18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

50-letni dostawca jedzenia zaatakowany...

Jesse.Pinkman • 2022-02-18, 11:05
...w Inwood na Manhattanie. Ah ten przepiękny Nowy Jork. Źródło.

Info:
spoiler

19_91

2022-02-18, 11:17
Takie gówno wyłapać benzyną polać i podpalić

ernim1

2022-02-18, 12:14
Biali napie**alaja pracujacego murzyna. Dziwne troche.

Driver19cm

2022-02-18, 13:38
To na pewno jest bójka i napaść ?

Jakieś j***ne mamałygi

Wygląda jakby kilku pedałów obmacywalo typa na klatce

Pies_poligona

2022-02-18, 15:17
Moja siostra wyjechała do Nowego Jorku jakoś trochę pół roku temu, bo dostała pracę na górnym Manhattanie, (nowe WTC hehe) , znalazła mieszkanie też w niedalekiej okolicy. Codziennie relacjonowała mi jak tam cuchnie gównem i moczem, na ulicach sami czarni, którzy wystają na każdym rogu i non stop stroją małpie figle w postaci napie**alania się, darcia małpiej mordy, rzucaniu na ulicach co im w ręce wpadnie, krzesła, stoliki, słupki drogowe. Biali bezszelestnie przechodzą na drugą stronę ulicy i nikt nie patrzy w ich stronę. Wyprowadziła się po 2 tygodniach do białej części Jersey City po drugiej stronie rzeki. Mówi że jest zajebiście. Zawsze się z nią kłóciłem bo oskarżała mnie o rasizm , sama była obyta już w tym czasie w świecie, pracowała w Barcelonie kilka lat, w Singapurze, Malezji ale po przybyciu do US@A potwierdziła mi, że miałem rację. W pracy wszyscy się boją odezwać na sam temat czarnych bo można mieć nieźle przej***ne. Wszyscy są wk***ieni ale wszyscy siedzą cicho.

WiesławPaleta

2022-02-18, 18:39
Driver19cm napisał/a:

Wygląda jakby kilku pedałów obmacywalo typa na klatce


Wygląda, jakby kilku bezdomnych żuli r*chało twoją starą pod monopolowym...

jozue

2022-02-18, 19:35
pewnie się spuszczał do pizzerki, ktoś wyczuł spermę i się zasadzili na niego

MisiaXD

2022-02-19, 08:19
j***ne patusy. Chłop pracuje na ich zasiłki... a ci ho pobiją.

czodA13

2022-02-19, 11:07
Pies_poligona napisał/a:

Moja siostra wyjechała do Nowego Jorku jakoś trochę pół roku temu, bo dostała pracę na górnym Manhattanie, (nowe WTC hehe) , znalazła mieszkanie też w niedalekiej okolicy. Codziennie relacjonowała mi jak tam cuchnie gównem i moczem, na ulicach sami czarni, którzy wystają na każdym rogu i non stop stroją małpie figle w postaci napie**alania się, darcia małpiej mordy, rzucaniu na ulicach co im w ręce wpadnie, krzesła, stoliki, słupki drogowe. Biali bezszelestnie przechodzą na drugą stronę ulicy i nikt nie patrzy w ich stronę. Wyprowadziła się po 2 tygodniach do białej części Jersey City po drugiej stronie rzeki. Mówi że jest zajebiście. Zawsze się z nią kłóciłem bo oskarżała mnie o rasizm , sama była obyta już w tym czasie w świecie, pracowała w Barcelonie kilka lat, w Singapurze, Malezji ale po przybyciu do US@A potwierdziła mi, że miałem rację. W pracy wszyscy się boją odezwać na sam temat czarnych bo można mieć nieźle przej***ne. Wszyscy są wk***ieni ale wszyscy siedzą cicho.



Polska, Barcelona, Singapur, Manhattan.. hmmm jednym slowem siostra do niczego sie nie nadaje.

Stempod

2022-03-02, 05:18
Ale h*jowa muzyka