18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

4 typy kobiet

koopa • 2011-01-03, 17:55
Coś w tym jest.


AdiX

2011-01-03, 23:47
Mówcie co chcecie, ale "Mam luszczanke firmy Sony" rozpie**ala na łopatki.

Poza tym lubię takich prostolinijnych ludzi, trzeżwo patrzących na świat (nie pomylić z abstynentem), którzy mówią to co widzą i nie opie**alają w bawełnę.

st...........ry

2011-01-04, 00:07
bo ja wiem czy dobrze gada ?? moze jakos ten jego podzial sie wstrzelil w to co jest na tym swiecie ale oglniej mowiac jest wiele kobiet ktore niepasuja do jego podzialu i co wtedy ??

dobo89

2011-01-04, 03:48
Dobrze gada, o feministkach mi sie spodobało i taka prawda ciagle płacza jakie to one sa biedne i w ogole a jakos nie chca pracowac w kopalni nie drą sie "moge stac w tramwaju tak samo jak ty" "torbe sama sobie ponise" pchaja sie tylko tam gdzie lekko i jest kasa A jak chesz byc miły dla takiej kury domowej bo np widze ze nie może po schodach wtargac torby i zapytasz grzecznie czy nie pomodz to jeszcze takie k***iszcze Cie pojedzie. I wy sie dziwicie ze nie ma dżentelmenow ? Po ch*j sie pytam ? Jeszcze powymyslaly sobie jakies pomysły na obiady dania z proszku i inne kurestwo czego nie da sie jesc, jak by ciezko było zrobic np takiego schabowego.
Do kuchni i uczyc sie gotowac !

victor7

2011-01-04, 07:53
Koleś trafił w sedno zwłaszcza w przypadku 2 i 4 :mrgreen:

ZłoconyPenisZagłady

2011-01-04, 10:15
Trochę mało tych wk***iających typów... Ogólnie kobieta to taka złośliwa narośl na pochwie, on wymienił jedynie 4 typy tej wk***iającej złośliwości

Lilithiell

2011-01-04, 14:11
ZłoconyPenisZagłady napisał/a:

Trochę mało tych wk***iających typów... Ogólnie kobieta to taka złośliwa narośl na pochwie, on wymienił jedynie 4 typy tej wk***iającej złośliwości



k***a jakim ciepłem powiało, cóż za ograniczenie umysłowe.. tylko że dla tej "narośli na pochwie" wy "narośla na fiutach" jesteście w stanie zrobić wszystko, można z wami rooobić na co się ma tylko ochotę wystarczy dobrze zagrać ;] że złośliwe to owszem ale za to nas kochacie, bo wam się nie nudzi i waszę życie nie kończy się na trzepaniu przed kompem ;]

Co do kolesia z filmiku, leci piwo bo ma racje i ch*j że też jestem babą fajnie się tego słuchało. Wk***iają jedynie te przerwy pomiędzy.. Jak dla mnie najgorsze są plastiki z chęcią powycierała bym nimi swoją podłogę w kiblu ;D Chociaż.. ta Coma też trochę działa na nerwy ;/ A w widzeniu teńczy w oleju silnikowego czy co to tam było nie widzę nic złego to znaczy, że jest się wrażliwym przynajmniej ja tak myślę -(jeśli się po chwili nie widzi tam jeszcze domku z płotem i motylków) to już choroba.. A feministki jak chcą równych praw niech idą do pracy a facet będzie siedział w domu i nieńczył dzieci ;p

Lilithiell

2011-01-04, 18:41
Kozogłowy napisał/a:



Na co mi pochwa z naroślą, dziewczynko, jak mogę sobie użyć ręki, kupić pochwę bez narośli? Your argument is invalid.

Poza tym jeśli to ty w avku to za taką narośl powinna być jakaś refundacja z NFZ.



Dziewczynką nazywaj swoje 15-letnie koleżanki nie mnie :amused: Widzisz ja się w porównaniu do "innych" nie wstydze pokazaś swojej twarzy umieszczając jakieś gęby i animacje ;] W NFZ powiedzieli mi że Ciebie szukają. Pisząc do nich podanie o dofinansowanie z powodu jednej szarej komurki mózgowej od kury, podkreśl że potrzebujesz na sztuczne c**y i krem nawilżający bo masz pęcheże na wymęczonej dłoni :wali:

Lilithiell

2011-01-04, 19:28
Kozogłowy napisał/a:




Moich zdjęć było tu aż nadto, nawet były filmiki, także pie**olisz niewolnico. I skąd ta nagła zmiana avatara, czyżby moje żelazne argumenty wbiły się głęboko niczym miecz w ciało noworodka?

Aha, polecam słownik ortograficzny.




Hahaha niebolnico? Chłopiec się rozmarzył widzę :samoboj:
Widzisz, z naciskiem"było" chyba admin ci pousuwał bo nadawały się tylko na hard. Taki cwany jesteś to pokasz gębę.. Z resztą chyba nie do końca na tym portalu chodzi o komentowanie avatarów więc nie dopie**alaj się do moich. Jeśli chodzi o wygląd nie mam sobie nic do zarzucenia.
Zmiana avatara stąd iż tamten mi się znudził lol Nie powinnam się tłumaczyć takiej osobie jak Ty ale niestety do takich czasem trzeba.. Nie masz żadnych argumentów skarbie 8-)
Jeśli będę chciała będę robiła błąd jeden za drugim, szkołę już dawno skończyłam i nikt nie będzie mi mówił jak mam pisać ;)

Lilithiell

2011-01-04, 19:38
Cthulhu napisał/a:

Lilithiell, kozłoglowy też się nie wstydzi swojej twarzy: http://www.sadistic.pl/chrzescijanin-tanczy-wg-aexalven-vt24462.htm



Ciemność widzę, widzę ciemność i tibie chyba w dodatku o fuck xD

Kozogłowy napisał/a:



Proszę bardzo, zareklamuję swój ryj:
http://www.youtube.com/user/aexalven?feature=mhum
przeszukaj sobie

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=188002564543351&set=a.100651369945138.1220.100000008268071

Proszę, szukaj sobie dalej.
I jak będziesz chciała robić błędy no to cóż... Fajnie, że swoimi wypowiedziami tutaj strzelasz sobie w stopy zdanie za zdaniem, ale widać, jaką sfrustrowaną dziewczynką jesteś.



Tak na prawdę to nie mam potrzeby gapienie się na Ciebie. Sfrustrowaną? Ja się tu poprostu dobrze bawię :amused: Owszem, czasem czytając wypowiedzi szowinistów którzy udają kozaków a w gruncie rzeczy nigdy cycków na żywo nie widzieli robi mi się nie dobrze. To przykre..

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2011-01-04, 19:57 ]
koniec już! jeszcze jeden wasz post i blokada konta!

trauma

2011-01-04, 20:23
Goly**gangster napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale "Mam luszczanke firmy Sony" rozpie**ala na łopatki.



Mnie to strasznie wk***ia, że Sony coraz bardziej jest kojarzone z tymi wyegzaltowanymi kurewskimi "artystkami". Wszystkich posiadaczy tych aparatów wrzuca się do jednego worka. Sam kupiłem Sony jeszcze zanim stały się tak popularne jak dziś i chyba sobie dam naklejkę "Canon" na aparacie, żeby uniknąć takich skojarzeń :lol:

Co do filmiku to koleś ma 100% racji. W dupie mam to czy wygląda jak skejt czy nie, ale gada dobrze. Zwłaszcza numery 1 i 4 ładnie przedstawił :mrgreen:

ma...........82

2011-01-04, 21:26
ta najlepiej jak masz 18 lat udostepnisz to na facebooku i wszystkie dziewczyny sie na ciebie wk***iaja bo sadza ze ich nienawidzisz bo naleza (rzekomo) do 4 :homer:

Ryba

2011-01-04, 22:42
Wszystko fajnie, ale dobrą Comę to bym podmienił np. gównianym Happysadem.

Falka

2011-01-04, 23:56
cała prawda. ale w typie 4 zamiast comy bardziej pasował by happysad. feministki są świetne ;]

a tak wgl to nie oceniajcie grizza po wyglądzie, bo go wgl nie znacie. \m/

czarnylelo

2011-01-06, 13:19
Chociaz jestem facetem to naleze do pseudo-artystek bo Come to uwielbiam... ;|

Co do reszty sie zgadzam sie :)