18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

4matic

TT4 • 2018-08-28, 09:10
h*jatic :) Ruskie zaskoczone :-|


edek.bajzel

2018-08-28, 09:30
ruskie zakończenie byłoby gdyby auto się zj***ło, albo mechanik dostał wpie**ol za śmianie się

~Velture

2018-08-28, 09:39
No. W ch*j zabawne. Ależ się uśmiałem.
Przecież mnóstwo nowych aut właśnie ma taki wydech a raczej jego atrapę.
Nawet jeszcze kilka lat temu odpie**alali atrapę końcówek wydechu i jak się patrzyło z tyłu pod odpowiednim kątem to było widać, że rura wydechowa się kończy kilka cm przed atrapą. Tutaj chociaż jest to zamaskowane lepiej i od spodu widać.

TT4

2018-08-28, 11:32
UP No i mnie tym właśnie sprowokowałeś. ;-)

mesjans

2018-08-28, 17:04
Płacisz za mesia chorrendalne pieniądze a oni dają taką tandetną atrapę.

Bagman

2018-08-28, 17:11
kazdy diesel tak ma zeby sie rozpraszalo po drodze jak stoja w korku, a nie lecialo prosto do kabiny nastepnego auta.

cukierek1980

2018-08-28, 17:29
Up. To nie widziałeś każdego diesla .

Lizodup

2018-08-28, 19:46
k***a ale syfiate te mercedesy ja pierdoole co za gówno powinni za darmo rozdawac

piotrekt1976

2018-08-28, 19:56
@mesjans widze ze jedyne czym jezdziles to klekot wujka janusza. jaka atrape? Mowiszo tym ze wydech nie konczy sie na ozdobnych koncowkach wbudowanych w zderzak? KAZDY wlasciciel tego typu rozwiazania powienien podziekowac projektantowi. Duzo tlumaczyc czemu bo i tak za glupi jestes zeby to ogranac, ale ogolnie rzecz w tym ze sama koncowka wydechuu dosc mocno sie" brudzi". Jaka roznica czy doprowadzony do konca schowany? Myslisz ze z tego powodu dzwiek bedzie gorszy albo ucieknie kilka "kuniow" ?. Patrzac na twojego posta takie wlasnie odnosze wrazenie.... No cos matka natura to jednak suka bo jedni maja i ladna fizjonomie, i wielkiego ku*asa i rodza sie w bogatej rodzinie a tobie poskapila wszystkiego piwniczaku...

minetek

2018-08-28, 20:11
słucham gościa i nie wiem śmieje się czy płacze :)

Picu69

2018-08-28, 20:53
I maja beke sadole a później biora od starych 25 letniego passacika oklejonego plastikami - takie elementy ozdobne już sa ok :)

spyyd3r

2018-08-29, 00:22
Ameryke odkryli omg widać rosja daleko za murzynami :D

mesjans

2018-08-29, 16:35
piotrekt1976 napisał/a:

@mesjans widze ze jedyne czym jezdziles to klekot wujka janusza. jaka atrape? Mowiszo tym ze wydech nie konczy sie na ozdobnych koncowkach wbudowanych w zderzak? KAZDY wlasciciel tego typu rozwiazania powienien podziekowac projektantowi. Duzo tlumaczyc czemu bo i tak za glupi jestes zeby to ogranac, ale ogolnie rzecz w tym ze sama koncowka wydechuu dosc mocno sie" brudzi". Jaka roznica czy doprowadzony do konca schowany? Myslisz ze z tego powodu dzwiek bedzie gorszy albo ucieknie kilka "kuniow" ?. Patrzac na twojego posta takie wlasnie odnosze wrazenie.... No cos matka natura to jednak suka bo jedni maja i ladna fizjonomie, i wielkiego ku*asa i rodza sie w bogatej rodzinie a tobie poskapila wszystkiego piwniczaku...


Nawet nie wiesz co to jest kicz. Kiczem jest umieszczanie elementów w aucie które nie pełnią swojej funkcji. Pewnie ty do swego trupa przyklejasz działka plastykowe do maski które nie strzelają i uważasz że to szpan na twojej wiosce. Dobre auta sportowe maja zawsze końcówki wydechów nawet te o wyrafinowanych kształtach połączone z wydechem i mają gdzieś brudzenie się bo po to się auto myje żeby nie było brudne. W poprzednim aucie miałem widoczny wydech i był to prawdziwy wydech, w teraźniejszym aucie mam wydech wydmuch*jący w dół dlatego też w zderzaku tylnym nie ma go widocznego i to rozumiem za logiczne.

jasypan

2018-08-29, 19:40
Rozj***ł mnie tym "ch*jatik".