18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

42.1 tony kokainy z Panamy

~Velture • 2022-08-31, 18:15
Taka sytuacja. Rząd Panamski przekazuje rządowi USA 42.1 tony skonfiskowanej kokainy aby ją zniszczono w USA. Pewnie w USA mają o wiele bardziej zaawansowany sprzęt do utylizacji kokainy niż tam :krejzi:
Ponoć mają tam za duże nadwyżki skonfiskowanych narkotyków i sobie nie radzą.

Dokładniej macie po angielsku w napisach na filmie jeśli przypadkiem ktoś nie zna języka hiszpańskiego.


Halman

2022-08-31, 18:19
czy zrzutka jeszcze czynna? ile ci mam tam wpłacić byś takich filmów już tutaj nie wstawiał?

Puczysta

2022-08-31, 18:23
Wartości rynkowej ~12 mld zł, no nieźle.

~Velture

2022-08-31, 18:35
Halman napisał/a:

czy zrzutka jeszcze czynna? ile ci mam tam wpłacić byś taki filmów już tutaj nie wstawiał?



Napisz jeszcze znów o tym jak konto chcesz skasować/sprzedać po raz tysięczny a potem strzel focha, że nic tu nie wrzucisz aby wrócić za 2 dni i wrzucać dalej.
Ja w przeciwieństwie do ciebie jak miałem ponad milion piwek i się wk***iłem na to co się tutaj działo to zwyczajnie w świecie skasowałem swoje konto bez robienia dramy w każdym temacie.
(ta, utworzyłem ponownie aby na harda zaglądać ale nic nie napisałem później praktycznie aż do tematu o nodze - gdzie jak pewnie zauwazyłeś w oryginale nie było słowa o zrzutce a dopiero potem było dodane po ponad dniu).

Więc albo skasuj już to konto albo napisz, że brakuje ci zainteresowania to ci wyślę wirtualnego przytulasa "XOXO" i już skończ bo twoje gwiazdorzenie od kilku lat się zrobiło zwyczajnie nudne, dziecinne i przewidywalne.

Halman

2022-08-31, 18:40
VeIture napisał/a:

Napisz jeszcze znów o tym jak konto chcesz skasować/sprzedać po raz tysięczny a potem strzel focha, że nic tu nie wrzucisz aby wrócić za 2 dni i wrzucać dalej.
Ja w przeciwieństwie do ciebie jak miałem ponad milion piwek i się wk***iłem na to co się tutaj działo to zwyczajnie w świecie skasowałem swoje konto bez robienia dramy w każdym temacie.
(ta, utworzyłem ponownie aby na harda zaglądać ale nic nie napisałem później praktycznie aż do tematu o nodze - gdzie jak pewnie zauwazyłeś w oryginale nie było słowa o zrzutce a dopiero potem było dodane po ponad dniu).
Więc albo skasuj już to konto albo napisz, że brakuje ci zainteresowania to ci wyślę wirtualnego przytulasa "XOXO" i już skończ bo twoje gwiazdorzenie od kilku lat się zrobiło zwyczajnie nudne, dziecinne i przewidywalne.



nie ma to tamto; trafiłem w punkt ale nie odbiegaj od tematu i nie obracaj lisa ogonem bo ty zdiagnozowany cwaniak jesteś :amused:

~Velture

2022-08-31, 18:45
Halman napisał/a:

nie ma to tamto; trafiłem w punkt



W klawisz kasacji konta pomimo dziesiątek "ostrzeżeń" z twojej strony, że to zrobisz nie potrafiłeś latami trafić a myslisz, że teraz w cokolwiek trafiłeś. Stormtrooper jeden :amused:

DarioLee

2022-08-31, 20:31
przygarną bym chociaż z kilogram tego wspaniałego i magicznego proszku .

meloox

2022-08-31, 20:37
~VeIture napisał/a:

W klawisz kasacji konta pomimo dziesiątek "ostrzeżeń" z twojej strony, że to zrobisz nie potrafiłeś latami trafić a myslisz, że teraz w cokolwiek trafiłeś. Stormtrooper jeden



A to wy sie nie lubicie ??? :O

boowa1986

2022-08-31, 20:42
Ale dużo te 21 ton koki..

Budrys2000

2022-08-31, 21:51
meloox napisał/a:

A to wy sie nie lubicie ??? :O



jakiś kryzys mają

;-)

Syn_Milionera

2022-08-31, 22:26
CIA ma doświadczenie w "utylizacji" narkotyków.

kocur

2022-08-31, 23:17
meloox napisał/a:

A to wy sie nie lubicie ??? :O



Jego ktoś lubi ?

Gregigregi

2022-09-01, 08:35
Taki legalny handel narkotykami.

hardowski

2022-09-01, 12:10
Znając życie prokurator panamski zginie w katastrofie lotniczej postrzałem z pistoletu, a narkotyki zostaną zutylizowane w sposób ekologiczny na ulicach Filadelfii... :lol: