18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ka...........az

2016-04-16, 09:17
Ja pie**ole czy każdy debil robiący filmiki typu "5 nieprawdopodobnych.." musi zmieniać głos żeby być nie wiem bardziej przekonujący? Każdy próbuje chyba udawać kolesia z Topowej Dychy, ale to tak k***a beznadziejnie brzmi, że się oglądać nie da.

Rumcajs-

2016-04-16, 10:06
2 nagranie, zamiast spytać gdzie koleś mieszka i wysłać partol to przez 2 minuty będzie pie**olić głupia p*zda czy to jest czarnoskóry mężczyzna czy jest to człowiek ubrany w czerń i czy jest to człowiek. JApie**olE masz u siebie na podwórku biegającego dużego kolesia który może Cię chcieć zabić a na policji będą przez słuchawkę dochodzić kto to jest.

afcv

2016-04-16, 10:12
up ktoś już wspomniał, że od razu wysyłają patrol a potem podtrzymują rozmowę więc zamknij ryj debilu

Ka...........az

2016-04-16, 11:50
up Niby wysyłają, ale najważniejsze co robić w sytuacjach zagrożenia życia w chwili telefonowania do służb alarmowych to na samym początku podać adres - to wystarczy, zamiast wytłuszczać sprawę. Jest to istotne, bo w przypadku przerwania rozmowy służby wiedzą już na jaki adres wysłać pomoc :)

MajkelT

2016-04-16, 18:45
Ale Wy jesteście zj***ni, myśląc że operatorka nie wysyła pomocy od razu po uslyszeniu odpowiednich informacji od poszkodowanej. Ona nie trzyma tego telefonu w reku, ona ma sluchawki na uszach. Wklepuje ulice i dane w komputer rozmawiając z telefonującą. A poźniej ciągnie rozmowę aby cały czas móc zdobywać istotne iformacje, a także wiedzieć że kobieta żyje.

manta2009

2016-04-16, 22:05
Ka4az napisał/a:

up Niby wysyłają, ale najważniejsze co robić w sytuacjach zagrożenia życia w chwili telefonowania do służb alarmowych to na samym początku podać adres - to wystarczy, zamiast wytłuszczać sprawę. Jest to istotne, bo w przypadku przerwania rozmowy służby wiedzą już na jaki adres wysłać pomoc :)



Nawet bez podawania adresu sluzby wiedzą gdzie maja wyslac pomoc. Przy samym polaczeniu na starcie Twoja lokalizacja jest juz im znana. Wiadomo, ze ta dokladnosc zalezy od tego czy jestes na jakims zadupiu czy centrum miasta.