_THC napisał/a:

Chciałbym zobaczyć co to robi z łbem jakiegoś murzyna :D


i kto to pisze...

Ruch Rastafari - millenarystyczno-mesjanistyczny synkretyczny ruch religijny powstały w chrześcijańskich kręgach kulturowych na Jamajce w latach 30. XX wieku i zapoczątkowany przez Marcusa Garveya[1][2].

Rastafarianie wierzą, że Jah, który jest bogiem, stworzył świat i opiekuje się nim. Rastafarianie wierzą również, że objawił się on m.in. w królewskim majestacie Ras Tafari Makkonena, od momentu koronacji na cesarza Etiopii znanego jako Haile Selassie I, czym motywują cześć dla niego jako Zwycięskiego Lwa Plemienia Judy, Wybrańca Bożego, Pana Panów i Króla Królów lub uznają go tylko za namiestnika boskiego majestatu na Ziemi.

Ruch Rastafari zapoczątkowany został w ramach walki o równouprawnienie rasowe oraz koncepcji powrotu do Afryki (Back to Africa). Wyrasta też z interpretacji biblijnego proroctwa, aspiracji społeczno-kulturalnych osób czarnoskórych i kazań Marcusa Garveya. Rozpowszechniał się wraz z emigracją mieszkańców Jamajki, a także dzięki muzyce (rocksteady, reggae, dub, ragga, ska i dancehall). Nazwa ruchu pochodzi od imienia chrzestnego cesarza Ras Tafari, co w języku amharskim znaczy książę straszliwy/szanowany.
źródło Wiki

strzał w stopę, co? boli?

tofur

2012-02-17, 00:29
@up
teraz każdy kto zajarał trawę jest rasta. po co drążyć ;)

Krzysztov

2012-02-17, 09:51
z takiej odległości i w arbuzy to se może strzelać. nic specjalnego.