18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

50 rocznica przemówienia Martina Lutera Kinga

dzarul • 2013-08-30, 21:50
Dobrze prawi polać mu :lol:

sauerps

2013-08-31, 08:49
buuuniek napisał/a:

Obrazek

a żebyś k***a warna dostał

wojtek95do

2013-08-31, 10:17
buuuniek napisał/a:

Obrazek



Nie wierzę, że istnieją jeszcze tacy idioci, którzy stawiają piwa za ten ch*jowy obrazek.

Dr0mg

2013-08-31, 10:38
"te k***a zbiorczy macie" a do mnie sie srają za zajebistą bajkę z sensem

szponiasty

2013-08-31, 11:46
Mix Kolanko, to typowy neo-con, uparcie propagujący nienawiść rasową, czy religijną. Dla kolanki, to takie proste: czarni źli, tylko kradną. Pomija fakt, że czarni to bieda. Bieda to niedostatek. Niedostatek, to prosty krok do przestępstwa. Nie wspomina też, że 70% czarnych w więzieniach siedzi za skręta. Nie wspomina również, że system więziennictwa w USA jest całkowicie sprywatyzowany. Że rząd federalny powiązany jest umowami gwarantującymi 95% obsadzenie cel (w przeciwnym wypadku zobowiązany jest do płacenia ogromnych odszkodowań). Mariusz Mix Kolanko nie mówi jak jest. Muzułmanie źli, marzą tylko by ci odciąć głowę. Pomija fakt, że ich domy i miasta są prawie nieustannie bombardowane. A zresztą, co ja się będę produkował... Dla stada baranów głos "autorytetu" ma znacznie wyższą wagę i z automatu staje się prawdą objawioną, niż chociażby naukowe badania...


Radysh

2013-08-31, 13:00
MLK to było kawał k***y.
Czarnym chciał stworzyć raj kosztem białych.
Tych białych, którzy to bydło nauczyli czytać i pisać.
Jeść nożem i widelcem. Słuchać muzyki dla przyjemności
i wyższych doznań... Tych, którzy ich uczłowieczyli, wprowadzając
Apartheid.
Co stało się po zarzuceniu tej doktryny możecie obserwować w tej chwili.

Zresztą, wystarczy poczytać jak chciał uczłowieczyć swoich ziomków
ze slums`ów w Chicago. Olali go bo dalej woleli kraść dobra materialne białym
przy okazji odbierając im życie.
W dupie mieli jego pie**olenie by wierzyć w jedynego Boga*, kształcić się
i uczciwie pracować.

Myślicie, że coś się zmieniło?

Jaki procent czarnych, którzy są motywowani (nie tylko materialnie)
potrafi coś więcej niż Morgan Freeman?

Choć ten jest przynajmniej bardzo dobrym aktorem.


* Z dużej bo jest to odniesienie do konkretnego boga.

To jest tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie a użytkownicy oraz operatorzy witryny sadistic.pl nie muszą się z nim zgadzać

dnr

2013-08-31, 13:19
Ci którzy widzą tu jakąś nienawiść rasową - jesteście prymitywni. Czy te zachowania czarnych rodzą się głównie z biedy - tak, i to często mówił Kolonko. Ale zobaczcie jaki jest podział rasowy w USA. Czarni mają osobne przywileje, osobne specjalne zasiłki, miejsca pracy - ale nikt nie mówi o tych niewygodnych faktach wspomnianych przez Maksa. On po prostu zwraca uwagę, że problem nierówności jest rozwiązywany w zły i nieefektywny sposób. Kiedy mówi że czarni to przestępcy, nie chce, żebyście ich nienawidzili, tylko żeby ktoś coś z tym zrobił, bo jedyne co robi się obecnie, vide Trayvon Martin, to broni czarnych przestępców i tłumaczy się ich zbrodnie rasizmem białych - i to jest właśnie to, co jest poj***ne w USA.

Radysh

2013-08-31, 14:28
dnr napisał/a:

Ci którzy widzą tu jakąś nienawiść rasową - jesteście prymitywni. Czy te zachowania czarnych rodzą się głównie z biedy - tak, i to często mówił Kolonko. Ale zobaczcie jaki jest podział rasowy w USA. Czarni mają osobne przywileje, osobne specjalne zasiłki, miejsca pracy - ale nikt nie mówi o tych niewygodnych faktach wspomnianych przez Maksa. On po prostu zwraca uwagę, że problem nierówności jest rozwiązywany w zły i nieefektywny sposób. Kiedy mówi że czarni to przestępcy, nie chce, żebyście ich nienawidzili, tylko żeby ktoś coś z tym zrobił, bo jedyne co robi się obecnie, vide Trayvon Martin, to broni czarnych przestępców i tłumaczy się ich zbrodnie rasizmem białych - i to jest właśnie to, co jest poj***ne w USA.



Panie drogi. Nie wiem jak jest w "Stanach", ale wiem jak jest w Europie.
Żądania i tylko żądania, ze strony czarnych i ciapatych.

Już kiedyś pisałem tutaj, że moją bardzo dobrą przyjaciółkę (śliczną blondynę) za dupę łapały czarne ścierwojady w paryskim metrze.
Dlatego, że blondyna z białą skórą.

k***a, nie ma możliwości, żeby dawać/zabierać im przywileje, tylko dlatego, że są "z biedy" i względem koloru skóry.

Czarny zawsze będzie murzynem ze slamsów, co potwierdza USA`ńska akademia MIT, która próbowała "wyrównać"
poziom nabywczy studentów.

Na pierwszym miejscu w operacjach na myśleniu logicznym są żółtki, białasy a daaaaleko dalej ciemnoskórzy. I to jest fakt.

Dlatego, to nie jest nienawiść rasowa, a tylko stwierdzenie faktu.

PS Każdy, znający minimum jęz. angielskiego jest w stanie rozpoznać
czy dany utwór śpiewa biały człowiek czy czarny. Jest to rzeczą oczywistą.

szponiasty

2013-08-31, 14:47
Radysh napisał/a:



Panie drogi. Nie wiem jak jest w "Stanach", ale wiem jak jest w Europie.
Żądania i tylko żądania, ze strony czarnych i ciapatych.

Już kiedyś pisałem tutaj, że moją bardzo dobrą przyjaciółkę (śliczną blondynę) za dupę łapały czarne ścierwojady w paryskim metrze.
Dlatego, że blondyna z białą skórą.

k***a, nie ma możliwości, żeby dawać/zabierać im przywileje, tylko dlatego, że są "z biedy" i względem koloru skóry.

Czarny zawsze będzie murzynem ze slamsów, co potwierdza USA`ńska akademia MIT, która próbowała "wyrównać"
poziom nabywczy studentów.

Na pierwszym miejscu w operacjach na myśleniu logicznym są żółtki, białasy a daaaaleko dalej ciemnoskórzy. I to jest fakt.

Dlatego, to nie jest nienawiść rasowa, a tylko stwierdzenie faktu.

PS Każdy, znający minimum jęz. angielskiego jest w stanie rozpoznać
czy dany utwór śpiewa biały człowiek czy czarny. Jest to rzeczą oczywistą.



Prostak to prostak. Nie ma tu żadnego znaczenia kolor skóry. Wnioskuję po fryzurze, że słuchasz rocka. Który wywodzi się z bluesa, "wynalazku" murzynów. Myślenie logiczne nie jest żadnym czynnikiem określającym czyjąś wartość, inteligencję czy kto jest lepszy albo gorszy. Możesz mieć IQ 200, ale za ch*ja nie nauczysz się dobrze grać np. na gitarze, albo nigdy nie będziesz potrafił zbudować zwykłego mebla, żeby nie był w którymś miejscu krzywy. A ktoś z przeciętnym IQ, z łatwością się nauczy i dojdzie w końcu do wirtuozerii. Jest wiele rodzajów inteligencji.

dnr

2013-08-31, 17:51
Radysh, ja się z tobą zgadzam, ale chciałem pokazać, że Maksem nie kieruje żadna nienawiść czy 'fobia', bo tak atakuje go lewactwo. Przemówiłem po prostu ich językiem, bez rasistowskich określeń itp.

Ale osobiście sądzę, że są różnice między rasami nie do przeskoczenia w mniej niż kilkaset lat, i czarni nigdy nie osiągną tak wysokiego średniego IQ jak biali czy żółci, niezależnie ile sztucznych miejsc na studiach i grantów im damy - studia nie dają ci inteligencji, dają raczej wiedzę i rozwijają intelekt już posiadany, z pustego i Salomon nie naleje.

Ale też myślę, że jeśli ktoś by ich wziął za mordę, ukrócił zasiłki, zagonił do uczciwej pracy, lał w mordę za użycie słowa 'rasizm', wybił przestępców, odciął od dragów, to byliby porządnymi przydatnymi obywatelami, może więcej byłoby ich w sklepach i fabrykach niż na uniwersytetach, ale każdy ma swoją rolę do odegrania.

szponiasty

2013-08-31, 21:08
dnr napisał/a:

Radysh, ja się z tobą zgadzam, ale chciałem pokazać, że Maksem nie kieruje żadna nienawiść czy 'fobia', bo tak atakuje go lewactwo. Przemówiłem po prostu ich językiem, bez rasistowskich określeń itp.

Ale osobiście sądzę, że są różnice między rasami nie do przeskoczenia w mniej niż kilkaset lat, i czarni nigdy nie osiągną tak wysokiego średniego IQ jak biali czy żółci, niezależnie ile sztucznych miejsc na studiach i grantów im damy - studia nie dają ci inteligencji, dają raczej wiedzę i rozwijają intelekt już posiadany, z pustego i Salomon nie naleje.

Ale też myślę, że jeśli ktoś by ich wziął za mordę, ukrócił zasiłki, zagonił do uczciwej pracy, lał w mordę za użycie słowa 'rasizm', wybił przestępców, odciął od dragów, to byliby porządnymi przydatnymi obywatelami, może więcej byłoby ich w sklepach i fabrykach niż na uniwersytetach, ale każdy ma swoją rolę do odegrania.



Jasne. Powtarzaj to sobie dalej. "Max" to zwykła dz**ka medialna, która robi "show" dla takich jak Wy, żeby po prostu zarobić. Przecież to jest korporacyjny dziennikarz. Często widać nawet, że jest pod wpływem koki. Chyba, że tam w JUESEJ to oni tak demokratycznie się pocą w klimatyzowanym pomieszczeniu i lata im szczęka (z zimna? gorąca?). Anyway dla mnie temat jest skończony, bo i tak do nikogo nie dotrę, a z wiatrakami nie będę walczył. To się nazywa "dysonans poznawczy". Z czasem sami załapiecie, moim celem było jedynie pozostawić mały znacznik "niedowierzania" w podświadomości, który prędzej czy później sprawi, że zakwestionujecie swój autorytet i poszukacie informacji samodzielnie. My job here is done.