18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

40 rubli

TT4 • 2017-06-07, 04:56
78-latka trafiła do szpitala z ranami tłuczonymi i ciętymi. Kalafior został ujęty. W przeliczeniu na PLN wzbogacił się o 2,50 zł, które zdążył oczywiście przelać na swoje konto. sp***olec.


calor95

2017-06-07, 19:26
Zbrodnia i Kara

wilkoala

2017-06-07, 19:48
Musialo zulem niezle trzasc, patrzcie do czego moze doprowadzic alkohol.
Ciekawi mnie czy mial jakies moralne rozterki, przed i w trakcie dokonywania tego chwalebnego czynu.
Czy moze nie mial juz zadnych, bo przestal oczuwac cokolwiek.
U mnie na wsi jest taki facet, ma na imie Arek, gosc moze nie jest zbytnio inteligentny, ale gdy jest trzezwy, jest pracowity i zaangazowany, wiec biore go do prawie kazdej roboty(fizycznej, bo na operatora sie nie nadaje) i pilnuje zeby nie pil. Bo kiedy pije wychodzi z niego najgorsze gowno, o jakie moznaby podejrzewac tego czlowieka, po lepszym poznaniu go na trzezwo.
I gdybym spotkal takiego jak on, ktory nie pije z zasady nigdy, cenilbym go bardziej od ch*ja z tabliczka: prof. Socjologo.. Ktory nie robi nic produktywnego, bo mial na tyle umiarkowana intenigencje, zeby pojac trochę bardzej abstrakcyjne tematy, niz on.
Czlowieka ocenia sie wedlog inteligencji, ale wcale nie jest to najwazniejsze kryterium, nie.w realiach wystepujacych proporcji.

Według

Boze,.ale blont.

Big_Booty

2017-06-07, 20:03
Jaki kalafior ?

SirMajkel

2017-06-08, 21:38
wpieprzysz takiemu to jeszcze wyrok dostaniesz jak za porządnego obywatela.