18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

400km/h po drodze publicznej

InnyName • 2016-07-04, 21:37
4złote po "drodze publicznej", droga jeszcze nie oddana do użytku.
Na 300-konnym Kawasaki H2R który rozwija te prędkość w 26 sekund
akcja dzieje się w Turcji na trasie ze Stambułu do Izmiru.



Nikt się nie rozj***ł.

tak się turasy bawią :lodowka:

Voxal

2016-07-05, 11:42
ja pie**ole... nie sadziłem że znajdzie się tu ktoś broniący brudasów z turcji...

waloos

2016-07-05, 16:26
A wy wiecie w ogóle kim jest Kenan Sofuoglu? Ten gość objechał by was na motorynce. Może nie jest to Rossi czy Stoner, ale startował w Moto2, Superbikach a największe sukcesy miał w Supersportach - był tam kilkukrotnym mistrzem.

Odkręcenie na prostej może jest łatwe, ale utrzymać się na motocyklu przy takiej prędkości to nie są przelewki.
A co do samej Turcji, to jest to kraj zamożniejszy niż my. Spójrzcie choćby na porównanie głównych lotnisk, nasze Okęcie obsłużyło 11 mln pasażerów, a Istambuł 44mln. To jest 4 razy tyle. A na dodatek dookoła Stambułu jest kilka innych lotnisk. Myślicie, że Ci ludzie latają tam po dywany i futra? Ja myślę, że grubsze interesy się tam kręcą.

Nutzz

2016-07-05, 17:04
I dobrze myślisz. Wyciągając przeciętną Turcja jest biedniejsza od Polski (25% mniej PKB per capita), należy jednak pamiętać o tym, że w Turcji panuje również o wiele większe rozwarstwienie społeczne. Nie wspominając o tym, że sama Turcja ma więcej obywateli - 80 milionów do 38 milionów.
W związku z tym w Turcji mieszka więcej ludzi bogatych niż w Polsce. A miasta takie jak Ankara czy Istanbuł biją Warszawę na głowę.

Tl;dr, Turcja jest jak Chiny - wysokorozwinięte miasta stanowiące 20-30% kraju vs biedagówno z prowincji dające resztę.

Loaloa

2016-07-05, 22:55
Turcja - piekny kraj z przebogatą, wielowiekową kulturą, członek NATO i wkrótce UE. Świecki kraj, pomimo panującego tam islamu, trochę biedniejszy od Polski, ale bez sp***olonych rządów i z ogromnym potencjałem, najniższy średni wiek mieszkańców spośród nowych członków UE. Trochę szacunku, bo asze mniemanie o własnej zajebistości i hejtowanie na wszystkich dokoła robi się już nudne.