18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

40 osób "na pace"

PiotrekS • 2014-07-19, 18:14
Cytat:

Lubuscy policjanci zatrzymali do kontroli ciężarowego stara. W trakcie sprawdzania auta wyszło na jaw, że kierowca na pace samochodu przewoził...40 osób! Funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia i skierowali w tej sprawie wniosek do sądu. Jak sądzicie, czy nieodpowiedzialność uczestników ruchu ma jakiekolwiek granice...?





Ciekawią mnie efekty ewentualnego wypadku :dead:

urteusz

2014-07-20, 02:41
Jemu to przypie**ola jakas kare. A ten ch*j co po warszawie jezdzil 200 na godzinę to nie dostanie nic. k***a sprawiedliwosc.

firestone89

2014-07-20, 02:55
ja tam 29 naliczylem, ale moglem sie pomylic jak kilku naraz wychodzilo

mctewu

2014-07-20, 03:08
Źle zrobił, ja bym ich wysadził zaraz po przekroczeniu granicy.

JURIJ_77

2014-07-20, 07:47
bloodwar napisał/a:

jadąc na trzeźwo, spokojnie te przepisowe 70-90 na godzinę i to na dodatek czymś znacznie większym niż osobówka raczej trudno o wypadek



niby racja, ale weź też pod uwagę, że nie każdy wypadek spowodowany jest Twoją winą.

Niemal wszystkie nagłośnione w mediach zdarzenia z udziałem pojazdów przewożących ludzi w ten sposób, były spowodowane przez inny pojazd.

jarobtm

2014-07-20, 08:12
kmils21 napisał/a:

Byli tak dobrze upchani, że nikomu by się nic nie stało.



Dokładnie, amortyzacja zbiorowa

woofer51

2014-07-20, 08:24
star z windą to dopiero k***a lans

KlinikaAborcyjna

2014-07-20, 08:34
No i zobaczcie panowie i panie nastała wolność a w raz z nią cała masa różnych przepisów zakazów i nakazów .
Jeszcze 30 lat temu nie było by problemu bo ludzie jadą do pracy , 60 lat temu była to norma bo był plan d 6-cio letni do wykonania .
A dziś ? dziś takie rzeczy są codziennością w trzecim świecie .
I wiecie co w tym trzecim świecie mają k***a więcej wolności i swobody niż my k***a w cywilizowanej UE .
Tam nie przyjdzie strażnik miejski i nie spisze nikogo za handel na ulicy .
I nie pisać że jak się nie podoba to wypad do trzeciego świata bo do 1992 roku też u nas można było handlować gruchą i pietruchą na ulicy a za zaradność jak w przypadku tego kierowcy nikt by go nie ukarał zabraniem prawa jazdy .