18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

50 niewiarygodnych faktów o ziemi

Philip98 • 2013-06-21, 00:16
50 całkiem ciekawych faktów o ziemi, które nic nie wniosą do Twojego życia :)




jeżeli tu dotrwałeś to wytrwały z Ciebie skurisyn :D nawet ja całęgo nie przeczytałem :P

Robajson

2013-06-21, 00:18
Cytat:

jeżeli tu dotrwałeś to wytrwały z Ciebie skurisyn nawet ja całęgo nie przeczytałem



Albo jestem k***a mać Moderatorem i wypada mi do końca przeglądać takie wypociny...

pokson

2013-06-21, 00:40
@up nie jesteś sam :)

LxDead

2013-06-21, 01:08
Ja pie**ole co za brednie, zaś co do dinozaurów to mnie rozj***ło. Wtedy gady rosły takie k***a przekokszone przede wszystkim dzięki rozstawieniu nóg, pod siebie nie na boki jak dziś.. reszty to już komentować mi się nie chce. :homer:

bingo100

2013-06-21, 01:38
@Mojito jesteś co najwyżej moderatorem...

mikEWrona

2013-06-21, 01:39
jeszcze raz nazwiesz mnie skurisynem to cie dorwe i spale twoj dom.

haqer

2013-06-21, 01:55
Szkoda tylko , że te wszystkie "fakty" są z dupy wysranymi przypuszczeniami. Dla przykładu : Prawdopodobieństwo tego że w jądrze ziemi znajduje się 99% zasobów złota jest tak duże jak to że znajduje się tam 99% szamba i wszystkie żarty Bongmana, albo że w ogóle jest jakieś jądro ziemi. Równie dobrze może tam siedzieć ruda baba z ku*asem, przeglądać sadola i śmiać się z ludzkich domysłów. Świat i wszechświat zawsze pozostaną dla nas zagadką i pomimo tego, że z epoki na epokę wiemy o nim coraz więcej to i tak gówno wiemy. SAME DOMYSŁY

Ratilt

2013-06-21, 02:04
@haqer
To że ty jesteś tępy to nie znaczy że każdy jest. I to że czegoś nie widać gołym okiem, nie znaczy że nie ma na to dowodów.
Istnieje cała masa technik, wykorzystujących promieniowanie, widma itepe, itede, isrede, pozwalających określić co się gdzie znajduje.


W całym obrazku zauważyłem dwie nieścisłości:

"2 minuty - przez tyle przeżyje człowiek w kosmosie bez kombinezonu" a zaraz potem "19km - na tej wysokości woda w ciele człowieka zaczyna wrzeć". De fak? Coś tu nie halo

"99% zasobów złota znajduje się w jądrze" a potem "jądro to kula litego żelaza". De fak 2?. Żelazo to nie złoto. I fakt, w jądrze ziemi mamy kulę żelaza, ale nie złota.

..JOK3R..

2013-06-21, 02:49
mikEWrona napisał/a:

jeszcze raz nazwiesz mnie skurisynem to cie dorwe i spale twoj dom.




dejemen

2013-06-21, 02:54
Bardzo ciekawe

rockface123

2013-06-21, 08:21
A tusk wk***ia miliony polaków

indrikoterium

2013-06-21, 08:34
"2 minuty - przez tyle przeżyje człowiek w kosmosie bez kombinezonu" a zaraz potem "19km - na tej wysokości woda w ciele człowieka zaczyna wrzeć". De fak? Coś tu nie halo


może da się przeżyć 2 minuty z wrzącą krwią czy coś w ten deseń

Frontliner

2013-06-21, 08:37
Jajko na twardo gotuje się 6 minut 33 sek 249 setnych sekundy i 1874 tysięcznych sekundy.

Deus-Ex-Machina

2013-06-21, 11:25
@haqer & dashadow
To, że nigdy nikogo nie było na słońcu, nie znaczy, że nie wiadomo z czego się składa (widmo liniowe).
To, że nikt nigdy nie był na dnie rowu, nie znaczy, że nie wiadomo jaki jest głęboki (echa, sondy).
To, że nikogo nie było we wnętrzu Ziemi, nie znaczy, że nie wiadomo z czego się ono składa (przy formowaniu planety, była ona półpłynna - cięższe pierwiastki opadały w sam środek [dlatego jest tam 99% złota naszego globu], a jako, że żelazo było najbardziej powszechne z najcięższych pierwiastków, dlatego jądro składa się w większości z żelaza. ;-)

Ale nie! Żyjmy dalej z przeświadczeniem, że to druidzi sprowadzają deszcz! :roll:

Barabar

2013-06-21, 12:06
@Babilonczyk bo to prawda jest z tymi druidami, raz sam kupiłem u nich burzę za 500 orenów